Zmiany w Polsat News

https://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=6663

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Zrezygnuj z newselettera

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

TestPG zamiast TestH w Cyfrowym PolsacieDrukuj

Cyfrowy PolsatCyfrowy Polsat zmienił nazwę jednego z testów, który był obecny na transponderze i liście kanałów, z TestH (pozostałość po History SD) na TestPG. Abonenci nie mają uprawnień do odbioru serwisu.

Szczegóły koncesyjne kanału Polsat RodzinaDrukuj

Polsat RodzinaJeszcze jesienią ruszy kanał Polsat Rodzina. Ramówka nowej stacji będzie skierowana do wszystkich widzów w wieku 4 lat i więcej, ze szczególnym ukierunkowaniem na rodziny.

Charytatywny turniej Giganci Siatkówki 2018 w Polsacie SportDrukuj

Polsat Sport (HD)Kanał Polsat Sport pokaże dziewiątą edycję międzynarodowego turnieju charytatywnego Wielton Giganci Siatkówki 2018. W widowisku wystąpią cztery drużyny klubowe: PGE Skra Bełchatów, Jastrzębski Węgiel, VfB Friedrichshafen oraz Berlin Recycling Volleys.

Premier Mateusz Morawiecki pierwszym gościem Bogdana Rymanowskiego w Polsat NewsDrukuj

Polsat News (HD)1 października Bogdan Rymanowski rozpocznie pracę w Telewizji Polsat. Po raz pierwszy dziennikarza zobaczymy w wieczornym programie "Wydarzenia i opinie". Jego gościem będzie Premier RP Mateusz Morawiecki.

Finał MŚ w siatkówce Polska - Brazylia w otwartym PolsacieDrukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat podjęła decyzję o zmianie ramówki na niedzielny wieczór i emisji meczu finałowego mistrzostw świata w siatkówce Polska - Brazylia na antenie głównej Polsatu. Wcześniejsze spotkania Biało-Czerwonych nadawca pokazywał wyłącznie w Super Polsacie i Polsacie Sport.

Polsat promuje "Wydarzenia" i "Wydarzenia i opinie" z nowego studia i z Bogdanem Rymanowskim (wideo)Drukuj

WydarzeniaTelewizja Polsat na swoich antenach rozpoczęła promocję "Wydarzeń 18:50" oraz programu "Wydarzenia i opinie", które od 1 października będą nadawane z nowego studia. W spocie Dorota Gawryluk informuje o nowym otwarciu i o dołączeniu do zespołu Bogdana Rymanowskiego.

Plan transmisji 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA na kanałach Polsat Sport PremiumDrukuj

Kanały Polsat Sport PremiumWe wtorek i środę oraz w czwartek zostanie rozegrana druga kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA. W rozwinięciu newsa publikujemy plan transmisji meczów w kanałach Polsat Sport Premium oraz w IPLI.