Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

NOWA USŁUGA SIECI PLUS DLA KLIENTÓW KORPORACYJNYCHDrukuj

Plus
FFM/SFA to nowa usługa oferowana przez sieć Plus dla klientów korporacyjnych. Aplikacje tych systemów na telefon ułatwiają zarządzanie pracownikami w terenie, zmniejszając koszty firmy przy jednoczesnym wzroście wydajności pracowników.

TV 6 W OFERCIE SIECI INEADrukuj

Szóstka (TV6 - HD)
Do oferty sieci Inea dołączył ogólnopolski kanał o charakterze rozrywkowym- TV 6 (Szóstka). Stacja dostępna jest w wersji analogowej w pakiecie Pośrednim i kolejnych pakietów analogowych, oraz w wersji cyfrowej dla wszystkich abonentów tej usługi.

WKRÓTCE NOWY DEKODER CYFROWEGO POLSATUDrukuj

CP Technology
W najbliższych planach Cyfrowy Polsat Technology ma produkcję dekodera do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej. Nowy odbiornik będzie dodatkowo wyposażony w aplikację ipla. Dzięki temu użytkownicy urządzeń, po ich podłączeniu do Internetu, będą mogli korzystać z bardzo bogatej internetowej bazy VOD ipli, która oddaje do dyspozycji widzów tysiące bezpłatnych materiałów na życzenie - seriali, programów telewizyjnych, wiadomości, koncertów i wydarzeń sportowych.

TREŚCI GRUPY VIACOM W IPLADrukuj

IPLA
Grupa telewizyjna Viacom International Media Networks w Polsce rozpoczyna partnerską współpracę z telewizją internetową ipla. Na wszystkich platformach, na których dostępna jest ipla, będzie można oglądać najpopularniejsze produkcje, kojarzone ze stacjami MTV, Comedy Central oraz Nickelodeon, jak Miasteczko South Park, Nastoletnie matki, czy cykl koncertów MTV Unplugged.

CYFROWY POLSAT: 3 MLN DEKODERÓW WŁASNEJ PRODUKCJIDrukuj

CP Technology
Spółka Cyfrowy Polsat Technology, największa w Polsce fabryka dekoderów cyfrowych, od startu w 2007 r. wyprodukowała w sumie 3 mln autorskich tunerów na potrzeby platformy Cyfrowy Polsat. Linię produkcyjną opuściło dotychczas sześć modeli odbiorników: cztery do odbioru sygnału w standardowej jakości (MINI, Familijny, F300, M100) i dwa umożliwiające oglądanie telewizji w wysokiej rozdzielczości (HD5000 oraz najnowszy MINI HD 2000) oraz dysk twardy USB o pojemności 320 GB (DTU 320).

HD 5000: AKTUALIZACJA JUŻ DOSTĘPNADrukuj

CP Technology
1 grudnia 2011 roku udostępniono nowe oprogramowanie dla dekoderów HD 5000, oferowanych przez Cyfrowy Polsat. Oznaczono je jako 1.40.1.5. Po jego załadowaniu zauważa się m.in. poprawę funkcji HDCP (szyfrowanie danych). Poczyniono także poprawki związane z przesyłaniem dźwięku i obrazu za pomocą HDMI.

NIE POWSTANIE GALERIA PRZY STADIONIE ŚLĄSKADrukuj

Śląsk Wrocław
Większościowy udziałowiec piłkarskiego Śląska Wrocław, spółka należąca do Zygmunta Solorza-Żaka, nie zbuduje galerii handlowej przy wrocławskim stadionie. Miasto zdecydowało się wypowiedzieć umowę dzierżawy terenu, na którym miała powstać galeria.