Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

POLKOMTEL: AMBITNE PLANY ORAZ CIĘCIADrukuj

Plus
Na spotkaniu nowego właściciela operatora sieci Plus z dyrektorami padło magiczne słowo: restrukturyzacja. Plany są ambitne. Zygmunt Solorz-Żak, właściciel Cyfrowego Polsatu i Polkomtela, działa błyskawicznie.

CYFROWY POLSAT: POLSAT NEWS Z NAJWIĘKSZYM ZASIĘGIEMDrukuj

Polsat News (HD)
Polsat JimJam to tematyczny kanał z Grupy Polsat, który w trzecim kwartale 2011 roku notuje największy wzrost zasięgu technicznego. Największym zasięgiem może pochwalić się Polsat News. - wynika z danych opublikowanych przez Cyfrowy Polsat.

TELEKAMERY 2012 BEZ UDZIAŁU POLSATUDrukuj

Telekamery
Główne telewizje komercyjne nie zgłoszą swoich kandydatów do tegorocznej edycji Telekamer. Wobec tego 15. plebiscyt "Tele Tygodnia" (Wydawnictwo Bauer) odbędzie się wyłącznie na łamach tego pisma, bez transmisji telewizyjnej.

RAPORT CYFROWEGO POLSATU: 3,506 MLN ABONENTÓWDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat na koniec września br. miał 3,506 mln abonentów telewizji, czyli o 7 proc. więcej niż rok wcześniej - podała spółka w komunikacie. W ciągu roku największa polska platforma cyfrowa pozyskała 229 tys. klientów telewizji, zaś w samym III kwartale br. wzrost wyniósł 34 tys.

AVOCADO: WYJĄTKOWA USŁUGA BANKOWA TYLKO DLA KLIENTÓW PLUSADrukuj

Plus
Od dziś można korzystać z prostej i wygodnej usługi bankowej i jeszcze mieć za to niższe rachunki za telefon. Avocado to specjalne konto Banku Zachodniego WBK z wydaną do niego kartą i usługami bankowości elektronicznej, które można założyć w większości placówek sieci Plus.

"CZARODZIEJKA Z KSIĘŻYCA" W TV4 (video, foto)Drukuj

Czwórka (TV4 - HD)
"Czarodziejka z księżyca" powraca do Polskiej TV. Ten popularny animowany serial przypomni TV4. Emisja zaplanowana jest na 1 grudnia 2011 roku. Ten japoński serial w 1994 i 1995 roku pokazywał Polsat oraz Polsat 2.

RUSZYŁA SPRZEDAŻ BILETÓW NA MECZ ŚLĄSKA Z WISŁĄ KRAKÓWDrukuj

Śląsk Wrocław
W sobotę, 12 listopada, ruszyła przedsprzedaż biletów na mecz Śląsk Wrocław – Wisła Kraków. Hitowo zapowiadające się spotkanie wicemistrza Polski z aktualnym mistrzem kraju odbędzie się 25 listopada o godz. 20:30 na Stadionie Miejskim.