Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

ZAGADKOWE ZAKOŃCZENIE IV SERII "HOTELU 52"Drukuj

Hotel 52
Twórcy serialu "Hotel 52" szykują prawdziwie wybuchowy finał sezonu. Nie zabraknie zatem łez szczęścia, wielu zaskoczeń i tragedii z udziałem jednego z bohaterów.

ROŚNIE OGLĄDALNOŚĆ PROGRAMU "OSTATNIA SZANSA"Drukuj

Czwórka (TV4 - HD)
O ponad jedną trzecią wzrosła oglądalność nadawanego na antenie Czwórki programu "Ostatnia szansa" po pierwszym miesiącu emisji. O ponad 16% wzrósł również jego udział w rynku w grupie 16-49.

OŚWIADCZENIE SPÓŁKI POLKOMTEL WS.DECYZJI UOKIKDrukuj

Plus
Polkomtel S.A. nie zgadza się z decyzją UOKIK oraz związaną z nią karą w sprawie rzekomej zmowy na szkodę podmiotu świadczącego usługi w zakresie telewizji mobilnej. Polkomtel nie był uczestnikiem w/w zmowy.

NOWE KANAŁY W CP OD JUTRA 24 LISTOPADA !Drukuj

Cyfrowy Polsat
W wyniku nawiązania współpracy z wiodącą spółką medialną A+E Networks UK oferta programowa Cyfrowego Polsatu zostanie poszerzona o trzy nowe kanały tematyczne – HISTORY, HISTORY HD i Polsat Crime & Investigation Network, który jednocześnie rozszerzy portfolio Telewizji Polsat do 15 stacji.

SUPERSTACJA I TV6 W TNK HD?Drukuj

Szóstka (TV6 - HD)
Niektórzy posiadacze odbiorników oraz modułów CAM Telewizji na Kartę HD zaobserwowali dostępność kanałów Superstacja i TV6. Dostęp do nich mają posiadacze pakietu Domowego HD. Kanały można wyszukać ręcznie. Obecnie brak informacji, czy jest to tylko tymczasowy błąd w uprawnieniach, czy też obydwa kanały wkrótce na stałe poszerzy ofertę Telewizji na kartę HD.

SERIAL "LUDZIE CHUDEGO" ZNIKA Z POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
Polsat zdecydował, że nie powstanie trzeci sezon serialu komediowo-kryminalnego "Ludzie Chudego" z Cezarym Żakiem w roli głównej. Stacja rezygnuje z produkcji, bo osiąga ona słabe wyniki oglądalności - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

POLSAT CRIME & INVESTIGATION ORAZ HISTORY (SD) WKRÓTCE W CP!Drukuj

Cyfrowy Polsat
Według najnowszych materiałów, które otrzymały Autoryzowane Punkty Sprzedaży, wiadomo już jakie kanały wkrótce zasilą ofertę Cyfrowego Polsatu. Tajemniczym kanałem ze słowem „Polsat” w nazwie będzie Polsat Crime & Investigation, który ma zasilić ofertę jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.