Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

AXN SPIN HD TAKŻE W CYFROWYM POLSACIEDrukuj

Cyfrowy Polsat
Jak podają przedstawiciele AXN na Facebooku kanał AXN Spin HD, który wystartuje 11 stycznia 2012 roku dołączy także do oferty Cyfrowego Polsatu. W ramówce stacji zobaczymy m.in "Naruto", "Zakochana złośnica", "Doktor Who". Na chwilę obecną czekamy, także na potwierdzenie tej informacji u rzecznik prasowej CP.

TTV W CYFROWYM POLSACIE W TYM TYGODNIU?Drukuj

Cyfrowy Polsat
!!! INFORMUJEMY JAKO PIERWSI !!! Nasza redakcja wystosowała zapytanie do telewizji TTV w kwestii dołączenia kanału TTV do oferty Cyfrowego Polsatu, oraz pytanie, na której pozycji uplasuje się ten kanał na liście kanałów w dekoderach. Poniżej prezentujemy odpowiedź. - Wszystko wskazuje na to, że rozmowy się zakończą w tym tygodniu. Pozycja nie jest jeszcze znana. Poinformujemy o rezultatach na naszej stronie internetowej i Facebooku.


GRAMY.TV WKRÓTCE NA SATELICIE I W CP? (wideo)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Kilka dni temu wystartowała nowa muzyczno-informacyjna telewizja internetowa Gramy.tv. Stacja nadaje całodobowo i można oglądać ją za darmo pod tym adresem: gramy.tv. Według informacji przedstawicieli stacji, ma ona także pojawić się na satelicie.

ŁUKASZ DZIEMIDOK WRACA DO SERIALU "PIERWSZA MIŁOŚĆ" (foto)Drukuj

Pierwsza miłość
Z informacji podawanych przez serwis pierwszamilosc.info Łukasz Dziemidok czyli serialowy Patryk Skalski powróci do serialu.- Patryk to główna postać serialu, nie moglibyśmy od tak jej się pozbyć, on jeszcze wróci i nieźle namiesza. Emilka będzie w ciąży z Kamilem i w najmniej oczekiwanym dla niej momencie Patryk pojawi się w Wadlewie. Za parę miesięcy fani zobaczą go znowu, gwarantuję że będzie ciekawie.

INFORMACJA O PODPISANIU NOWEJ UMOWY CP Z TELEWIZJĄ POLSATDrukuj

Cyfrowy Polsat
Zarząd Spółki Cyfrowy Polsat SA informuje, iż w dniu 05 stycznia 2012 roku powziął informacje o podpisaniu w dniu 30 grudnia 2011 roku nowej umowy ("Umowa"), pomiędzy Spółką, a jej podmiotem zależnym Telewizją Polsat Sp. z o.o. ("Telewizja Polsat", "Licencjodawca").

RUSZYŁY PRECASTINGI DO "TYLKO TANIEC" (foto)Drukuj

Tylko Taniec. Got to dance
Właśnie ruszyły precastingi do nowego show Telewizji Polsat "Tylko Taniec". Pierwszymi miastami w których mogliśmy oglądać zmagania były Kraków i Gdańsk. Kolejnymi będą: Łódź, Bydgoszcz (8stycznia), Białystok, Wrocław (14stycznia) oraz Warszawa, Poznań (15stycznia). W rozwinięciu newsa prezentujemy zdjęcia z pierwszego dnia precastingów.

ŚLĄSK WROCŁAW GRA Z WOŚPDrukuj

Śląsk Wrocław
Piłkarze Śląska po raz kolejny grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Kalendarze, biografia Janusza Sybisa, piłka i koszulka z autografami - to wszystko można znaleźć na aukcjach, z których dochód pomoże w zakupie urządzeń dla ratowania życia wcześniaków.