Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

WideoPanelBAJKOWY ŚLUB W "SZPILKACH NA GIEWONCIE" (foto)Drukuj

Szpilki na Giewoncie
Piękny zakopiański kościółek, a w nim wzruszona para młoda oraz dostojni goście. Ewa i Bartek już za chwilę powiedzą sobie sakramentalne "tak". Marta (Katarzyna Maciąg) w końcu się poddała, Ewa(Magdalena Schejbal) w ciąży i z zaręczynowym pierścionkiem na palcu, a przed widzami "Szpilek na Giewoncie" wielki finał, czyli ślub i wesele głównych bohaterów.

2000 ODCINEK "INTERWENCJI"Drukuj

Interwencja
Dzisiaj (24.11.11) Polsat wyemitował 2000 odcinek magazynu "Interwencja". Dzięki programowi widzowie mają szansę poznać historie i dramaty zwykłych ludzi. Zespół reporterów Interwencji jest dla wielu ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Angażuje się w sprawy pokrzywdzonych dzieci, biednych rodzin i prześladowanych zwierząt.

MARYLA RODOWICZ GWIAZDĄ "SYLWESTROWEJ MOCY PRZEBOJÓW"Drukuj

Polsat (HD)
Polsat i TVP szykują w tym roku skromniejsze koncerty sylwestrowe. Na imprezie Polsatu organizowanej wraz z miastem Warszawa pojawią się popularne gwiazdy, zaś koncert TVP2 we Wrocławiu będzie ''międzykulturowy''.

HISTORY SD I PC&I NETWORK JUŻ DOSTĘPNE DLA ABONENTÓW CP (foto)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Koło godziny 15:50 abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymali dostęp do 2 nowych kanałów: Polsat Crime & Investigation Network (pozycja 26 i 74) oraz HISTORY SD (pozycja 94). Polsat C&I Network wzbogaci ofertę pakietów Mini HD i Familijny HD, natomiast kanał HISTORY będą mogli oglądać wszyscy abonenci Pakietu Familijnego HD.


ZAGADKOWE ZAKOŃCZENIE IV SERII "HOTELU 52"Drukuj

Hotel 52
Twórcy serialu "Hotel 52" szykują prawdziwie wybuchowy finał sezonu. Nie zabraknie zatem łez szczęścia, wielu zaskoczeń i tragedii z udziałem jednego z bohaterów.

ROŚNIE OGLĄDALNOŚĆ PROGRAMU "OSTATNIA SZANSA"Drukuj

Czwórka (TV4 - HD)
O ponad jedną trzecią wzrosła oglądalność nadawanego na antenie Czwórki programu "Ostatnia szansa" po pierwszym miesiącu emisji. O ponad 16% wzrósł również jego udział w rynku w grupie 16-49.

OŚWIADCZENIE SPÓŁKI POLKOMTEL WS.DECYZJI UOKIKDrukuj

Plus
Polkomtel S.A. nie zgadza się z decyzją UOKIK oraz związaną z nią karą w sprawie rzekomej zmowy na szkodę podmiotu świadczącego usługi w zakresie telewizji mobilnej. Polkomtel nie był uczestnikiem w/w zmowy.