Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SUPERSTACJA NADAWAĆ BĘDZIE W 16/9 I HD W 2012 ROKU?Drukuj

Superstacja (HD)
W nocy z 13 na 14 grudnia 2011 roku Jacek Zimnik- redaktor prowadzący w Superstacji program "Bez ograniczeń" zapowiedział nieoficjalnie iż w 2012 roku pojawią się informacje na temat zmiany formatu nadawania Superstacji. Kanał ma oferować programy w formacie 16/9 oraz chce prezentować programy w jakości High Definition.

KOLEJNE DUŻE ZMIANY W ZARZĄDZIE POLKOMTELUDrukuj

Plus
Krzysztof Kilian i Bogusława Matuszewska poinformowali o tym, że wkrótce przestaną być członkami zarządu Polkomtelu - dowiaduje się Telepolis.pl. Krzysztof Kilian pełnił funkcję wiceprezesa zarządu, a Bogusława Matuszewska była dyrektorem ds. sprzedaży Polkomtelu.

NAGRODA "GRAND PRESS" DLA DZIENNIKARZY POLSAT NEWSDrukuj

Polsat News (HD)
Reportaż Agaty Kaźmierskiej i Radosława Kietlińskiego ”Talibowie – druga strona wojny” (Polsat News) otrzymał nagrodę Grand Press w kategorii Reportaż telewizyjny. Reportaż „Talibowie – druga strona wojny” wyjaśnia, jak doszło do tego, że talibowie, lud religijny i spokojny, przekształcili się w polityczny ruch, z którym nawet Amerykanie nie są w stanie wygrać.

UOKiK NAŁOŻYŁ 1,86 MLN KARY NA POLKOMTEL ZA WPROWADZANIE W BŁĄDDrukuj

Plus
Prezes UOKiK-u nałożyła na Polkomtela karę w wysokości 1,86 mln zł. Przyczyną było hasło reklamowe 29 gr za minutę do wszystkich, które miało wprowadzać klientów w błąd. Postępowanie przeciwko Polkomtelowi zostało wszczęte w grudniu 2010 roku.

LOSOWANIE FAZ GRUPOWYCH LM I LE W PIĄTEK NA ŻYWODrukuj

Polsat Sport News HD
Losowanie 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA oraz 1/16 i 1/8 finału Ligi Europejskiej UEFA odbędzie się podczas ceremonii, która rozpocznie się odpowiednio o godzinie 12.00 i 13.00 czasu środkowoeuropejskiego. Losowanie Ligi Mistrzów UEFA wyłoni osiem par składających się ze zwycięzców grup i zespołów z drugich miejsc, które będą gospodarzami pierwszego spotkania.

TELEWIZJA MOBILNA CORAZ BLIŻEJ W CYFROWYM POLSACIEDrukuj

TV Mobilna
Spółka Cyfrowy Polsat, największa polska platforma satelitarna, z myślą o wdrożeniu usług telewizji mobilnej podpisała umowę o współpracy z holenderską spółką Irdeto, będącą jedną z wiodących firm w dziedzinie zabezpieczania treści cyfrowych.


POWSTANIE KANAŁ TABLOIDOWY. BĘDZIE KONKURENCJĄ DLA SUPERSTACJI?Drukuj

Superstacja (HD)
Jak informuje Dziennik Gazeta Prawna prezes (ZPR) Zbigniew Benbenek zamierza uruchomić kanał tabloidowy, dodał również że nie będzie to stacja w rodzaju Super Express TV. Na chwilę obecną nie jest znana data startu oraz budżet nowej stacji. Pomysł na tabloidową telewizję nie jest nowy.