Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

INFORMACJA O PRZENIESIENIU AKCJI SPÓŁKI CYFROWY POLSAT S.A.Drukuj

Cyfrowy Polsat
Informacja o przeniesieniu akcji spółki Cyfrowy Polsat S.A. będących w posiadaniu Delas Holdings Ltd. na spółkę Pola Investments Ltd. Zarząd Cyfrowego Polsatu S.A. informuje, iż w dniu 17 stycznia 2012 r. Spółka otrzymała od Delas Holdings Ltd. i od Pola Investments Ltd. ("Pola Investments"), informację o przeniesieniu wszystkich akcji Spółki będących w posiadaniu Delas Holdings Ltd. na spółkę Pola Investments Ltd.

FERDEK ZNAJDZIE ROBOTĘDrukuj

Świat według Kiepskich
Ruszyły zdjęcia do kolejnego sezonu „Świata według Kiepskich” (ATM Grupa SA). Emisję nowych odcinków Polsat rozpocznie w marcu - w każdą środę o godz. 20. Tym samym stacja rozpocznie 14 rok nadawania serialu na swojej antenie. Do tej pory pokazała 379 odcinki. Do tej pory pokazała 379 odcinki.

ROK 2011 NALEŻAŁ DO POLSATU SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
Polsat Sport okazał się najpopularniejszym kanałem w segmencie stacji sportowych w 2011 roku. Jego udział wyniósł 0,65%, na podium znalazły się także Eurosport i TVP Sport. Kolejna stacja sportowa Polsatu- Polsat Sport Extra zajął dobre piąte miejsce, udział kanału wyniósł 0,17%, natomiast udział Polsat Futbol to 0,03%.

REDEFINE Z NOWYM SERWISEM MUZYCZNYMDrukuj

Muzo
Jak informuje Rzeczpospolita, Redefine, właściciel telewizji internetowej Ipla, intensywnie pracuje nad serwisem muzycznym streamingowym (piosenki będzie można słuchać po zarejestrowaniu się, a także uiszczeniu niewielkiej opłaty, mówi się o opłacie w wysokości ok. 10zł).

PRZEMYSŁAW PEŁKA ODCHODZI Z POLSATU SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
Przemysław Pełka odejdzie z Polsatu Sport do Canal Plus taką nieoficjalną jeszcze informację podał piłkarski serwis Skopana.pl, w nowej stacji zastąpić ma zwolnionego nie tak dawno Jacka Laskowskiego. Pełka od 2002 roku komentuje spotkania dla słonecznej telewizji, w tym MŚ w 2006 roku w Niemczech, oraz ME w 2008 roku w Austrii i Szwajcarii, był także sprawozdawcą podczas meczów Ligi Mistrzów.

ATM ROZRYWKA RUSZY POD KONIEC MAJA?Drukuj

ATM Rozrywka
Maciej Grzywaczewski, wiceprezes ATM Grupa poinformował w rozmowie z Wirtualnemedia.pl, że ATM Rozrywka ruszy pod koniec maja bieżącego roku, jednak ostateczne decyzje nie zostały podjęte ponieważ spółka cały czas waha się czy nowy projekt ma zostać uruchomiony.

SMARTFONOWE OKAZJE ROKU W PLUSIEDrukuj

Plus
Wszyscy, którzy skorzystają z nowej oferty Plus Abonament lub Plus Mix, już w styczniu mogą stać się właścicielami najlepszych smartfonów na rynku w bardzo atrakcyjnych cenach. Specjalna oferta obejmuje m.in. smartfony Sony Ericsson Xperia arc S oraz Nokia 500.