Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

WideoPanelPOLSAT SPORT NEWS W PLATFORMIE NDrukuj

Polsat Sport News HD
4 Listopada platforma N dołączyła do swojej oferty informacyjno-sportową stację Grupy Polsat - Polsat Sport News (pozycja (119), warto dodać że przy kanale nie ma kodowania charakterystycznego dla platformy N, przez co abonenci nie mogą zapoznać się z ofertą tego kanału.

TVN7 HD OFICJALNIE W OFERCIE CYFROWEGO POLSATU, FILMBOX HD WYRZUCONY NA POZYCJĘ 1000 (akt.)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Dziś TVN7 HD został udostępniony dla abonentów Cyfrowego Polsatu. Kanał melduje się na pozycji 117, tuż za TVN HD+1. Stacja nadaje identyczną ramówkę jak jej odpowiednik w SD.

ATRAKCYJNY KONKURS CYFROWEGO POLSATU I KANAŁU FOX LIFEDrukuj

Cyfrowy Polsat
Weź udział w konkursie FOX Life i Cyfrowego Polsatu. Odpowiedź na pytania sprawdzające wiedzę o serialu oraz o kanale FOX Life i wygrywaj!

"THE GREEN HORNET" I "OCEAN STRACHU 2" 25% TANIEJ W VOD CPDrukuj

VOD CP
Atrakcyjna 25% obniżka ceny na filmy "The Green Hornet" i "Ocean strachu 2" w promocji Ostatni Seans w VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej.

TVN 7 HD TAKŻE W OFERCIE CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Z informacji podawanych przez satelitarne.tv wynika iż TVN 7 HD pojawi się również w ofercie Cyfrowego Polsatu. Aktualnie jednak nikt nie podaje oficjalnej daty dołączenia stacji. Należy się spodziewać iż stanie się to już w dniu 4 listopada br.

FUZJA CYFRY+ I N NIE OSŁABI POZYCJI CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Czy Canal+ za mniejszościowy pakiet TVN zapłaci mniej niż 250 mln euro?
-Szacujemy, że mniejszościowy pakiet, jaki Canal+ przejmie w firmie kontrolującej 51 proc. TVN, będzie wart mniej niż 250 mln euro- podali analitycy banku UBS.

TVN HD+1 NADAJE Z TRANSPORTERA CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat na swojej liście kanałów umieścił na pozycji 314 serwis wyszukiwany jako Test D. Po godzinie 16:00 okazało się, że jest to TVN HD +1, który dotychczas ITI nadawało z własnych pojemności.