Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

GRUDNIOWE NOWOŚCI W VOD CYFROWEGO POLSATUDrukuj

VOD CP
Grudzień już w pełni, niedługo pojawi się śnieg, będziemy cieszyć się zapachem pierników i Świętami Bożego Narodzenia i – co najważniejsze – wreszcie będziemy mieli więcej wolnego czasu dla siebie i swojej rodziny. Z tej okazji Cyfrowy Polsat przygotował specjalną ofertę filmową w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej.


DOTYCHCZASOWY REKORD "MBR" POBITYDrukuj

Mikołajkowy Blok ReklamowyCharytatywny Mikołajkowy Blok Reklamowy nadawany 6 grudnia 2011 roku o godzinie 18.45 oglądało 8,8 mln widzów, co pozwoliło zebrać 2 mln zł dla chorych dzieci.

TOMASZ MACHAŁA ODCHODZI Z POLSATUDrukuj

Wydarzenia
Tomasz Machała po siedmiu latach postanowił odejść z Polsatu. Od 1 stycznia zostanie redaktorem naczelnym i szefem projektu internetowego Tomasza Lisa. "To największa zmiana w mojej karierze. Przez 3 lata pracowałem w radiu, potem 10 lat w telewizji (TVN24 i Wydarzenia Polsatu).

NAJWIĘCEJ WPADEK W "WYDARZENIACH"Drukuj

Wydarzenia
Aż piętnaście wpadek zaliczyły w październiku "Wydarzenia". Z raportu "Cztery Stacje" "PRESS-SERVICE Monitoring Mediów" wynika, że to najwięcej spośród analizowanych wydań dzienników. Mniej miała "Panorama", "Wiadomości" i "Fakty".

POLSAT SPORT LIDEREM W LISTOPADZIEDrukuj

Polsat Sport (HD)
Najpopularniejszym kanałem sportowym był w listopadzie br. Polsat Sport. Według danych Nielsen Audience Measurement, średni miesięczny udział kanału Polsat Sport w grupie osób 4+ w listopadzie br. wyniósł 0,907 proc. i był o 53,2 proc. wyższy niż w listopadzie 2010 r.

NOWY TALK-SHOW AGATY MŁYNARSKIEJ W POLSAT CAFEDrukuj

Polsat Cafe (HD)
Agata Młynarska w ostatnim czasie nie przeżywała najlepszego okresu w karierze. Zniknęła z wizji, rzadko można ją było spotkać na salonach. Wygląda jednak na to, że wszystko co złe, już za nią.

WIĘKSZY ZASIĘG INTERNETU HSPA+ I LTE CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Internet LTE
Aero2 poinformował o uruchomieniu kilkuset nowych stacji bazowych. Tym samym w zasięgu Internetu Cyfrowego Polsatu znalazło się kilka tysięcy nowych miejscowości w całej Polsce. Aero2 uruchomił ponad 460 nowych stacji bazowych, oferujących transmisję danych w technologii HSPA+.