Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP: STYCZNIOWE NOWOŚCI W VOD DOMOWEJ WYPOŻYCZALNI FILMOWEJDrukuj

VOD CP
Jak bale, to tylko w karnawale, a dobra rozrywka -wyłącznie z VOD Domową Wypożyczalnią Filmową Cyfrowego Polsatu! Z początkiem stycznia, w iście noworocznym nastroju, operator zaprasza przed telewizory na fantastyczne kino. Razem z Nowym Rokiem platforma gwarantuje doskonałą zabawę i salwy śmiechu w optymistycznych komediach.

STARTUJE STRONA INTERNETOWA PROGRAMU "PAŃSTWO W PAŃSTWIE"Drukuj

Państwo w państwie
W poniedziałek, 2 stycznia 2012r., rusza strona internetowa programu "Państwo w Państwie". Będzie to strona poświęcona najnowszym informacjom o programie i ludziach, którzy go tworzą, ale przede wszystkim - forum dyskusyjne z widzami.

FILMOWY STYCZEŃ W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
"Pan i władca: Na krańcu świata", "Gniew oceanu", "Witajcie w dżungli", "Liga niezwykłych dżentelmenów", "Koszmar minionego lata", "Planeta małp" czy "Obcy kontra Predator" - to filmowe menu telewizji Polsat na styczeń 2012 roku.

SYLWESTER W TV4Drukuj

Czwórka (TV4 - HD)
Sylwester - nie ukrywajmy - już za pasem. Trwają ostatnie przygotowania do balów, imprez, domówek, prywatek, melanżów, afterków, biforków, balang, bibek, hulanek, impr, zajawek pląsów, i potańcówek. Tudzież baletów. Jednak w natłoku prac przygotowawczych i obowiązków warto znaleźć chwilkę na odpoczynek.

CICHOPEK POPROWADZI NOWE SHOW POLSATU "GOT TO DANCE" (foto)Drukuj

Tylko Taniec. Got to dance
Wszystko wskazuje na to, że Katarzyna Cichopek poprowadzi nowy taneczny show Polsatu "Got to Dance". Na razie nie wiadomo, kto wystąpi u jej boku. "Got to Dance" prawdopodobnie pojawi się w Polsacie już na wiosnę. Program opierać się będzie na brytyjskim formacie o tym samym tytule, gdzie obok solistów, występują również zespoły i grupy taneczne.

CYFROWY POLSAT NEGOCJUJE Z TTVDrukuj

Cyfrowy Polsat
Największa pod względem abonentów platforma - Cyfrowy Polsat rozmawia z przedstawicielami nowej stacji TTV w sprawie dodania tego kanału do oferty programowej. Kanał dostępny będzie w telewizji naziemnej, kablówkach i platformach satelitarnych. Start planowany jest 2 stycznia 2012 roku.

SUKCESY CYFROWEGO POLSATU W 2011 ROKUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Platforma Zygmunta Solorza-Żaka nie daje za wygraną. Jej właściciel zaskoczył rynek już wcześniej kupując Polkomtela, operatora Plusa. Sieć Plus dla Zygmunta Solorza-Żaka. Szef Polsatu został na początku listopada właścicielem Polkomtela, operatora komórkowego Plus.