Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

12 maja Polsat pokaże galę "Piosenki z drugiej ręki"Drukuj

Polsat (HD)12 maja o godz. 21:05 Telewizja Polsat pokaże galę "Piosenki z drugiej ręki". Wystąpią osobistości znane z YouTuba m.in. Letni Chamski Podryw, Na pełnej, Cyber Marian i Chwytak.

Nowy abonament w PlusieDrukuj

PlusPlus wprowadza nowy abonament w ofercie głosowej oraz dodaje całkowicie nową usługę, czyli znany i popularny serwis muzyczny TIDAL. Od 25 kwietnia dostępny będzie abonament, w cenie którego można na całą długość umowy wybrać jedną z trzech usług premium.

Polsat liderem oglądalności w czasie świąt WielkanocnychDrukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat była najchętniej oglądana stacją w czasie całych minionych świąt Wielkiej Nocy w grupie 16-49.

"Punkt widzenia" - startuje nowy program publicystyczny w Polsat NewsDrukuj

Polsat News (HD)Już dziś, 23 kwietnia o godz. 18:00, kanał Polsat News wyemituje premierowe wydanie programu publicystycznego "Punkt widzenia". Jego gospodarzem będzie Grzegorz Jankowski.

Decydujące mecze Ligi Mistrzów Futsalu na kanałach Polsat Sport PremiumDrukuj

Kanały Polsat Sport PremiumKanały Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 pokażą półfinały, mecz o trzecie miejsce oraz finał Ligi Mistrzów w futsalu.

"Całe życie z wariatami - 15 lat Kabaretu Skeczów Męczących" w PolsacieDrukuj

Polsat (HD)Już dziś - 21 kwietnia, Telewizja Polsat pokaże specjalny program z okazji 15-lecia Kabaretu Skeczów Męczących.

Polsat poszukuje uczestników do polskiej edycji "Love Island" (wideo)Drukuj

Polsat (HD)Trwa casting do polskiej edycji randkowego reality show "Love Island". Poszukiwani są single i singielki w wieku 18-35 lat.