Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

SMARTFONOWE OKAZJE ROKU W PLUSIEDrukuj

Plus
Wszyscy, którzy skorzystają z nowej oferty Plus Abonament lub Plus Mix, już w styczniu mogą stać się właścicielami najlepszych smartfonów na rynku w bardzo atrakcyjnych cenach. Specjalna oferta obejmuje m.in. smartfony Sony Ericsson Xperia arc S oraz Nokia 500.

PRZENOŚNY ROUTER WiFi W TECHNOLOGII LTE W OFERCIE PLUSADrukuj

Plus
Plus rozszerzył ofertę najszybszego na świecie mobilnego internetu LTE o przenośny router WiFi Samsung GT B3800. Router WiFi Samsung GT B3800 LTE jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla domu, jak i dla małych biur. Co więcej, urządzenie, które jest mniejsze niż większość obecnie popularnych telefonów komórkowych, można mieć zawsze przy sobie i tworzyć wokół siebie bezprzewodową sieć lokalną.

"SZPILKI NA GIEWONCIE" BEZ BARTŁOMIEJA TOPY (foto)Drukuj

Szpilki na Giewoncie
Ciąg dalszy zmian w obyczajowym serialu "Szpilki na Giewoncie", po Magdalenie Schejbal z produkcji odchodzi także Bartłomiej Topa- poinformował o tym sam aktor. Jako przyczynę podaje się tak jak w przypadku Schejbal brak możliwości wpływu na scenariusz. Aktor wcielał się w postać Jana, był także ważną postacią serialu.

LM SIATKARZY I SIATKAREK W KANAŁACH POLSATU- PLAN TRANSMISJIDrukuj

Polsat Sport News HD
We wtorek i środę rozegrane zostaną mecze ostatnich kolejek fazy grupowej w siatkarskich Ligach Mistrzyń i Mistrzów. Bez względu na wyniki ostatniej kolejki fazy grupowej cztery polskie drużyny występujące w Lidze Mistrzów: Bank BPS Fakro Muszyna, Atom Trefl Sopot (kobiety) oraz PGE Skra Bełchatów i Zaksa Kędzierzyn Koźle (mężczyźni) w komplecie wystąpią w rundzie play off.

ME PIŁKARZY RĘCZNYCH NA PLATFORMIE CYFROWY POLSATDrukuj

Cyfrowy Polsat
Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy przewodnik po rozpoczynających się dzisiaj Mistrzostwach Europy piłkarzy ręcznych, które organizowane są w Serbii, na imprezie zobaczymy także podopiecznych Bogdana Wenty. Rywalami naszej reprezentacji będą drużyny gospodarzy, Słowacji a także Danii.

"CAFE FUTBOL" POWRACA 19 LUTEGODrukuj

Polsat Sport (HD)19 lutego 2012 roku do ramówki Polsatu Sport powróci popularny magazyn piłkarski "Cafe Futbol". Prowadzącym program jest Mateusz Borek, który co niedzielę zaprasza na kawę do warszawskiego Hotelu Jan III Sobieski znakomitych gości, którzy dyskutują na najważniejsze dla polskiej piłki nożnej i najbardziej aktualne tematy.

IZA MIKO POPROWADZI SHOW "TYLKO TANIEC"?Drukuj

Tylko Taniec. Got to dance
Trwają jeszcze precastingi do nowego tanecznego show Telewizji Polsat "Tylko Taniec". Według informacji pojawiających się w mediach są duże szanse, że prowadzącą program zostanie Izabela Miko- aktorka na co dzień mieszkająca w Los Angeles. -Iza być może poprowadzi polską edycję tanecznego talent show "Got to Dance" – mówi w rozmowie z Faktem osoba związana z produkcją show.