Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

CYFROWY POLSAT: ZMIANY W OFERCIE INTERNETOWEJDrukuj

Cyfrowy Polsat
24. listopada Cyfrowy Polsat wprowadził zmiany w swojej ofercie Internet dla każdego. Pojawił się nowy router, zmianie uległa też cena największego pakietu danych. Do nowej oferty Cyfrowego Polsatu trafił router Edimax LT-6408n. Jego cena, w zależności od rodzaju i długości umowy, wynosi od 229 do 49 zł.

"LUDZIE CHUDEGO","HOTEL52" I "SZPILKI NA GIEWONCIE" TRACĄ WIDZÓWDrukuj

Szpilki na Giewoncie
"Ludzie Chudego" "Szpilki na Giewoncie" z mniejszą widownią, 19 mln zł z reklam "Hotel 52" Polsatu przegrywał tylko z Jedynką. Druga seria kryminalno-komediowych "Ludzi Chudego" miała o ponad milion widzów mniej niż pierwsza i przegrała z wszystkimi głównymi konkurentami Polsatu.

KARTY PLUSA LOGUJĄ SIĘ DO AERO2Drukuj

Aero2
Jak donoszą czytelnicy Plus+ Blog, użytkownicy sieci Plus zarówno ofert na kartę, jak i z mobilnym Internetem mogą logować się już do sieci Aero2 (260-17, PL 17). Sieć działa w standardzie UMTS 900 MHz. Komercyjną ofertę dostępu do internetu w technologii LTE Polkomtel zaprezentuje 29 listopada br.

WYJĄTKOWY KONCERT NA 15-LECIE FUNDACJI POLSATDrukuj

Fundacja Polsat
3 grudnia o godzinie 20.00 na antenie Telewizji POLSAT transmitowany zostanie niezwykły koncert z okazji 15-lecia działalności Fundacji POLSAT. To wyjątkowe wydarzenie będzie okazją do podziękowania widzom - darczyńcom oraz wszystkim, którzy przez te lata wspierali działania Fundacji POLSAT.

TELEKAMERY 2011- NOMINACJEDrukuj

Telekamery
Rusza piętnasta edycja plebiscytu TeleKamery 2011. Plebiscyt rozstrzygnięty zostanie na łamach tygodnika TeleTydzień. Widzowie będą mogli głosować na ulubione programy, seriale, kanały tematyczne oraz ulubionych aktorów i dziennikarzy. Kto otrzymał nominację?

KSW17 - REVENGE DZIŚ W POLSACIE, POLSACIE SPORT ORAZ IPLADrukuj

Polsat Sport (HD)
W sobotni wieczór w łódzkiej Atlas Arenie dojdzie do kolejnego bezprecedensowego wydarzenia MMA na polskim rynku. Dziś odbędzie się kolejna edycja największej w Europie gali mieszanych sztuk walki, KSW17 - Revenge.

"ZWIERZĘTA - CZEGO NIE WIDAĆ" W CZWÓRCEDrukuj

Czwórka (TV4 - HD)
16 grudnia, w piątek, o 22.00 w Czwórce rozpocznie się emisje trzyczęściowego serialu dokumentalnego "Zwięrzeta - czego nie widać". Ten emitowany po raz pierwszy w niekodowanej telewizji film dokumentalny nie mógłby powstać gdyby nie najnowsze osiągnięcia techniki.