Zmiany w Polsat News

https://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=6663

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Zrezygnuj z newselettera

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

SERIA PREMIUM GAMES Z PAKIETEM 100 FILMÓWDrukuj

IPLA
18 listopada 2011 roku seria gier Premium Games ukaże się w nowej odsłonie. Seria zyska bardziej ekskluzywny wygląd, a klienci dostęp do 100 filmów z platformy ipla.tv.

JUŻ SĄ! ŚWIĄTECZNE PROMOCJE W CYFROWYM POLSACIEDrukuj

Cyfrowy Polsat
Teraz wszystkie kanały w jednej wielkiej świątecznej promocji przez 6 miesięcy bez opłat! A do tego rodzinny Multiroom - teraz za 0 zł! I każdy w rodzinie ogląda to, na co akurat ma ochotę.

STARTUJE PUCHAR ŚWIATA W SIATKÓWCE MĘŻCZYZNDrukuj

Polsat Sport (HD)
Niedzielnym meczem z Kubańczykami polscy siatkarze rozpoczną w Japonii rywalizację w Pucharze Świata, w którym walczyć będzie 12 drużyn. Trzy najlepsze awansują do igrzysk olimpijskich. "Będzie trudno, ale wszystko jest możliwe" - podkreślił trener Andrea Anastasi.

WIELKI POWRÓT CICHOPEK DO POLSATU (foto)Drukuj

Polsat (HD)
Kasia Cichopek w ostatnim czasie nie mogła liczyć na zbyt dużą ilość propozycji zawodowych. Jednak ta zła passa, która dopadła celebrytkę niebawem ma się zakończyć. Jak podaje Super Express, telewizja Polsat chce odświeżyć gwiazdę Kasi Cichopek i na początek powierzy jej poprowadzenie swojego Sylwestra.

OFERTA PROMOCYJNA DLA OSÓB PRZENOSZĄCYCH NUMER DO CPDrukuj

Cyfrowy Polsat
Skorzystaj z oferty promocyjnej i przenieś numer do Cyfrowego Polsatu - zyskasz nawet 600 minut. W zamian otrzymasz dodatkowo, bez żadnych opłat, pakiet 120 minut do wszystkich sieci krajowych przez 3 miesiące lub 6 miesięcy.

KOLEJNA OBNIŻKA CEN FILMÓW W VOD CYFROWEGO POLSATUDrukuj

VOD CP
Cyfrowy Polsat proponuje aż trzy tytuły 25% taniej. Ostatni Seans w VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej z tytułami: "Wojna Żeńsko-Męska" , Ryś I Spółka" i "Świt - Daybreakers".

POLKOMTEL: DO KOŃCA ROKU KOMERCYJNA OFERTA LTE. TAŃSZE POŁĄCZENIA Z ORANGE DO CPDrukuj

Plus
Jeszcze w tym roku Polkomtel do swojej oferty wprowadzi usługę dostępu do Internetu w technologii LTE - wynika z informacji TELEPOLIS.PL. W tej chwili można przetestować działanie sieci LTE w salonach Plusa w kilku miastach. Usługa działała w oparciu o sieć 1800 MHz CenterNetu i Mobylandu - spółek z grupy Zygmunta Solorza-Żaka.