Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

WideoPanel
Kacper Kuszewski nowym jurorem w "Twoja twarz brzmi znajomo"Drukuj

Twoja twarz brzmi znajomoPolsat oficjalnie poinformował, że Kacper Kuszewski będzie oceniał uczestników dziewiątej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Aktor zastąpi w jury Bartosza Kasprzykowskiego, który postanowił poświęcać więcej czasu karierze scenicznej.

Które mecze 1/4 finału Pucharu Polski siatkarzy pokaże Polsat Sport?Drukuj

Polsat Sport (HD)Kanał Polsat Sport pokaże dwa z czterech spotkań ćwierćfinałowych Pucharu Polski siatkarzy. Mecze zostaną rozegrane 10 stycznia. Zwycięzcy uzyskają awans do turnieju finałowego, który odbędzie się 27 i 28 stycznia w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Czwórka wśród najchętniej oglądanych stacji. Wzrost o 21% w grupie 4+ i 12% w 16-49Drukuj

Czwórka (TV4 - HD)W 2017 roku Czwórka uzyskała najwyższe w swojej historii udziały w rynku. Z wynikiem 4,1% (SHR All 4+) stacja uplasowała się w czołówce najlepiej oglądanych stacji w Polsce i zdystansowała swoją bezpośrednią konkurencję.

wPolsce.pl oficjalnie w Cyfrowym PolsacieDrukuj

Cyfrowy PolsatOd 3 stycznia stacja wPolsce.pl jest oficjalnie dostępna w Cyfrowym Polsacie - od pakietu Familijnego HD. Ponadto jeszcze w styczniu operator wyłączy kanał Cartoon Network w jakości SD - w ofercie pozostanie jednak jego wersja w wysokiej rozdzielczości.

Telewizja Polsat najchętniej oglądaną stacją 2017 rokuDrukuj

Polsat (HD)Jubileuszowy rok 25-lecia Telewizja Polsat kończy na pozycji lidera, wśród najchętniej oglądalnych stacji telewizyjnych w Polsce.

Trudne wyznania ofiary porwania i zabójcy rodziców na CI PolsatDrukuj

CI PolsatW styczniu kanał Crime+Investigation Polsat pokaże premierowo trzy filmy dokumentalne. Dwa o Elizabeth Smart - kobiecie, która w wieku 14 lat została porwana i spędziła dziewięć miesięcy w niewoli oraz jeden o braciach Menendez, którzy z zimną krwią zabili własnych rodziców.

Grzegorz Jankowski będzie miał nowy program w Polsat NewsDrukuj

Polsat News (HD)W najbliższy piątek na antenie Polsat News zadebiutuje nowy program publicystyczny Grzegorza Jankowskiego "Dobry wieczór Polsko". W programie będą poruszane tematy ważne dla zwykłych Polaków.