Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

WideoPanel
7 KOLEJKA T-MOBILE EKSTRAKLASY W KANAŁACH POLSATU- PLAN TRANSMISJIDrukuj

Polsat Futbol
W piątek 16 września rozegrana zostanie kolejna.. 7 już kolejka T-Mobile Ekstraklasy. Najciekawszym spotkaniem będzie pojedynek pomiędzy Polonią a Legią w derbach Warszawy. Początek spotkania w niedziele 18 września o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy ul. Konwiktorskiej.

ORŁY Z BOSTONU OD 28 WRZEŚNIA W TELEWIZJI POLSATDrukuj

Polsat (HD)
Znakomite dialogi, błyskotliwy humor i gwiazdy obsypane nagrodami (Emmy i Złote Globy) w rolach pierwszoplanowych - James Spader, William Shatner oraz m.in. Candice Bergen, w serialu, który koncentruje się na zawodowym i prywatnym życiu wysoko opłacanych prawników z renomowanej kancelarii adwokackiej w Bostonie.

SAGEMCOM ESI-88 BĘDZIE NOWY SOFT?Drukuj

Cyfrowy Polsat
Według nieoficjalnych informacji do których dotarła nasza redakcja, Sagem wraz z Cyfrowym Polsatem pracują nad nowym oprogramowaniem dla dekoderów Sagemcom ESI-88. Prace nad poprawką softu rozpoczęto w związku z licznymi zgłoszeniami abonentów o problemach związanych między innymi z nagrywaniem programów z dwóch różnych kanałów tv.

JESIEŃ W POLSAT CAFEDrukuj

Polsat Cafe (HD)
Na tegoroczną jesień Polsat Café przygotował cztery polskie nowości: "Miłość jak z powieści", "Gotowe na zmiany", "Eliksir młodości" i "Ciekawe świata", jak i również dobrze znane i lubiane programy takie jak: "Sexy mama", "Aleja sław", "Zoom na miasto" czy "Gwiazdy na dywaniku".

LEGIA WARSZAWA - CIĘŻKIE ŻYCIE Z POLSATEMDrukuj

Polsat (HD)
Mecz Legii z PSV Eindoven (godzina 19.00) nie będzie transmitowany w żadnym otwartym kanale, a jedynie w Polsacie Futbol. Na otwartym kanale TV4 będzie za to dostępny pojedynek Wisły z Odense BK (godzina 21.05).

CYFROWY POLSAT ZYSKAŁ NA WALCE ADAMKADrukuj

Cyfrowy Polsat
Pojedynek Witalija Kliczki i Tomasza Adamka napędził płatnym telewizjom klientów, którzy bez wahania dopłacili za dostęp do relacji. Pokazywana przez platformy satelitarne i sieci kablowe walka między Ukraińcem Witalijem Kliczką i Polakiem Tomaszem Adamkiem była po raz pierwszy na polskim rynku udostępniana w systemie PPV.

PIERWSZA MIŁOŚĆ LIDEREM W GRUPIE 16-49Drukuj

Pierwsza miłość
W ubiegłym tygodniu obyczajowy serial "Pierwsza Miłość" okazał się najchętniej oglądanym programem w swoim paśmie osiągając 26,06% udziału w rynku. Na kolejnych miejscach znalazły się propozycje TVN (16,78%), TVP1 (15,47%), TVP2 (11,02%).