Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

CP POWIĘKSZY OFERTĘ TV PRZED ŚWIĘTAMI BOŻEGO NARODZENIADrukuj

Cyfrowy Polsat
Nowy kanał Grupy Polsat to nie jedyna programowa nowość Cyfrowego Polsatu, największej w Polsce satelitarnej platformy telewizyjnej - wynika z zapowiedzi prezesa spółki. Czy powrócą kanały BBC?

ZIMA ODJECHANYCH ZNIŻEK W PLUSIEDrukuj

Plus
Plus rozdaje rabaty na zakup zimowego sprzętu, akcesoriów oraz serwis. Z promocji mogą skorzystać wszyscy amatorzy białego szaleństwa, zarówno nowi jak i obecni klienci sieci. Kupony rabatowe w wysokości 15% można wykorzystać w wybranych sklepach sportowych.

IPLA TV ZAPRASZA NA NOWY MAGAZYN "SET"Drukuj

IPLA
W najbliższy wtorek 22. listopada tylko w ipla, premiera nowego programu siatkarskiego SET! Prowadzącym będzie znany dziennikarz, ekspert siatkarski Krzysztof Wanio.

ZNAMY SZCZEGÓŁOWY PROGRAM IMPREZY "PLUS CAMERIMAGE"(foto)Drukuj

Plus
Wielkimi krokami zbliża się XIX edycja Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Plus Camerimage. Organizatorzy udostępnili właśnie szczegółowy program imprezy.

PLUS: OSTATNI MOMENT NA ZGARNIĘCIE 50 TYS ZŁOTYCHDrukuj

Plus
Zostało niewiele czasu, by starać się o główną nagrodę w trwającym konkursie Plusa. Do wygrania jest 50 tys. zł i atrakcyjne nagrody rzeczowe. Konkurs trwa do końca listopada.

PASMO DLA NIESŁYSZĄCYCH W TV BIZNESDrukuj

TV Biznes
Na antenie TV Biznes pojawiło się pasmo z programami dla osób niesłyszących i niedosłyszących. Audycje tłumaczone są na język migowy, a nadawane codziennie od poniedziałku do piątku od 23:45 do 0:30. W paśmie emitowane są programy znane z TV Biznes, m.in.: "Auto zwiad", "Ogród".

TYGODNIOWY PRZEWODNIK SERIALOWYDrukuj

Polsat (HD)
Jak co tydzień prezentujemy dla naszych czytelników wieści z popularnych seriali Telewizji Polsat. W rozwinięciu newsa prezentujemy streszczenia odcinków seriali: "Hotel 52", "Szpilki na Giewoncie", "Świat według Kiepskich", "Ludzie Chudego", "Daleko od noszy - szpital futpolowy", "Pierwsza miłość".