Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

WideoPanel
PIERWSZY TRENING ŚLĄSKA WROCŁAW NA NOWYM STADIONIE (foto)Drukuj


Trening na nowym stadionie w obiektywie. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z czwartkowego treningu Śląska na Stadionie Miejskim.


Zdjęcia w rozwinięciu newsa.

KONIEC SERIALU "WŁADCY MÓCH"Drukuj


W dniu 30 października o godzinie 22:00 TV4 wyemituje po raz ostatni kultowy serial "Włatcy móch". Na tej samej, Czwórkowej antenie, na której rodziła się ich legenda, rozpocznie się emisja ostatnich odcinków najbardziej kultowej kreskówki w historii polskiej telewizji - "Włatcy móch". Serial, emitowany był od 2006 roku stał się najbardziej znaną polską animacją, a jego bohaterowie ulubieńcami rzeszy młodych (choć nie tylko) widzów i internautów.

"PIERWSZA MIŁOŚĆ" ZDECYDOWANYM LIDEREM W SWOIM PAŚMIEDrukuj


Nadawany w Polsacie serial "Pierwsza miłość" poprawił swoją oglądalność w stosunku do ubiegłego roku. Dzięki temu cieszy się on większą popularnością - w swoim paśmie emisji - od m.in. seriali "Klan" i "Prosto w serce". Średnia oglądalność "Pierwszej miłości" po sześciu i pół tygodniu emisji w jesiennej ramówce wynosi 2,38 mln - wynika z danych Nielsen Audience Measurement przygotowanych dla Wirtualnemedia.pl.

Szczegóły w rozwinięciu newsa

POLSAT SPORT ZDECYDOWANYM LIDEREM WŚRÓD STACJI SPORTOWYCHDrukuj


Niezagrożonym liderem wśród kanałów sportowych pozostaje Polsat Sport - wynika z danych Nielsen Audience Measurement opracowanych przed Dom Sprzedaży Atmedia dla portalu medialnego mediafm.net za okres od 1 do 30 wrzesnia 2011 r.

Szczegóły w rozwinięciu newsa

"MEGA HIT", "MUST BE THE MUSIC" ORAZ "PIERWSZA MIŁOŚĆ" NAJDROŻSZE W LISTOPADOWYM CENNIKU POLSATUDrukuj


W listopadowej ofercie reklamowej Polsatu najdroższe są spoty przy filmach z cyklu "Mega hit", show "Must be the music" i serialu "Pierwsza miłość". Ogółem reklamy są średnio o 5 proc. tańsze niż rok wcześniej.

Szczegóły w rozwinięciu newsa

CYFROWY POLSAT NA TARGACH ITU TELECOM WORLD 2011 W GENEWIEDrukuj


Cyfrowy Polsat zaprezentuje swoją ofertę w polskim pawilonie narodowym podczas targów ITU Telecom World 2011, które są organizowane w Genewie w dniach od 25 do 28 października. Spółka przedstawi w ich trakcie Internet LTE, który wprowadziła jako jedna z pierwszych firm na świecie. Polski pawilon jest wspólną inicjatywą Ministerstwa Infrastruktury i polskich firm z branży technik komunikacyjnych i informacyjnych.

Szczegóły w rozwinięciu newsa

CÓRKA EWY KASPRZYK W PÓŁFINAŁU "MUST BE THE MUSIC"Drukuj


Gosia Bernatowicz, córka popularnej aktorki Ewy Kasprzyk, od pewnego czasu próbuje sił w muzyce. Dla muzyki nawet porzuciła studia, a dokładnie - anglistykę. Niedawno mogliśmy przekonać się jak śpiewa - w jednym z odcinków castingowym. Spodobała się jurorom. Publiczności też. Dlatego już w tę niedzielę zobaczymy Gosię na żywo!