Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

HD 5000: AKTUALIZACJA JUŻ DOSTĘPNADrukuj

CP Technology
1 grudnia 2011 roku udostępniono nowe oprogramowanie dla dekoderów HD 5000, oferowanych przez Cyfrowy Polsat. Oznaczono je jako 1.40.1.5. Po jego załadowaniu zauważa się m.in. poprawę funkcji HDCP (szyfrowanie danych). Poczyniono także poprawki związane z przesyłaniem dźwięku i obrazu za pomocą HDMI.

NIE POWSTANIE GALERIA PRZY STADIONIE ŚLĄSKADrukuj

Śląsk Wrocław
Większościowy udziałowiec piłkarskiego Śląska Wrocław, spółka należąca do Zygmunta Solorza-Żaka, nie zbuduje galerii handlowej przy wrocławskim stadionie. Miasto zdecydowało się wypowiedzieć umowę dzierżawy terenu, na którym miała powstać galeria.

SOLORZ-ŻAK ODDAŁ POLISĘ. CZAS NA INVEST BANKDrukuj

Zygmunt Solorz
Zygmunt Solorz-Żak zrobił pierwszy krok na drodze do wyjścia z branży finansowej. Sprzedał 75 proc. plus jedną akcję Polisy Życie. Kupcem jest austriacka grupa Vienna Insurance Group (VIG), do której na polskim rynku należy sześć zakładów (Compensa, Benefia, Interisk i PZM).

CYFROWY POLSAT I PLUS PILOTAŻOWO ZE WSPÓLNĄ OFERTĄDrukuj

Plus
W ramach programu pilotażowego, w salonach komórkowej sieci Plus klienci mogą podpisać umowę na satelitarną telewizję cyfrową, z kolei w salonach Cyfrowego Polsatu dostępne będą usługi Plusa.

NAGRODA "PERŁY POLSKIEJ GOSPODARKI" DLA CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
W poniedziałek podczas uroczystej gali w Teatrze Wielkim w Warszawie laureaci odebrali nagrody z rąk prezes i redaktora naczelnego "Polish Magazine" Krystyny Woźniak-Trzosek oraz prezesa Polskiej Akademii Nauk prof. Michała Kleibera.

WYBIERAMY DZIEWCZYNĘ DLA ALFADrukuj

Cyfrowy Polsat
Nasz serwis stworzył dziewczynę dla Alfa w konkursie Cyfrowego Polsatu i Comedy Central, który dostępny jest na facebooku. Zapraszamy więc do głosowania na dziewczynę o imieniu „Lolita” stworzoną przez nasz serwis. Aby oddać głos na Lolitę wystarczy wejść na: Link i oddać swój głos. Lolita plasuje się na chwilę obecną na trzeciej podstronie w zakładce „Najpopularniejsze” .

NOWA ODSŁONA IPLA.TV (foto)Drukuj

IPLA
Ipla przygotowała nową wersję strony ipla.tv. Nowa wersja umożliwia m.in oglądanie materiałów VOD z oferty telewizji internetowej ipla bez konieczności instalowania aplikacji.