Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

MINI HD 2000 - NOWY DEKODER OD CYFROWEGO POLSATU! (foto)Drukuj

CP Technology
!!! WAŻNE !!! Już w najbliższych dniach oferta sprzętowa Cyfrowego Polsatu poszerzy się o nowy dekoder "MINI HD 2000", który produkowany jest przez fabrykę Cyfrowego Polsatu. Dekoder z wyglądu przypomina tuner M100, czyli będzie to najmniejszy dekoder HD na rynku.

WYSTARTOWAŁA KAMPANIA PROMUJĄCA ÓSMĄ EDYCJĘ MBR (wideo)Drukuj

Mikołajkowy Blok ReklamowyWłaśnie wystartowała kampania promująca ósmą już edycję Mikołajkowego Bloku Reklamowego. W tym roku akcja zostanie poszerzona o widzów telewizji internetowej ipla – Mikołajkowy Blok Reklamowy będzie można oglądać w aplikacjach ipla na komputer PC, tablety oraz smartfony.

CO DALEJ Z KANAŁAMI DISCOVERY W CYFROWYM POLSACIE?Drukuj

Cyfrowy Polsat
W Internecie pojawia się coraz więcej informacji jakoby w nowych ulotkach Cyfrowego Polsatu brakowało wszystkich stacji Discovery (m.in. Discovery Channel, Discovery HD Showcase czy Animal Planet HD).

CYFROWY POLSAT: ROZBUDOWA ZASIĘGU INTERNETU LTEDrukuj

Internet LTE
W wyniku rozbudowy infrastruktury radiowej spółek Mobyland i CenterNet o ponad 20 nowych stacji bazowych, w zasięgu najnowocześniejszego Internetu LTE oraz HSPA+ Cyfrowego Polsatu znalazło się kilkanaście nowych miejscowości.

ZWYCIĘSTWO DZIĘKI PROGRAMOWI "PAŃSTWO W PAŃSTWIE"Drukuj

Państwo w państwie
"Państwo w państwie" program Telewizji Polsat i "Pulsu Biznesu", ma na koncie pierwszy, choć skromny, sukces. Marek Kubala, bohater pierwszego odcinka, wywalczył w sądzie zadośćuczynienie za niesłuszne aresztowanie.

ATAK NA PRACOWNIKA POLSATU W POZNANIUDrukuj

Polsat (HD)
Pracownika Polsatu pobito w niedzielę w Poznaniu. Mężczyzna ma wybity ząb, podejrzenie wstrząsu mózgu i stłuczoną kość policzkową. Według relacji "Gazety Wyborczej", napastnicy grozili mężczyźnie śmiercią i spaleniem wozu satelitarnego stacji. Sprawę wyjaśnia policja.

POLSAT I POLSAT SPORT NEWS W OFERCIE TPDrukuj

Polsat Sport News HD
21 Listopada do oferty TP dołączyły 2 kanały Grupy Polsat: Polsat oraz Polsat Sport News. Polsat melduje się na pozycji 4 natomiast Polsat Sport News na pozycji 116. Dodajmy że Polsat Sport News oglądać można na platformach: Cyfrowy Polsat oraz N, oraz za darmo w ramach naziemnej telewizji cyfrowej.