Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ARTUR KACZMARSKI ZWOLNIONY Z POLSAT NEWS (wideo)Drukuj

Polsat News (HD)
Kanał Polsat News z końcem listopada br. zakończył współpracę z prezenterem serwisów Arturem Kaczmarskim oraz z Grzegorz Melnikiem, który w stacji był wydawcą i producentem. - Telefonicznie przekazano mi, że powodem zakończenia współpracy ze mną jest reorganizacja - mówi w rozmowie Wirtualnemedia.pl

"NIEGRZECZNI 2011"- DWIE NAGRODY DLA SERIALU "WŁATCY MÓCH"Drukuj

Czwórka (TV4 - HD)
Kultowy serial dla dorosłych "Włatcy Móch" otrzymał dwie nagrody podczas sobotniego Plebiscytu "Niegrzeczni 2011". Pierwszą nagrodę serial otrzymał w kategorii "Najniegrzeczniejszy serial TV", w którym internauci głosowali na swoich faworytów, druga nagroda przyznawana była przez widzów TV4.

WYWIAD Z MACIEJEM DOWBOREM PROWADZĄCYM "ŚWIATOWE REKORDY GUINNESSA"Drukuj

Polsat (HD)
Program, w którym można zobaczyć prawie wszystko, czyli "Światowe rekordy Guinnessa". Światowe rekordy Guinnessa" to program, w którym możemy zobaczyć dużo osobliwości. Jak pan ocenia pomysły uczestników?

ZNAMY WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW WS. TV EKSTRAKLASYDrukuj

Polsat Futbol
Według informacji podawanych przez Sportfan.pl władze Ekstraklasy zleciły przeprowadzenie specjlnej ankiety, mającej na celu zbadanie czy kibice zapłacą za dostęp do nowego kanału premium. Pojawił się też pomysł na PPV. Za 5 zł od meczu.

PLAN PRZYGOTOWAŃ ŚLĄSKA DO RUNDY REWANŻOWEJDrukuj

Śląsk Wrocław
Dwa obozy i osiem sparingów, w tym z zespołami występującymi w fazie grupowej Ligi Mistrzów to plany lidera T-Mobile Ekstraklasy na okres przygotowawczy do rundy rewanżowej.

POLSAT W 16:9 OD PONIEDZIAŁKU 19 GRUDNIADrukuj

Polsat (HD)
Z dniem 19 grudnia 2011 roku kanał Polsat rozpocznie nadawanie swojego programu w formacie panoramicznym 16/9 z WSS. Przełączenie emisji programu oznacza poprawę jakości odbioru dla wszystkich posiadaczy odbiorników panoramicznych.

LE: MECZE LEGII I WISŁY POPRAWIŁY OGLĄDALNOŚĆ TV 4Drukuj

Czwórka (TV4 - HD)
Transmisje meczów polskich drużyn w rozgrywkach grupowych Ligi Europejskiej przyciągały do TV 4 średnio 1,1 mln widzów. Spotkania Legii Warszawa i Wisły Kraków były transmitowane od 15 września do 14 grudnia, o 21. Dały Czwórce średnio 8,6 proc. udziału w rynku (9,9 proc. w grupie komercyjnej 16-49).