Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PLUS: STATYSTYKI SMS I MMS W OKRESIE NOWOROCZNYMDrukuj

Plus
W okresie sylwestrowo-noworocznym (30.12.11 - 01.01.12) klienci sieci Plus wysłali ponad1.374 tys. wiadomości multimedialnych MMS, czyli 65,44% więcej niż przed rokiem, oraz ponad 196 mln SMS-ów, czyli o 4,79% mniej niż przed rokiem.


OREST LENCZYK WROCŁAWIANINEM ROKU 2011 (foto)Drukuj

Śląsk Wrocław
W internetowym wydaniu Gazety Wrocławskiej zakończyło się głosowanie na Wrocławianina Roku 2011. Czytelnicy nie mieli wątpliwości - tytuł przypadł trenerowi Śląska Orestowi Lenczykowi.

"KEVIN SAM W NOWYM JORKU" ORAZ "SZKLANA PUŁAPKA" HITAMI PFDrukuj

Polsat Film (HD)
Polsat Film w Nowy Rok był najchętniej oglądanym kanałem filmowym wśród abonentów Cyfrowego Polsatu oraz znalazł się w ścisłej czołówce kanałów filmowych, dostępnych w sieciach kablowych i na platformach cyfrowych.

TVR NADAJE NA NOWEJ CZĘSTOTLIWOŚCIDrukuj

Cyfrowy Polsat
Od dziś TVR- pierwsza telewizja rolnicza nadaje na nowej częstotliwości na satelicie Hot Bird 9, dzięki czemu stacja dostępna będzie nawet w Chicago (USA). TVR jest pierwszą w Polsce telewizja rolniczą, kierująca się mottem "Grunt to biznes".

REKORD "SYLWESTROWEJ MOCY PRZEBOJÓW" POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
Rekordowy wynik "Sylwestrowej Mocy Przebojów" - Polsat już po raz drugi wygrywa w sylwestrową noc z TVP2. To była naprawdę wyjątkowa noc. Ponad 120 tysięcy ludzi na stołecznym pl. Konstytucji i blisko cztery miliony czterysta tysięcy widzów przed telewizorami.

OFICJALNE STANOWISKO TTV NA TEMAT OBECNOŚCI W CP (wideo)Drukuj

Cyfrowy Polsat
!!! INFORMUJEMY JAKO PIERWSI !!!!Dziś tuż po godzinie 6:00 wystartował nowy kanał telewizyjny TTV, który jest wspólnym projektem Stavki oraz TVN. W ramówce stacji dominują programy interaktywne o charakterze społeczno-interwencyjnym. Stacja dostępna jest w ofercie platform Cyfra+ oraz N, obecnie także w formie niekodowanej FTA z satelity HOT BIRD (13°E), w wybranych sieciach kablowych, a także w ramach Naziemnej Telewizji Cyfrowej.


MICHAŁ ORGELBRAND SZEFEM MARKETINGU I PR W TV4Drukuj

Czwórka (TV4 - HD)
Michał Orgelbrand od 1 stycznia 2012 roku objął nowo utworzone stanowisko szefa zespołu marketingu i PR w Polskich Mediach, nadawcy kanałów TV4 i TV6 - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.