Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

10 SEZON "IDOLA" W TV6Drukuj

Szóstka (TV6 - HD)
Na początku lutego na antenie TV6 zagości dziesiąty sezon amerykańskiej wersji programu „Idol”. W odświeżonej formule programu w jury obok Rund’ego Jacksona zasiądą gwiazda muzyki pop Jennifer Lopez oraz wokalista Aerosmith Steven Tyler. „Idol - wersja amerykańska” nadawany będzie od poniedziałku do piątku o godz.19.00.

DUŻY WZROST POLSAT NEWS, NIE WIELKI SUPERSTACJI, SPADEK TV BIZNESDrukuj

Superstacja (HD)
Dwa z trzech kanałów informacyjnych Grupy Cyfrowy Polsat zyskują widzów w 2011 roku, największy wzrost notuje Polsat NEWS (48 432 i 0,81% w 2011 roku, 38 055 i 0,62% w roku 2010), nie duży wzrost oglądalności dla Superstacji (15 120 i 0,25% w ubiegłym roku, 15 076 i 0,25% w 2010), natomiast TV Biznes, w którym doszło do zmian w kierownictwie i ramówce traci 31,3 proc do 1,3 tys. oglądających.

3 MLN WIDZÓW PROGRAMU "PAŃSTWO W PAŃSTWIE"Drukuj

Państwo w państwie
W ostatnią niedzielę w Polsacie i Polsacie News mogliśmy oglądać 12 odcinek programu "Państwo i Państwo", który zgromadził przed telewizorami rekordową widownię- prawie 3 mln widzów. Bohaterem był Paweł Guza, biznesmen, który spędził w więzieniu 1,5 roku za morderstwo, jak się okazało był niewinny.

OTWARCIE STADIONU I SUPERPUCHAR POLSKI W POLSACIE I POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
11 lutego 2012 o godzinie 20:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie zmierzą się Wisła Kraków (Mistrz Polski 2011) oraz Legia Warszawa (zdobywca Pucharu Polski 2011). Transmisję telewizyjną z meczu, którego stawką jest Superpuchar, przeprowadzi telewizja POLSAT.JUSTYNA STECZKOWSKA Z NOWYM PROGRAMEM W POLSAT CAFE (wideo)Drukuj

Polsat Cafe (HD)
Już nie długo w Polsat Cafe zobaczymy nowy program Justyny Steczkowskiej (na razie nie wiadomo jak będzie się nazywał), do udziału w programie, szukane są pary, które zamierzają się pobrać i byłyby chętne by Steczkowska towarzyszyła im w tym wyjątkowym i niepowtarzalnym dniu.

PLUS DOSTARCZA USŁUGI TRANSMISJI DANYCH W PROJEKCIE AMI ENERGA-OPERATORDrukuj

Plus
Polkomtel S.A. zawarł umowę z Energa-Operator S.A. na dostawę 700 routerów oraz świadczenie usług transmisji danych w technologiach CDMA i 3GPP. Oferowane przez sieć Plus usługi będą służyły do przesyłania danych w ramach zdalnego odczytu liczników energii elektrycznej.

FUNDUSZ EMERYTALNY POLSAT ZAGROŻONY !Drukuj

OFE Polsat
Fundusz emerytalny Polsat może jeszcze we wrześniu tego roku będzie musiał dopłacać swoim członkom, bo w przeciwnym razie nie osiągnie wyznaczonej przez nadzór finansowy, minimalnej stopy zwrotu- wynika z analiz ryzyka prowadzonych przez fundusze emerytalne.