Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Zrezygnuj z newselettera

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

Rusza "Music tour" - nowy program w Polsat MusicDrukuj

Polsat Music (HD)W najbliższą sobotę na antenie Polsat Music zadebiutuje program "Music tour". Serwis cyfrowypolsatnews.pl informował o tym magazynie jako pierwszy - już w lutym br.

Polsat będzie miał własną agencję informacyjną. Na jej czele stanie Henryk SobierajskiDrukuj

Polsat (HD)Henryk Sobierajski, dotychczasowy szef pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat, będzie odpowiedzialny za utworzenie agencji informacyjnej w formie nowej spółki w ramach grupy Polsat.

Dorota Gawryluk dyrektorem pionu informacji i publicystyki PolsatuDrukuj

Polsat News (HD)Dorota Gawryluk została nowym dyrektorem pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat. Henryk Sobierajski, dotychczasowy szef pionu, będzie odpowiedzialny za utworzenie agencji informacyjnej w formie nowej spółki w ramach grupy Polsat.

Sentymentalny odcinek "Tańca z gwiazdami". Gwiazdy odwiedzą ulubione miejsca z dzieciństwaDrukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdamiNadchodzący odcinek programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" będzie pełen wspomnień. Gwiazdy zabiorą swoich tanecznych partnerów i widzów do ulubionych miejsc z dzieciństwa oraz pokażą rodzinę i przyjaciół.

CNN International HD powiększył ofertę Cyfrowego PolsatuDrukuj

Cyfrowy Polsat3 kwietnia do oferty Cyfrowego Polsatu dołączył kanał CNN International HD. Przekaz w wysokiej rozdzielczości zastąpił na liście operatora wersję SD.

Wycieczka do Eurodisneylandu nagrodą główną w nowym konkursie PolsatuDrukuj

Polsat (HD)Do 3 maja trwa konkurs Telewizji Polsat i The Walt Disney Company, w którym nagrodą główną jest wycieczka do Eurodisneylandu w Paryżu.

Mecze półfinałowe Pucharu Polski w Super Polsacie i Polsacie SportDrukuj

Super Polsat (HD)Na antenie ogólnodostępnego kanału Super Polsat będzie można zobaczyć mecze półfinałowe Pucharu Polski w piłce nożnej. Spotkania pokaże również Polsat Sport.