Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"WOKÓŁ ŚLĄSKA" WRACA NA ANTENĘ RADIA WROCŁAWDrukuj

Śląsk Wrocław
Po przerwie na antenę Radia Wrocław wraca cykliczna audycja "Wokół Śląska", poświęcona w całości wydarzeniom we wrocławskim klubie. Od stycznia "Wokół Śląska" gościć będzie na antenie Radia Wrocław w każdą ostatnią środę miesiąca. Konwencja programu nie zmieniła się - w każdym odcinku gościem będzie jeden z piłkarzy WKS-u, a słuchacze będą mogli wziąć udział w konkursie z cennymi nagrodami.

NOWA PROMOCJA DLA KLIENTÓW PLUSA NA KARTĘ (wideo)Drukuj

Plus
Od dziś w Plusie rozpoczyna się promocja, w której użytkownicy ofert Na kartę otrzymać mogą dodatkowe środki za doładowanie konta. Wystarczy, że doładujecie konto za co najmniej 30 zł, a otrzymacie bonus w postaci drugiego doładowania.

OD JUTRA UMOWY NA 12 MIESIĘCY W CYFROWYM POLSACIEDrukuj

Cyfrowy Polsat
Z dniem 26 stycznia 2012 r. Cyfrowy Polsat wprowadzi zmiany w ofercie telewizyjnej dla nowych Klientów. Nowa oferta, która w tym dniu zostanie uruchomiona wprowadza możliwość podpisania umowy z operatorem tylko na 12 miesięcy.

Szczegóły w rozwinięciu newsa.

CYFROWY POLSAT ZŁOŻYŁ ZAMÓWIENIE DO MOBYLANDUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Zarząd Cyfrowego Polsatu S.A. informuje, iż w dniu 23 stycznia 2012 r. Spółka złożyła do Mobyland Sp. z o.o. zamówienie nr 2 dotyczące zakupu usług transmisji danych. Zamówienie zostało złożone w oparciu o postanowienia umowy zawartej w dniu 15 grudnia 2010 roku, pomiędzy oboma podmiotami, o czym Spółka informowała komunikatem z dnia 16 grudnia 2010 roku. W ramach powyższej Umowy Mobyland zapewnia dostęp do usługi bezprzewodowej transmisji danych, realizowanej w Paśmie 1800 oraz Paśmie 900 w technologii LTE lub HSPA+.

FINAŁ SUPER BOWL XLVI TYLKO W KANAŁACH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
Drużyny New England Patriots i New York Giants zagrają o Super Bowl XLVI - to wielkie wydarzenie pokażemy w bezpośredniej transmisji! Finał ligi futbolu amerykańskiego NFL odbędzie się 5 lutego na stadionie Lucas Oil w Indianapolis.

"PIERWSZA MIŁOŚĆ" - PORWANIE W DNIU ŚLUBU MARYSI (foto)Drukuj

Pierwsza miłość
Marysia (Aneta Zając), choć ma sporo wątpliwości, w końcu odważy się na powtórne małżeństwo. W czerwonej sukni, z błyskiem szczęścia w oku będzie gotowa powiedzieć Hubertowi (Michał Czernecki) – tak. Widzowie, którzy czekali na tę chwilę, powinni koniecznie oglądać najbliższe odcinki „Pierwszej miłości” w Polsacie. Przeciwnicy tego małżeństwa również.

SOLORZ-ŻAK NA TEMAT ZMIANY STRUKTURY W POLKOMTELUDrukuj

Zygmunt Solorz
Zygmunt Solorz-Żak, właściciel m.in spółki Polkomtel, operatora sieci Plus odniósł się do ostatnich zmian, które miały miejsce w spółce. -Zmiany w zatrudnieniu będą skutkiem zmian struktury, procesów i synergii w grupie. Nie wiem, jak będą duże. Polkomtel będzie operatorem, którego struktura i zatrudnienie będą podobne do innych spółek z branży. Mam nadzieję, że tych najbardziej efektywnych.