LM w CP. Znamy ceny

https://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=6547

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

POWSTANIE "MUST BE THE MUSIC.TYLKO MUZYKA 3"Drukuj


Niezwykła popularność "Must Be The Music - Tylko Muzyka" sprawiła, że telewizja Polsat stawia na jego trzecią edycję. Już 19 listopada 2011 roku, ruszają castingi do Must Be The Music 3 - programu, który będzie emitowany w stacji wiosną 2012 roku.

Szczegóły w rozwinięciu newsa

3 PÓŁFINAŁ ZA NAMI. MARCELINA OLAK I DUET MASHMISH W FINALE(foto)Drukuj


Za nami kolejny półfinał programu "Must be the Music". Widzowie za pośrednictwem smsów wybrali dwóch finalistów. Faworytami jurorów był duet Mashmish, w którym występuje córka Ewy Kasprzyk, Gosia Bernatowicz. Podobnie zadecydowali widzowie, którzy obok duetu wybrali 14-letnią Marcelinę Olak. Zespoły Kamień Kamień Kamień i AtmAsfera zostały wytypowane do dzikiej karty.

POLKOMTEL W RĘKACH SOLORZA. POZYTYWNA DECYZJA UOKiKDrukuj


Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów zgodziła się na przejęcie przez Spartan Capital Holdings kontroli nad Polkomtelem. Przeprowadzona analiza wykazała, że planowana transakcja nie doprowadzi do ograniczenia konkurencji. Postępowanie antymonopolowe Urząd wszczął 21 lipca bieżącego roku. Spartan Capital Holdings zgłosiła zamiar przejęcia operatora telefonii komórkowej Polkomtel.

Szczegóły w rozwinięciu newsa


NADCHODZĄCY TYDZIEŃ W SERIALACH POLSATUDrukuj


Na życzenie naszych czytelników po raz kolejny prezentujemy wam co wydarzy się w w nadchodzącym tygodniu w popularnych serialach Telewizji Polsat . Zaprezentujemy wieści z seriali: "Pierwsza miłość", "Linia życia", "Świat według Kiepskich", "Ludzie Chudego", "Hotel 52" oraz "Szpilki na Giewoncie".


JUBILEUSZ CEZAREGO PAZURY(foto)Drukuj


Prezentujemy wam zdjęcie z uroczystości 25-lecia pracy artystycznej Cezarego Pazury. Wspólnie z najśmieszniejszymi polskimi kabareciarzami ruszył w Polskę, by rozśmieszać Polaków.

Wyjątkowo z okazji 25-lecie pracy artystycznej Cezarego Pazury do grupy wspaniałych kabareciarzy dołączył nie kto inny jak aktor Paweł Małaszyński, który po raz pierwszy zaprezentuje się na kabaretowej scenie.

Zdjęcia prezentujemy w rozwinięciu newsa

ŚLĄSK WROCŁAW ŻEGNA SIĘ ZE STADIONEM PRZY ULICY OPOROWSKIEJ(foto)Drukuj


22 października o godz. 15:45 Śląsk Wrocław zagra ostatni mecz na stadionie przy Oporowskiej. Kibice zapowiadają wyjątkową oprawę. Śląsk Wrocław będzie powoli przeprowadzał się z Oporowskiej na Stadion Miejski. "Powoli", ponieważ możliwe, że drużyna wróci na "stare śmieci" w związku z imprezami organizowanymi na arenie przy al. Śląskiej, przygotowaniami do Euro 2012 czy zbyt niską frekwencją.

Szczegóły w rozwinięciu newsa

3 ODCINEK PÓŁFINAŁOWY "MUST BE THE MUSIC.TYLKO MUZYKA". KTO WYSTĄPI?(foto)Drukuj


Już jutro (23.10.11) o godzinie 20:00 trzeci odcinek półfinałowy show "Must Be The Music.Tylko Muzyka". Gościem specjalnym niedzielnego półfinału będzie grupa Video. Przypomnijmy że zwycięsca otrzyma 100tys złotych i zaśpiewa podczas "Sylwestrowej Mocy Przebojów". W rozwinięciu newsa prezentujemy kolejnych 8 półfinalistów.