Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT NA TEMAT TELEWIZJI MOBILNEJ I KOMUNIKATU TVPDrukuj

Cyfrowy Polsat
W związku z komunikatem TVP dotyczącym praw do Euro 2012 oraz planami Spółki w sprawie uruchomienia usług telewizji mobilnej Cyfrowy Polsat nie pozostał dłużny i wystosował swoje stanowisko. Jak czytamy na stronie Cyfrowego Polsatu: Telewizja mobilna w technologii DVB-T jest dla nas długofalowym projektem.

NOWE GWIAZDY SERIALU "SZPILKI NA GIEWONCIE" (foto)Drukuj

Szpilki na Giewoncie
Odejście Magdy Schejbal to nie jedyna zmiana w serialu "Szpilki na Giewoncie". Nowe postaci i ich humorystyczne przygody, nowi scenarzyści i zupełnie inny reżyser to zapowiedź totalnej rewolucji. Czy widzowie pokochają nową odsłonę serialu?

POLSAT NEWS ZMIENIŁ DOSTAWCĘ SONDAŻY?Drukuj

Polsat News (HD)
Od kilku dni na antenie Polsatu i Polsatu News prezentowane są różnego typu sondaże realizowane przez kalkulatorpolityczny.pl, a nie jak dotąd Instytut Homo Homini. Na chwilę obecną nie wiemy czy Polsat zakończył współpracę z Homo Homini czy są to pojedyncze sondaże.

POLSAT ZAROBIŁ NAJWIĘCEJDrukuj

Polsat (HD)
Telewizja Polsat zanotowała największy udział w rynku reklamy w dniach pomiędzy 26 grudnia a 1 stycznia. Udział wyniósł 23,1proc. do daje kwotę ok. 39,1mln zł. Na kolejnych miejscach znalazł się TVN (ok.33,7 mln zł), TVP1 (16,4 mln), TVP2 (ok.11,9mln zł), TV4 (ok.4,1mln.zł).

NOWY KANAŁ W OFERCIE IPLA.TVDrukuj

IPLA
Rozrywkowy kanał telewizyjny iTV udostępnia swoje treści telewizji internetowej Ipla.TV, docierając za jej pomocą do użytkowników komputerów, urządzeń mobilnych oraz telewizorów podłączonych do Internetu. Programy rozrywkowe znane z anteny iTV będą dostępne dla użytkowników ipla.tv w formie VOD (video on demand) za pomocą dowolnych urządzeń obsługujących aplikację ipla (komputery, urządzenia mobilne, telewizory typu Smart TV).

VOD OBCINA CENY JUŻ NA POCZĄTKU 2012!Drukuj

VOD CP
VOD - Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu zaprasza na znakomite kino akcji w wykonaniu Jasona Stathama w filmie "Mechanik: Prawo zemsty" oraz pełną humoru animację dla całej rodziny "Prawdziwa historia kota w butach". W dniach: 6 - 12 stycznia br. oba filmy można będzie obejrzeć z 25% zniżką .

SOLORZ: DOPIERO USTALIMY SKALĘ CIĘĆ ETATÓW W PLUSIEDrukuj

Plus
Wła­ści­ciel Po­lkom­te­la uspo­ka­ja pra­cow­ni­ków te­le­ko­mu. Za­rząd Po­lkom­te­la, ubo­ższy o Krzysz­to­fa Ki­lia­na i Bo­gu­sła­wę Ma­tu­szew­ską, od­bę­dzie w czwartek pierw­sze po­sie­dze­nie w no­wym ro­ku. We­dług in­for­ma­cji do, których dotarła "Rzeczpospolita", me­ne­dże­ro­wie spół­ki mo­gą prze­dys­ku­to­wać ta­kże re­struk­tu­ry­za­cję fir­my, choć ta­kie­go punk­tu w po­rząd­ku spo­tka­nia nie ma.