Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

WideoPanelNAGRODA MEDIÓW 2011 DLA SOLORZA-ŻAKADrukuj


Twórca i właściciel Telewizji Polsat oraz od nie dawna Polkomtela Zygmunt Solorz-Żak otrzymał nagrodę mediów Niptel 2011 za "konsekwentną realizację strategii budowy koncernu telekomunikacyjno-medialnego na polskim rynku", nagrodę przyznali laureaci poprzednich edycji.

Szczegóły w rozwinięciu newsa

IPLA: NOWE MOŻLIWOŚCI DLA POSIADACZY TELEWIZORÓW PANASONIC VIERA(foto)Drukuj


Nabywcy telewizorów Panasonic VIERA od 18 października mogą cieszyć się kolejną usługą sieciową.

Nowa wersja aplikacji ipla zawiera kanał iplaFILM oferujący dostęp do pełnometrażowych filmów na życzenie. W ofercie iplaFILM znajduje się kilkaset pozycji, które można wykupować pojedynczo, ale dostępny jest także pakiet STOfilm oferujący dostęp w postaci subskrypcji do 100 filmów kinowych na okres 30 dni.

Szczegóły w rozwinięciu newsa

SOLORZ-ŻAK MOŻE BUDOWAĆ SWOJE MEDIALNE IMPERIUM. KONKURENCJA CZUJE STRACH?Drukuj


Miliarder dostał zgodę UOKiK na przejęcie sieci Plus. Idą ciężkie czasy dla Orange, T-Mobile i Play. Wszystko będzie inaczej. Klienci zobaczą zupełnie nowy produkt. Zobaczą LTE- mówi DGP Zygmunt Solorz-Żak. Wczoraj, po trzech miesiącach oczekiwania, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów pozwolił mu kupić za 18,1 mld zł Polkomtel.

Szczegóły w rozwinięciu newsa

"PAMIĘTNIKI Z WAKACJI" LIDEREM WEEKENDUDrukuj


Nowy serial Polsatu "Pamiętniki z wakacji" podnosi widownię pasma, w którym jest emitowany. Format wygrywa też z propozycjami nadawanymi przez TVN, TVP1 i TVP2. Serial nadawany jest w soboty i niedziele o 17.50 począwszy od 8 października br.

CYFROWY POLSAT ZAPRASZA NA KONKURS ZWIĄZANY Z PREMIERĄ FILMU "FINEASZ I FERB"Drukuj


Cyfrowy Polsat wraz z kanałem Disney Channel zapraszają na wyjątkowy konkurs związany z premierą filmu "Fineasz i Ferb: Podróż w 2-gim wymiarze" (5listopada) o godzinie 9:00, który obejrzeć będzie można jednocześnie w Disney XD oraz Disney Channel. Wystarczy odpowieć się na pytanie, które pojawi się podczas trwania filmu i wygrać będzie można atrakcyjne nagrody.

Szczegóły w rozwinięciu newsa

SOLORZ WCIĄŻ WSPÓŁKONTROLUJE SFERIĘDrukuj


Chociaż udziały właściciela Cyfrowego Polsatu w Sferii spadły poniżej połowy, to jednak wciąż jest on znaczącym udziałowcem operatora sieci CDMA 850 MHz stwierdza dzisiejsza decyzja Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w sprawie przejęcia Polkomtela. Zygmunt Solorz-Żak deklarował we wrześniu br. wyzbycie się udziałów Sferii, ale nigdy nie poinformował komu i za jaką cenę.

Szczegóły w rozwinięciu newsa

POWSTANIE "MUST BE THE MUSIC.TYLKO MUZYKA 3"Drukuj


Niezwykła popularność "Must Be The Music - Tylko Muzyka" sprawiła, że telewizja Polsat stawia na jego trzecią edycję. Już 19 listopada 2011 roku, ruszają castingi do Must Be The Music 3 - programu, który będzie emitowany w stacji wiosną 2012 roku.

Szczegóły w rozwinięciu newsa