Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DLACZEGO KRZYSZTOF IBISZ NIE PASUJE DO KATARZYNY CICHOPEK?Drukuj

Tylko Taniec. Got to dance
Wszystko wskazuje na to, że rolę prowadzącej w nowym, tanecznym show Polsatu o nazwie "Got to dance" zostanie Kasia Cichopek. Teraz stacja zastanawia się, kto powinien partnerować jej w tej produkcji. Czy Krzysztof Ibisz straci szanse na ten angaż ze względu na swój wiek?

MAGDALENA SCHEJBAL ODESZŁA ZE "SZPILEK NA GIEWONCIE" (foto)Drukuj

Szpilki na Giewoncie
Polsat ma nadzieję na szybki powrót Magdaleny Schejbal na plan serialu "Szpilki na Giewnocie". Tymczasem sama aktorka, w wydanym przez siebie oświadczeniu zapewnia, że definitywnie zrezygnowała z dalszej współpracy z tą produkcją.

''SPADKOBIERCY" WRACAJĄ NA ANTENĘ TV4Drukuj

Czwórka (TV4 - HD)
Jedyny i niepowtarzalny kabaretowy serial improwizowany ''Spadkobiercy'' powraca na antenę Czwórki. Już 2 stycznia 2012 roku o godzinie 21:00 i 22:00 zobaczymy dwa pierwsze odcinki pierwszej serii tego epokowego przedsięwzięcia.


URODZINY TRENERA ŚLĄSKA WROCŁAW ORESTA LENCZYKA (foto)Drukuj

Śląsk Wrocław
Wczoraj (28.12.2011r.) 69 urodziny obchodził Orest Lenczyk, pierwszy trener wrocławskiego Śląska. W obecnej kadencji trener Orest Lenczyk pracuje w Śląsku dokładnie od roku i trzech miesięcy. W tym czasie poprowadził wrocławską drużynę w 49 spotkaniach, doprowadzając ją do tytułu wicemistrzowskiego i zdobywając nagrodę dla najlepszego trenera minionego sezonu.

CYFROWY POLSAT NA TEMAT PACZKI DISCOVERY (foto)Drukuj

ŚWIĘTA MINĘŁY... A W CP WCIĄŻ ŚWIĄTECZNE PROMOCJE!Drukuj

Cyfrowy Polsat
Teraz wszystkie kanały w jednej wielkiej promocji przez 6 miesięcy bez opłat! A do tego rodzinny Multiroom - teraz za 0 zł! I każdy w rodzinie ogląda to, na co akurat ma ochotę.

SOLORZ W CZOŁÓWCE NAJWIĘKSZYCH GIEŁDOWYCH PORTFELIDrukuj

Zygmunt Solorz
Zygmunt Solorz-Żak, twórca i właściciel Telewizji Polsat, Cyfrowego Polsatu a teraz także Polkomtelu, znalazł się w czołówce tegorocznego rankingu największych giełdowych portfeli organizowany przez Puls Biznesu. Obecnie majątek Solorza wynosi 2,54 mld zł, i jest mniejszy w porównaniu z rokiem 2010- 3,01 mld zł, co daje mu czwartą pozycję.