Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

NOWA PROMOCJA DLA KLIENTÓW PLUSA NA KARTĘ (wideo)Drukuj

Plus
Od dziś w Plusie rozpoczyna się promocja, w której użytkownicy ofert Na kartę otrzymać mogą dodatkowe środki za doładowanie konta. Wystarczy, że doładujecie konto za co najmniej 30 zł, a otrzymacie bonus w postaci drugiego doładowania.

OD JUTRA UMOWY NA 12 MIESIĘCY W CYFROWYM POLSACIEDrukuj

Cyfrowy Polsat
Z dniem 26 stycznia 2012 r. Cyfrowy Polsat wprowadzi zmiany w ofercie telewizyjnej dla nowych Klientów. Nowa oferta, która w tym dniu zostanie uruchomiona wprowadza możliwość podpisania umowy z operatorem tylko na 12 miesięcy.

Szczegóły w rozwinięciu newsa.

CYFROWY POLSAT ZŁOŻYŁ ZAMÓWIENIE DO MOBYLANDUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Zarząd Cyfrowego Polsatu S.A. informuje, iż w dniu 23 stycznia 2012 r. Spółka złożyła do Mobyland Sp. z o.o. zamówienie nr 2 dotyczące zakupu usług transmisji danych. Zamówienie zostało złożone w oparciu o postanowienia umowy zawartej w dniu 15 grudnia 2010 roku, pomiędzy oboma podmiotami, o czym Spółka informowała komunikatem z dnia 16 grudnia 2010 roku. W ramach powyższej Umowy Mobyland zapewnia dostęp do usługi bezprzewodowej transmisji danych, realizowanej w Paśmie 1800 oraz Paśmie 900 w technologii LTE lub HSPA+.

FINAŁ SUPER BOWL XLVI TYLKO W KANAŁACH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
Drużyny New England Patriots i New York Giants zagrają o Super Bowl XLVI - to wielkie wydarzenie pokażemy w bezpośredniej transmisji! Finał ligi futbolu amerykańskiego NFL odbędzie się 5 lutego na stadionie Lucas Oil w Indianapolis.

"PIERWSZA MIŁOŚĆ" - PORWANIE W DNIU ŚLUBU MARYSI (foto)Drukuj

Pierwsza miłość
Marysia (Aneta Zając), choć ma sporo wątpliwości, w końcu odważy się na powtórne małżeństwo. W czerwonej sukni, z błyskiem szczęścia w oku będzie gotowa powiedzieć Hubertowi (Michał Czernecki) – tak. Widzowie, którzy czekali na tę chwilę, powinni koniecznie oglądać najbliższe odcinki „Pierwszej miłości” w Polsacie. Przeciwnicy tego małżeństwa również.

SOLORZ-ŻAK NA TEMAT ZMIANY STRUKTURY W POLKOMTELUDrukuj

Zygmunt Solorz
Zygmunt Solorz-Żak, właściciel m.in spółki Polkomtel, operatora sieci Plus odniósł się do ostatnich zmian, które miały miejsce w spółce. -Zmiany w zatrudnieniu będą skutkiem zmian struktury, procesów i synergii w grupie. Nie wiem, jak będą duże. Polkomtel będzie operatorem, którego struktura i zatrudnienie będą podobne do innych spółek z branży. Mam nadzieję, że tych najbardziej efektywnych.

NOWY PROGRAM W TV BIZNESDrukuj

TV Biznes
TV Biznes rozpoczęła emisję nowego programu "Darz Bór", jest to magazyn, który porusza tematykę łowiectwa a także tematy gospodarki leśnej. W programie znajdziemy informacje o tym jak funkcjonują koła łowieckie, skąd biorą pieniądze na swoje zadania (nie każde koło działa w ten sam sposób), a także kim jest polski myśliwy oraz jak nim zostać. Nie zabraknie także relacji z ważnych i ciekawych targów zawodów strzeleckich.