Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ZNAMY KOLEJNE SZCZEGÓŁY ZMIAN PERSONALNYCH W TV BIZNESDrukuj

TV Biznes
Jak już informowaliśmy TV Biznes zwolnił dotychczasowe kierownictwo m.in redaktora naczelnego Jacka Łakomego, którego zastąpiła Marta Lasocka, dotychczasowa wydawca biznesowych programów informacyjnych stacji.


SOLORZ NABYŁ POŚREDNIO 100 PROC UDZIAŁÓW W AERO2Drukuj

Aero2
Zygmunt Solorz-Żak, który ma około 66 proc. akcji NFI Midas, nabył pośrednio 100 proc. udziałów w Areo2 za 548 mln zł. NFI Midas zawarł w piątek z Litenite Limited umowę kupna 100 proc. udziałów Conpidon Limited, dzięki czemu stał się pośrednim właścicielem 100 proc. udziałów spółki Aero2 - poinformował fundusz w komunikacie.

KOMENTATOR POLSATU- JERZY KULEJ W SZPITALU (foto)Drukuj

Polsat Sport (HD)
Jerzy Kulej, jeden z popularniejszych polskich pięściarzy, dwukrotny mistrz olimpijski, a ostatnio często komentator gal bokserskich na sportowych antenach grupy Polsat, walczy w szpitalu o powrót do zdrowia.

WYWIAD Z TOMASZEM MACHAŁĄDrukuj

Wydarzenia
"Wściekle zależy nam na powodzeniu"- mówi Tomasz Machała, który przechodzi z Polsatu do projektu internetowego Tomasza Lisa. Dlaczego doświadczony dziennikarz telewizyjny przechodzi do Internetu? Chyba nie może Pan tego uznać za zawodowy awans?

SZOKUJĄCE REALITY-SHOW W TV4 (foto)Drukuj

Czwórka (TV4 - HD)
Kocie odchody pod łóżkiem, pleśniejąca walizka w szafie, albo ogórek, żyjący własnym życiem w zakamarkach kanapy - takie niespodzianki, odkryte w domach niechlujnych Polaków, niejednego mogłyby przyprawić o mdłości. "Zdziwiło mnie, że ludzie tak mogą mieszkać" - mówi jedna z prowadzących reality show "Czysta chata".

16 RYBNICKA NOC KABARETOWA- RYJEK W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Już dziś (10.12.2011) Polsat przeprowadzi relację z Finałowego Koncertu szesnastej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Kabaretowego Ryjek. Na Rybnickiej scenie w Centrum Kultury zobaczymy zarówno gwiazdy polskiego kabaretu m.in Ani Mru-Mru, Kabaret Skeczów Męczących, Tomasz Jachimek, jak i początkujące grupy satyryczne m.in Kabaret Szarpanina i Kabaretus Fraszka.

DARIUSZ OCIEPA ZASTĄPI TOMASZA MACHAŁĘ W WYDARZENIACHDrukuj

Wydarzenia
Dariusz Ociepa, dziennikarz informacyjnego kanału Polsat News, zastąpi Tomasza Machałę na stanowisku reportera głównego wydania "Wydarzeń" telewizji Polsat. Dariusz Ociepa pracował dotychczas w Polsat News, gdzie był reporterem i prowadzącym m.in. program "Co do minuty". Wcześniej pracował m.in. w RMF FM, w "Wiadomościach" TVP i w TV Biznes.