Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

WideoPanelJAROSŁAW KACZYŃSKI W POLSAT NEWSDrukuj

Polsat News (HD)
W piątek 2 września Polsat News oraz TVP Info zorganizują kolejną debatę tym razem z byłym premierem, prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim. Debatę będzie można zobaczyć w Polsacie (częściowo) oraz Polsacie News i TVP Info (całość). Tematem debaty będzie m.in kampania wyborcza PIS.

NICKELODEON HD W PAKIECIE FAMILIJNYM HDDrukuj

Cyfrowy Polsat
Już w październiku br. oferta Cyfrowego Polsatu poszerzy się o kolejny wcześniej już zapowiadany kanał dziecięcy Nickelodeon HD. Zapowiedź tej stacji pojawiła się w najnowszych materiałach promocyjnych platformy. Nickelodeon HD wejdzie w skład pakietu Familijnego HD.

CYFROWY POLSAT- 3,472 MLN ABONENTÓW, WZROST 0 6,4%Drukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat miał 3,472 mln abonentów na koniec I połowy 2011 r., co oznacza wzrost o 6,4% r/r, wynika z raportu spółki. ARPU (średni miesięczny przychód na abonenta) wzrósł w tym okresie o 1,9% do 36,6 zł. Liczba abonentów pakietu familijnego, czyli podstawowej oferty spółki, wzrosła w ciągu roku o 4,4% do 2,706 mln osób.


INTERNET LTE OFICJALNIE W OFERCIE CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Internet LTE
W wyniku pomyślnego zakończenia testów konsumenckich LTE, najnowocześniejszej mobilnej technologii szerokopasmowego dostępu do Internetu, Cyfrowy Polsat 30 sierpnia br. rozpoczyna sprzedaż usług LTE. Internet LTE umożliwiający korzystanie z sieci z prędkością do 100 Mb/s jest dostępny już od 30 zł miesięcznie.


MULTIROOM HD WKRÓTCE W CYFROWYM POLSACIEDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat w najbliższym czasie planuje powiększyć swoją ofertę o usługę Multiroom HD. Przypomnijmy że Multiroom w swoich ofertach mają konkurenci słonecznej platformy tzn. telewizja n oraz Cyfra+. Jak na razie operator nie chce zdradzać szczegółów dotyczącej nowej oferty, wiadomo jednak że usługa zostanie udostępniona jesienią tego roku.

SZCZEGÓŁY KOMERCYJNEJ OFERTY LTEDrukuj

Internet LTE
SMOnline.pl jako pierwszy portal podał szczegóły nowej oferty LTE i HSPA+ w Cyfrowym Polsacie. 30 sierpnia CP wprowadzi nową Ofertę Uniwersalną (LTE i HSPA+ w jednym). Oferta Uniwersalna zastępuje dotychczasową ofertę internetową: W ramach oferty zostaje zachowana dotychczasowa konstrukcja – 200 MB w ramach opłaty abonamentowej.

KRZYSZTOF IBISZ W SERIALU "PIERWSZA MIŁOŚĆ"Drukuj

Pierwsza miłość
W nowych odcinkach serialu „Pierwsza miłość” (ATM Grupa SA) wystąpi Krzysztof Ibisz. Zagra 40-letnigo prawiczka, jedynaka, typowego maminsynka. Postać, w którą wcieli się Krzysztof Ibisz, to Ireneusz Piotr Bisztyga. Nieśmiały, w okularach, zapięty po szyję, niezaradny życiowo mężczyzna, którego mama prowadzi niemal wszędzie za rękę.