Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

KALENDARZE ŚLĄSKA JUŻ DOSTĘPNE (foto)Drukuj

Śląsk Wrocław
W ofercie Śląska pojawiły się kalendarze na 2012 rok, dostępne są w dwóch wersjach - jednostronicowej (wymiar 100x65 cm) i trzynastostronicowej, w których każda strona odpowiada jednemu miesiącowi (plus okładka).

ATRAKCYJNY KONKURS WIEDZY O SERIALU "ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH"Drukuj

Świat według Kiepskich
Rozpoczął się właśnie konkurs wiedzy o kultowym serialu "Świat Według Kiepskich", nagrodą główną jest wizyta na planie, gdzie kręcone są epizody z udziałem naszych ulubionych bohaterów. Aby wziąść udział w konkursie należy wejść tutaj: www.facebook.com/kiepscy i kliknąć "lubię to!" a następnie "graj".

NOWA OFERTA DLA KLIENTÓW WPISANYCH DO KRDDrukuj

Cyfrowy Polsat
Od dnia 23 stycznia 2012 r. Cyfrowy Polsat wprowadzi nowe oferty dedykowane klientom, którzy nie przejdą pozytywnie weryfikacji (np. wpis w Krajowym Rejestrze Długów lub zadłużenie u operatora), skutkiem czego klient nie będzie miał możliwości zawarcia umowy w ramach aktualnie obowiązującej oferty Nowy Cyfrowy Polsat.

23% ZNIŻKI NA KARNETY NARCIARSKIE W SIECI PLUSDrukuj

Plus
Sieć komórkowa Plus po raz kolejny przygotowała dla amatorów białego szaleństwa specjalne zniżki na karnety narciarskie, a także zadbała o ich zdrowie. Do końca marca br. na niektórych wyciągach, klienci Plusa mogą korzystać z karnetów tańszych o 23%. Aby skorzystać z promocji należy wysłać SMS na numer 80003 w treści wpisując odpowiedni kod stacji.

SERIAL "PIERWSZA MIŁOŚĆ" NAJDROŻSZY W CENNIKU POLSATUDrukuj

Pierwsza miłość
Obyczajowy serial Polsatu "Pierwsza Miłość" okazał się najdroższą pozycją- wynika z cennika stacji na luty 2012 roku. Za 30-sekundową reklamę trzeba zapłacić nawet do 44,3 tys.zł (bez rabatów), jest to więcej o 43 proc. niż w roku poprzednim. "Pierwszą Miłość" możemy śledzić od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00, emitowany jest od 7 lat, producentem serialu jest firma ATM GRUPA SA.

PROPOZYCJE C&I NETWORK POLSAT NA LUTYDrukuj

CI Polsat (HD)
W lutym kanał Crime&Investigation Network Polsat przygotował ciekawe programy, wśród propozycji znajdziemy m.in 2 sezon serialu "Mafiosi", który opowiada historię legendarnych gangsterów, którzy dzięki swej bezwzględności wspięli się na szczyty struktur przestępczych w USA, a także 3 sezon "Archiwum Oszustów''.

PRZEMYSŁAW PEŁKA JEDNAK POZOSTANIE W POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
We wtorek (17.01.2012) podaliśmy wiadomość za serwisem skopana.pl, że komentator Polsatu Sport Przemysław Pełka przechodzi do Canal Plus Sport, jednak sam zainteresowany zaprzecza tym rewelacjom: - Mam przejść do Canal+ Sport? Pierwsze słyszę- powiedział w rozmowie z 2x45.com.pl.