Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CO DALEJ Z "KINOMANIAKIEM"?Drukuj

Czwórka (TV4 - HD)
Czy popularny program "Kinomaniak", który można było oglądać w TV4 powróci jeszcze na antenę? Takie pytanie zadaje sobie każdy widz, który choć raz obejrzał ten magazyn. "Kinomaniak" był programem, w którym szczegółowo omawiano filmy wchodzące do kin, ostatni odcinek wyemitowano pod koniec lipca ubiegłego roku.

JOANNA LISZOWSKA ZOSTAŁA JURORKĄ W SHOW "TYLKO TANIEC" (foto)Drukuj

Tylko Taniec. Got to dance
Joanna Liszowska to nie tylko utalentowana artystka, ale i twarda businesswoman. Gwiazda została właśnie jurorką najnowszego, tanecznego show Telewizji Polsat "Tylko Taniec", a za swoją pracę wynegocjowała iście gwiazdorską gażę. Informacja ta jest już pewna uważa "Fakt". Joanna Liszowska zasiądzie w jury nowego show, gdzie zarobi prawie 200 tysięcy złotych.

VECTRA WCIĄŻ BEZ KANAŁÓW POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
Kanały Polsatu w najbliższym czasie nie znajdą się w ofercie sieci kablowej Vectra. Informację tą potwierdził serwisowi Cyfrowypolsat.cba.pl, rzecznik prasowy operatora Krzysztof Stefaniak. Zaznaczył, że w chwili obecnej nie są prowadzone rozmowy w tej sprawie, lecz dodał, że takowe mogą się rozpocząć. - Obecnie nie są prowadzone żadne rozmowy. Szansa na ich rozpoczęcie wkrótce jest, ale nie umiem określi wielkości tej szansy.


WKRÓTCE NOWY SOFT DO SAGEMCOM-A ESI-88 I HD5000?Drukuj

Cyfrowy Polsat
Według informacji, które podawają niektóre Autoryzowane Punkty Sprzedaży (APS), w przyszłym tygodniu Cyfrowy Polsat ma udostępnić nowe wersje oprogramowania dla dekoderów Sagemcom ESI-88 oraz HD5000. Nowy soft w obu modelach dekoderów ma wyeliminować błędy, które występują w obecnych wersjach oprogramowania oraz poprawić stabilność sprzętu.

"MBTM 3" OD MARCA W NIEDZIELNE WIECZORYDrukuj

Tylko muzyka. Must be the music
Już na wiosnę startuje trzecia edycja show Polsatu "Tylko muzyka. Must be the music” , program nadawany będzie w niedzielne wieczory o godzinie 20:00. Program poprowadzą podobnie jak we wcześniejszych edycjach Maciek Rock i Paulina Sykut-Jeżyna, w jury zobaczymy: Elżbietę Zapendowską, Korę, Adama Sztabę i Wojtka Łozowskiego. Średnia oglądalność odcinka drugiej serii wyniosła ponad 3 miliony 300 tys. widzów.

5 NOWYCH KANAŁÓW W CP OD 1.02 W TYM ID INVESTIGATION DISCOVERYDrukuj

Cyfrowy Polsat
1 lutego br. Cyfrowy Polsat, największa platforma satelitarna w Polsce, włączy 5 nowych kanałów tematycznych: AXN Spin HD, BBC HD, HISTORY HD, ID Investigation Discovery oraz TTV. Tym samym liczba kanałów w jakości HD dostępnych na platformie wzrośnie do 25. Jednocześnie operator w związku z decyzją nadawcy wyłączy kanał TVN+1 HD.

CO-OPERATIVE INSURANCE CUP - PUCHARU LIGI SZKOCKIEJ W PSEDrukuj

Polsat Sport Extra (HD)
W sobotę i niedzielę rozegrane zostaną półfinały Co-operative Insurance Cup - Pucharu Ligi Szkockiej w piłce nożnej. Pierwsza edycja tych rozgrywek odbyła się w sezonie 1946/1947 - rekordzistą pod względem liczby triumfów jest Celtic Glasgow, który teraz celuje w to tofeum już po raz 36! Bramkarzem "The Bhoys" Łukasz Załuska, a od lipca ma w nim grać także Jarosław Fojut (obecnie Śląsk). Najpierw jednak musi wygrać półfinał, w którym jego rywalem jest Falkirk FC, zespół z niewiele ponad 30-tysięcznego Falkirk.