Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NOWY SERIAL KRYMINALNY "NA KRAWĘDZI" JESIENIĄ W POLSACIE (foto)Drukuj

Na krawędzi
Już jesienią na antenie Telewizji Polsat, zadebiutuje nowy serial kryminalny "Na Krawędzi" z Urszulą Grabowską w roli głównej. - Serial uzyskał niezwykle wysokie oceny w badaniu, dlatego zdecydowaliśmy o skierowaniu go do produkcji - mówi w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Nina Terentiew, wiceprezes Polsatu ds. programowych.

SYLWESTROWA MOC PRZEBOJÓW- SZCZEGÓŁYDrukuj

Polsat (HD)
To już czwarty raz, kiedy stolica przywita Nowy Rok podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów organizowanej przez Miasto Stołeczne Warszawa i Telewizję POLSAT. Tego wieczoru na placu Konstytucji usłyszymy nie tylko wielkie przeboje Gwiazd, ale także największe football songs, które będą fantastyczną rozgrzewką przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej EURO 2012.

EKSPERCI POLSATU SPORT OCENIAJĄ I PROGNOZUJĄ PLUSLIGĘDrukuj

Polsat Sport (HD)
PlusLiga zaczyna rundę rewanżową fazy zasadniczej jeszcze w tym roku, w czwartek 29. grudnia. O tym, jaka była pierwsza, kto zawiódł, kto zaskoczył i wreszcie, kto wygra mistrzostwo kraju mówią eksperci Polsatu Sport, Ireneusz Mazur i Tomasz Wójtowicz.

KLIENCI PLUSA WYSŁALI 312 MLN. SMS-ÓW W ŚWIĘTADrukuj

Plus
W okresie tegorocznych świąt Bożego Narodzenia (23 - 26.12.br.) klienci sieci Plus wysłali ponad 2,3 miliona wiadomości multimedialnych MMS, czyli blisko 52% więcej niż przed rokiem, i ponad 312 milionów SMS-ów, czyli o 7 % mniej niż przed rokiem.

PRZYGODY KEVINA NAJPOPULARNIEJSZE W WIGILIĘDrukuj

Polsat (HD)
Produkcja Chrisa Columbusa "Kevin sam w Nowym Jorku" po raz kolejny cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród widzów telewizji Polsat. Kontynuację przygód Kevina, a zarazem jedną z najbardziej kasowych komedii familijnych z Macaulay Culkinem obejrzało w Wigilię 4,63 mln widzów, co dało Polsatowi 33,59 proc. udziału w rynku grupie 4+.

WOJTEK "ŁOZO" O PRZEWADZE "MBTM" NAD INNYMI TALENT SHOW (foto)Drukuj

Tylko muzyka. Must be the music
Programy typu talent show emitowane przez największe polskie stacje telewizyjne mocno konkurują między sobą o uwagę i uznanie telewidzów. Do tej rywalizacji włączają się także jurorzy, którzy starają się udowodnić przewagę produkcji w której występują nad innymi, podobnymi programami.

WPADKI TELEWIZYJNE: SUPERSTACJA I POLSAT NEWS (wideo)Drukuj