Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WIELKIE ZMIANY PERSONALNE W TV BIZNESDrukuj

TV Biznes
Z kanału TV Biznes odchodzi Jacek Łakomy, dotychczasowy redaktor naczelny stacji oraz Ryszard Gromadzki, szef redakcji. Nową naczelną została Marta Lasocka. Od 12 grudnia 2011 pełniącą obowiązki redaktor naczelnej TV Biznes będzie Marta Lasocka, dotychczasowy wydawca biznesowych programów informacyjnych.

CYFROWY POLSAT: TERMINY PUBLIKACJI RAPORTÓW W 2012 ROKUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Zarząd Cyfrowego Polsatu S.A. podaje do publicznej wiadomości terminy publikacji raportów okresowych w roku obrotowym 2012. Jednocześnie spółka nie będzie publikowała jednostkowych raportów kwartalnych i jednostkowych raportów półrocznych.

SATELITARNE.TV NA SPRZEDAŻDrukuj


7 Listopada po godzinie 20 redaktor naczelny serwisu satelitarne.tv pan Paweł Urkiel poinformował że rezygnuje z dalszej pracy przy rozwoju strony. Jednocześnie zapowiedział iż strona być może zostanie przejęta przez nowego inwestora, ktory zdecyduje co dalej albo zakończy swoją dotychczasową działalność. Dziś poinformował że negocjacje trwają.

TRANSMISJE NA ŻYWO W TELEWIZORACH LG DZIĘKI IPLADrukuj

IPLA
Telewizja internetowa ipla ogłosiła dziś uruchomienie pionierskiej w skali Europy usługi – streamingu LIVE do SmartTV. Właściciele telewizorów LG przez trzy miesiące będą mieli bezpłatny dostęp do transmisji sportowych nadawanych w ramach pakietu iplaSPORT LIVE.

REKORD "INTERWENCJI"- 3 MLN WIDZÓW I 34% UDZIAŁÓWDrukuj

Interwencja
Rekordowe udziały w obu grupach docelowych oraz rekord liczby oglądających to najlepszy prezent od widzów z okazji 2000 odcinka „Interwencji", który świętowaliśmy kilka dni temu. Wczorajszy wynik magazynu był najlepszym od 5 lat.

POLSAT ZORGANIZUJE SOPOT FESTIVAL?Drukuj

Polsat (HD)
Telewizja Polsat liczy, że do końca roku porozumie się z miastem Sopot w sprawie zorganizowania w 2012 roku międzynarodowego Sopot Festivalu. - Jesteśmy na ostatniej prostej negocjacji - mówi Wirtualnemedia.pl Marcin Perzyna, dyrektor impresariatu stacji.

SYLWESTROWA MOC PRZEBOJÓW POD ZNAKIEM EURO 2012Drukuj

Polsat (HD)
Podczas tegorocznej Sylwestrowej Mocy Przebojów w Warszawie, organizowanej pod znakiem Euro 2012, wystąpią m.in. Maryla Rodowicz, Dżem, Golec uOrkiestra i De Mono. W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia na placu Konstytucji w Warszawie gwiazdy śpiewać będą nie tylko wielkie przeboje, ale także football songs, które będą nawiązaniem do zbliżających się Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012.