Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"CZYSTA CHATA" PODNIOSŁA WIDOWNIE CZWÓRCEDrukuj

Czwórka (TV4 - HD)
Reality-show "Czysta chata" podniósł widownię telewizyjnej Czwórki w porównaniu do ub.r. i osiągnął wyniki lepsze od średniej stacji. Z reklam premiery i powtórki programu przyniosły niespełna 1 mln zł.

DOKUMENT O ZABÓJSTWIE POLAKÓW W WIELKIEJ BRYTANIIDrukuj

CI Polsat (HD)
Pod koniec grudnia i w styczniu kanały tematyczne Zone Reality oraz Crime & Investigation Network Polsat wyemitują dokument "Podwójne morderstwo" opowiadający o zabójstwie dwóch Polaków w Anglii.

OWOCNE OSZCZĘDZANIE: NOWA LOKATA AVOCADO (wideo)Drukuj

Plus
Jak dojrzewa majątek? Najlepiej na dobrej lokacie. Użytkownicy konta Avocado mogą od początku grudnia korzystać z wyjątkowo atrakcyjnej dwumiesięcznej lokaty, której oprocentowanie stałe w skali roku rośnie z każdym miesiącem: w pierwszym wynosi 5%, w drugim już 8%.

JAK BYĆ DOBRYM PREZENTEREM TV? KILKA RAD KRZYSZTOFA IBISZADrukuj

Polsat (HD)
Krzysztof Ibisz to jedna z bardziej rozpoznawalnych i cenionych osobowości telewizyjnych w naszym kraju. Zawsze profesjonalny i doskonale przygotowany do swojej pracy prezenter, portalowi plejada.pl zdradził, na co powinno się zwracać uwagę występując przed kamerą.

DOMINIK LIBICKI PODSUMOWUJE ROK 2011Drukuj

Cyfrowy Polsat
Dominik Libicki, prezes zarządu spółki Cyfrowy Polsat podsumowuje rok 2011. Wydarzenie: Wydarzeniem tego roku była konsolidacja rynku telewizyjnego, czego przykładem jest kilka dużych transakcji: zakup Telewizji Polsat przez Cyfrowy Polsat, co zaskutkowało utworzeniem największej grupy medialnej w Polsce oraz sieci kablowej Aster przez UPC ....


ŚWIĄTECZNA OPRAWA GRAFICZNA POLSATUDrukuj


IPLA Z POLSKAPRESSEDrukuj

IPLA
Ipla rozpoczęła współpracę z wydawnictwem Polskapresse, której efektem jest wzbogacenie treści serwisu telemagazyn o materiały wideo. Stworzony został serwis kino.telemagazyn.pl oferujący filmy pełnometrażowe oraz udostepniona została dla czytelników telemagazynu specjalna wersja aplikacji ipla, komponująca się wyglądem z całym serwisem.