Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

NOWE WERSJA OPROGRAMOWANIA DLA DEKODERÓW: F300, D2, D1 i M100Drukuj


Cyfrowy Polsat w dniu 22 września 2011 umieścił na satelicie aktualizację oprogramowania dla czterech modeli dekoderów produkowanych przez Cyfrowy Polsat Technology. Dotyczy to odbiorników: Familijny F300, Familijny D2, Mini D1 i M100. Nowa wersja jest oznaczona jako 14.2204.

POLSAT ZAPRASZA NA NOWY PROGRAM "PAŃSTWO W PAŃSTWIE"Drukuj


2 października o godz. 19.30 na antenie Telewizji Polsat i Polsat News pojawi się nowy program "Państwo w państwie".

"Państwo w państwie" to nowy program redakcji publicystyki Polsatu, który piętnuje przypadki nadużywania prawa, korupcji i nepotyzmu w relacjach państwo-przedsiębiorca.

KSW NA ŻYWO W POLSACIE, POLSACIE SPORT I IPLA (video)Drukuj


Szukasz prawdziwych emocji? Legendarna Federacja KSW już 26 listopada powróci do Łodzi, żeby ostatecznie rozliczyć się z prawdą. Zobacz na żywo walki w najbardziej realnej formule na świecie i wojowników, którzy przybędą aby stanąć twarza w twarz z własną przeszłością. Nadchodzi czas zemsty - KSW17 Revenge. To trzeba będzie przeżyć, żeby to zrozumieć, aby w to uwierzyć.

HD5000 - NOWE OPROGRAMOWANIE DLA WYBRANYCH DEKODERÓWDrukuj

20 września 2011 r. Cyfrowy Polsat umieścił na satelicie nowe oprogramowanie dla wybranych dekoderów HD 5000. Aktualizacja dotyczy tylko ograniczonej partii dekoderów, których numery modułów zawierają się w przedziale <1726288862XX : 1726350225XX>, pozostałe dekodery powinny mieć nadal wersję softu 1.12.1.1. Nowa wersja oprogramowania - 1.20.1.5: poprawia stabilność dekodera, modyfikuje interfejs użytkownika w rozdzielczości HD, dodaje obsługę zewnętrznego dysku poprzez USB czyli możliwość nagrywania oraz live-pause.
Dyski jeszcze nie sa dostępne - termin dostępności podany będzie w późniejszym terminie.
Oprogramowanie aktualizuje się standardowo, po przejściu dekodera do Standby (stanu czuwania) lub ręcznie poprzez wybranie z Menu dekodera opcji "Aktualizacja oprogramowania"

ORANGE SPORT, CINEMAX i NGC ODKODOWANE DLA WSZYSTKICH ABONENTÓWDrukuj

Od 20 września 2011 r. abonenci platformy satelitarnej Cyfrowy Polsat nie posiadający full pakietu mają dostęp do trzech kanałów: Cinemax SD, Orange Sport oraz National Geographic Channel. Za wyżej wymienione kanały dotychczas trzeba było dodatkowo zapłacić. Nie wiadomo, czy to tzw. "otwarte okno" czy też może problemy techniczne.
Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą kanał Cinemax na pozycji 32, Orange Sport na pozycji nr 20, , a National Geographic Channel na kanale87.


Aktualiazcja: W/w kanały ok. godz. 10-tej zostały zakodowane.

ME SIATKARZY Z MNIEJSZĄ WIDOWNIĄDrukuj


Mecze Polaków na Mistrzostwach Europy w Siatkówce Mężczyzn oglądało w Polsacie średnio 1,5 mln widzów - o 900 tys. mniej niż w czasie poprzednich mistrzostw, dwa lata temu.
Tym razem polscy siatkarze zdobyli brąz - w 2009 roku wrócili z mistrzostw ze złotym medalem. Najwięcej widzów - 1,7 mln - przyciągnął do Polsatu mecz o trzecie miejsce Polska - Rosja, w niedzielę 18 września o 14.40.

3,3 MLN WIDZÓW OGLĄDA SHOW "TYLKO MUZYKA. MUST BE THE MUSIC"Drukuj


Pierwsze trzy odcinki drugiej edycji talent-show "Tylko muzyka. Must be the music" obejrzało 3,32 mln widzów, co dało Polsatowi drugie miejsce w rankingu oglądalności w niedzielne wieczory. Program nieznacznie przegrywa z emitowanym o tej porze na antenie TVN Tańcem z gwiazdami. Z danych Nielsen Audience Measurement dla Wirtualnemedia.pl wynika, że średnia widownia programu po trzech tygodniach emisji to 3,32 mln osób, przy udziale 21,33 proc. w grupie wiekowej 4+ i 27,75 proc. w 16-49. To lepszy wynik niż w rok temu, kiedy to w tym paśmie emitowano seriale. Wówczas Polsat oglądało średnio 2,29 mln osób, a jego udział wyniósł odpowiednio 14,74 proc. i 18,47 proc.