Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Nowa usługa Netii - serwery dedykowane we współpracy z Dell EMCDrukuj

NetiaNetia uruchomiła nową usługę serwerów dedykowanych, z której będą mogły skorzystać zarówno duże podmioty, jak i mniejsze firmy. Partnerem Netii w tym zakresie jest DELL EMC, wiodący dostawca wydajnych i niezawodnych rozwiązań serwerowych.

Srebrne Wesele Mariana i Heli, czyli XXV Festiwal Kabaretu Koszalin 2019 w PolsacieDrukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat wyemituje XXV Festiwal Kabaretu Koszalin 2019. Motywem przewodnim tegorocznej edycji będzie "Srebrne Wesele Mariana i Heli".

Były szef Polsat News prezesem ZE PAKDrukuj

ZE PAKRada nadzorcza Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin delegowała Henryka Sobierajskiego, ostatnio szefa Polsat News, do czasowego wykonywania czynności członka zarządu spółki, z powierzeniem jemu obowiązków prezesa.

16 i 17.08 Polsat pokaże 3. edycję Festiwalu Weselnych Przebojów z MrągowaDrukuj

Polsat (HD)W dniach 16 i 17 sierpnia w mrągowskim amfiteatrze odbędzie się trzecia edycja Festiwalu Weselnych Przebojów. Wydarzenie będzie transmitowane w Polsacie i Disco Polo Music.

Gala KSW 48 w Polsacie i Polsacie Sport. Wystąpią Jurkowski, Szymański i ParnasseDrukuj

Polsat Sport (HD)27 kwietnia po raz pierwszy gala KSW zawita do Lublina. 48 edycja wydarzenia odbędzie się w Hali Globus. Transmisja gali w Polsacie i Polsacie Sport.

Eleven Sports 4 w ofercie IPLIDrukuj

IPLADo oferty telewizji internetowej IPLA dołączył kanał Eleven Sports 4.

"LEGO Friends: Przyjaciółki z Heartlake City" i "LEGO Friends: Moc przyjaźni" od maja w Polsat JimJamDrukuj

Polsat JimJamW maju kanał Polsat JimJam pokaże premierowo dwa seriale animowane z udziałem przyjaciółek z Heartlake City: "LEGO Friends: Przyjaciółki z Heartlake City" oraz "LEGO Friends: Moc przyjaźni".