Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

TV4: PREMIERA DWÓCH ODCINKÓW KULTOWEJ ANIME (foto)Drukuj

Czwórka (TV4 - HD)
TV4 informuje iż ostatnie dwa odcinki pierwszego sezonu serialu "Sailor Moon - Czarodziejka z Księżyca" zostaną wyemitowane w najbliższy wtorek (17 lutego 2012 roku), odcinek 45 pt. "Śmierć wojowniczek" obejrzeć będzie można o 17:30, natomiast finałowy odcinek pt. "Dobro zawsze zwycięża" o godzinie 1:20, warto także dodać że to pierwsza emisja w Polsce.

CYFROWY POLSAT WYDAŁ NAJWIĘCEJ NA REKLAMĘ TVDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat wydał najwięcej cennikowo na reklamę w telewizji w roku 2011 wśród dostawców telewizyjno-internetowych. Platforma przeznaczyła na to budżet w wysokości ponad 129,9 mln zł. Na kolejnych miejscach znalazły się: Netia (ok. 82,3 mln zł), Grupa ITI (platforma N- 72 mln zł), Canal+ Cyfrowy (54,9 mln zł), UPC (ok. 39,9 mln zł) oraz Dialog (prawie 11 mln zł).

PRAWDA O AMERYKAŃSKIM ŚNIE- "MAFIOSI" NA POLSAT C&I NETWORKDrukuj

CI Polsat (HD)
Ich wizerunki są znane ludziom na całym świecie – z okładek książek, głośnych artykułów, wysokobudżetowych filmów fabularnych – czas byśmy poznali ich rzeczywiste oblicze. Serial „Mafiosi” (ang. Mobsters) na Crime & Investigation Network Polsat przedstawia historie legendarnych mafijnych bossów, którzy bezwzględnie i po trupach budowali kariery realizując swą własną wersję amerykańskiego snu.

SUPERPUCHAR POLSKI I DWA MECZE LIGOWE W POLSACIE?Drukuj

Polsat (HD)
Jak już informowaliśmy, spotkanie w ramach Superpucharu Polski pomiędzy Legią Warszawa a Wisłą Kraków, zobaczą widzowie otwartego Polsatu, niewykluczone, że stacja na wiosnę pokaże także dwa najciekawsze mecze T-Mobile Ekstraklasy, trwają bowiem negocjacje w sprawie ceny mini-pakietu.

CP: OSTATNI SEANS VOD NA OSTRODrukuj

VOD CP
VOD - Domowa Wypożyczalnia Filmowa zaprasza na ostatni seans, a w nim horror "Opętani", gdzie wszechogarniające szaleństwo opanowuje mieszkańców niewielkiego miasteczka w USA lub niezwykłe losy grupy uciekinierów z sowieckiego gułagu w obrazie "Niepokonani".

KARNETY NA MECZE ŚLĄSKA W SPRZEDAŻY OD 18 STYCZNIADrukuj

Śląsk Wrocław
W środę, 18 stycznia, rusza sprzedaż karnetów na ligowe mecze Śląska w rundzie wiosennej sezonu 2011/12. Ceny karnetów będą niższe niż jesienią. Tradycyjnie kibice przedłużający abonamenty z poprzedniej rundy za nowe karnety zapłacą mniej 115 zł za miejsce na trybunach B i D, 195 zł za trybunę C i 260 zł za trybunę A.

GALA SAUERLANDA W SOBOTĘ NA ŻYWO W POLSACIE SPORT HDDrukuj

Polsat Sport (HD)
W sobotni wieczór Polsat Sport transmitować będzie z niemieckiego Offenburga pięściarską galę, podczas której odbędzie się kilka bardzo ciekawych starć.