Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

WideoPanelPOLSAT LIDEREM, TVN NA DRUGIM MIEJSCUDrukuj


W dniach 19-25 września tego roku największy udział w wydatkach na reklamę wśród stacji telewizyjnych po raz kolejny zanotował Polsat. Udział ten wyniósł 19,5 proc., co oznacza prawie 69,2 mln zł. Na drugim miejscu znalazł się TVN z udziałem na poziomie ok. 16,7 proc., czyli wpływami rzędu 59,1 mln zł - wynika z danych AGB Nielsen Polska.

POLSAT CHCE ZORGANIZOWAĆ SOPOT FESTIVAL 2012Drukuj


Telewizja Polsat jest bliska podpisania z miastem Sopot umowy na organizowanie zawieszonego w 2009 roku Sopot Festivalu. Gdyby tak się stało, stacja organizowałaby dwie muzyczne imprezy w nadmorskim kurorcie. - Wygląda na to, że nasze stanowiska są już zbliżone, a to dobrze wróży - powiedział "Gazecie Wyborczej" Marcin Perzyna, dyrektor impresariatu Telewizji Polsat. - Czekamy na ostateczną decyzję władz miasta. Żeby udało się zrealizować nasz projekt, musielibyśmy podpisać umowę w ciągu miesiąca - dodaje.

ZNAMY PÓŁFINALISTÓW 2 EDYCJI "TYLKO MUZYKA.MUST BE THE MUSIC". ZA TYDZIEŃ ODCINKI "NA ŻYWO"(foto)Drukuj


W piątym odcinku "Must be the music" zaśpiewał "kosmaty baran" i usłyszeliśmy, jak brzmi gothic-zombie-melodic-metal. Jury zdecydowało także, kto zaśpiewa w półfinale muzycznego show Polsatu.

Do drugiej edycji "Must be the music" zgłosiło się tylu znakomitych muzyków, że jury zdecydowało, iż w półfinale znajdzie się nie 28, a 32 uczestników. Nim jednak ogłoszono ostateczne wyniki, mieliśmy okazję zapoznać się z dziesięcioma uczestnikami, którzy stanęli do castingów.

ZA CO POLSAT "PODPADŁ" KIBICOM?Drukuj


"Słoneczna" telewizja coraz częściej gra na nosie kibiców sportowych. Wykorzystuje kruczki prawne i liczy wpływy ze sprzedaży dekoderów.

Na temat wpadek - przy okazji transmisji sportowych na antenie telewizji publicznej - można napisać naprawdę opasłą księgę. Nagminne opóźnienia z wejściem na wizję, spowodowane koniecznością wyemitowania bloków reklamowych, przerywanie relacji obradami parlamentu, brak transmisji "na żywo" - to grzechy główne TVP.

Więcej w rozwinięciu newsa

WSPÓLNY KONKURS VIVY I CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Weź udział w konkursie VIVA Fun Number 1. Wygrywaj nagrody z VIVĄ i Cyfrowym Polsatem. Nagroda główna to telewizor Full HD 32 cale + zestaw kina domowego z blue ray. Sprawdź, ile wiesz o gwiazdach! Oglądaj VIVA Fan Number 1 w czwartki o 20:00. Już w październiku Viva Polska, jako pierwsza stacja w Polsce zbliży do siebie fanów i ich muzycznych idoli w nowym programie "Viva Fan number 1".To nowy teleturniej, w którym uczestnicy sprawdzą wiedzę o swoich idolach.
Szczegóły w rozwinięciu newsa.

PROGRAM WYBORCZY POLSAT NEWSDrukuj

Program wyborczy 9 października zorganizuje Polsat News. Sondażowe wyniki wyborów mają zostać podane po godz. 21, czyli tuż po planowanym zamknięciu lokali wyborczych. W powyborczy poranek widzowie Polsatu i Polsatu News będą mogli obejrzeć specjalne wydanie programu "Nowy dzień"
Program wyborczy na antenie Polsat News rozpocznie się o godz. 20.30 i potrwa do 1.00.

HD5000 - DYSKI NA PRZEŁOMIE PAŹDZIERNIKA I LISTOPADADrukuj

Według nieoficjalnych informacji do których dotarła nasza redakcja, dyski twarde DTU 320 dedykowane do dekoderów HD 5000 mają zostać wprowadzone do oferty na przełomie października i listopada. Na chwilę obecną trwają testy, które mają na celu sprawdzenie poprawności działania dekodera z dyskiem. Niestety nie jest jeszcze wiadomo, czy dyski te będą sprzedawane czy też wypożyczane. Jest szansa, że dyski pojawią się wcześniej w APS-ach., ponieważ termin wprowadzenia podany wcześniej może zostać przyśpieszony. A to uzależnione jest od pomyślnego zakończenia testów.

***TYLKO U NAS !***