Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

Polsat przejmuje SuperstacjęDrukuj

Superstacja (HD)Telewizja Polsat została właścicielem Superstacji, która tym samym staje się częścią grupy Polsat. Dotychczas Zygmunt Solorz (poprzez spółkę Karswell) posiadał w stacji kilkanaście procent udziałów, a jej większościowym udziałowcem była firma Ster Hieronima Ruty.

Koniec ID, Discovery, Discovery Science, DTX i TLC w SD w Cyfrowym PolsacieDrukuj

Cyfrowy Polsat5 czerwca Cyfrowy Polsat usunął z listy kanałów pięć stacji Discovery w jakości SD - zgodnie z zapowiedziami serwisu cyfrowypolsatnews.pl. Od dziś w ofercie operatora kanały ID, Discovery, Discovery Sience, DTX i TLC dostępne są wyłącznie w wysokiej rozdzielczości.

1,5 mln widzów koncertu z okazji Dnia Dziecka w PolsacieDrukuj

Polsat (HD)Koncert z okazji Dnia Dziecka emitowany na antenie Telewizji Polsat w sobotę, 2 czerwca, od godziny 20:00 uzyskał udziały na poziomie 13% w grupie wszystkich badanych oraz 14,2% SHR w grupie wiekowej 16-49. W trakcie emisji koncertu Polsat był stacją numer jeden.

Usługi Netii w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu i PlusaDrukuj

NetiaJuż za 2 tygodnie, od 18 czerwca, usługi Netii będą dostępne w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa. Dzięki temu z usługami Netii będzie się można zapoznać i je nabyć w znacznie większej niż dotychczas liczbie punktów w całej Polsce.

Oglądalność Ligi Narodów w kanałach Polsatu. Hitem mecz Polska - NiemcyDrukuj

Polsat (HD)Podczas drugiego weekendu siatkarskiej Ligi Narodów, nasza męska reprezentacja zmierzyła się na turnieju w Łodzi z Francją, Chinami i Niemcami. Najwyższą oglądalność 1,8 mln widzów na antenach Polsatu i Polsatu Sport miał niedzielny mecz z naszymi zachodnimi sąsiadami, w którym ulegliśmy 1:3.

Beata Lubecka przechodzi z Polsat News do Radia ZETDrukuj

Polsat News (HD)Beata Lubecka od września będzie pracowała w Radiu ZET. Dziennikarka ostatnio związana z Polsat News, poprowadzi poranne rozmowy w programie "Gość Radia ZET".

Polsat News 2 rezygnuje z własnych programów. Docelowo zakończy nadawanie? (akt.)Drukuj

Polsat News 2Od 25 czerwca kanał Polsat News 2 nie będzie emitował własnych programów publicystycznych - podaje Presserwis. Od tego dnia stacja ma nadawać tylko powtórki z Polsat News i transmisje z konferencji prasowych. Docelowo Polsat planuje zamknięcie Polsat News 2.

Aktualizacja: W rozwinięciu newsa komentarz Tomasza Matwiejczuka, rzecznika prasowego Polsatu.