LM w CP. Znamy ceny

https://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=6547

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Zrezygnuj z newselettera

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

85 TYSIĘCY UŻYTKOWNIKÓW INTERNETU LTE CYFROWEGO POLSATU DO KOŃCA ROKU?Drukuj


Prognozowany zysk operacyjny Cyfrowego Polsatu powinien wynieść 144 miliony złotych, wynika z opublikowanego przez BRE Dom inwestycyjny raportu na temat spółki. Na zyski może mieć wzrost kosztów operacyjnych związanych z usługami dla klientów indywidualnych. Firma zamierza zrekompensować sobie ten wzrost poprawą przychodów w segmencie nadawania telewizyjnego.

Szczegóły w rozwinięciu newsa

11. KOLEJKA T-MOBILE EKSTRAKLASY W KANAŁACH POLSATUDrukuj


Wielkie Derby Śląska Górnik - Ruch i ligowy klasyk Legią a Widzewem Łódź to najciekawiej zapowiadające się wydarzenia 11. kolejki T-Mobile Ekstraklasy.

Plan transmisji prezentujemy w rozwinięciu newsa

JUROR "MUST BE THE MUSIC" DOSTAŁ BURĘDrukuj


Dyrygent ma na pieńku z twórcami "Must Be The Music - Tylko muzyka". Po tym, jak juror skrytykował występującą gościnnie Sylwię Grzeszczak, w studiu zawrzało, a sam Sztaba... trafił na dywanik.
Więcej w rozwinięciu newsa

RUSZYŁY ZDJĘCIA DO FILMU O ZESPOLE DICO-POLOWYM NA ZLECENIE POLSATUDrukuj


Nie można nie zauważyć, że ostatnio coraz więcej stacji interesuje się muzyką Disco Polo. Jednak rzadko kiedy są to stacje ogólnopolskie. Tym razem jest inaczej. Właśnie ruszyła produkcja filmowa o czołowej gwieździe polskie sceny tanecznej - zespole Boys dla... Polsatu.

Szczegóły w rozwinięciu newsa


GWIAZDA POLSATU KOŃCZY 41 LAT (foto)Drukuj


Ewa Wachowicz kończy 41 lat.W 1992 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, w konkursie Miss Świata została III wicemiss, a rok później wybrano ją na Miss Świata Studentek. Na początku lat 90. pełniła funkcję rzeczniczki rządu Waldemara Pawlaka.

Szczegóły w rozwinięciu newsa

AGATA MŁYNARSKA Z NOWĄ AUDYCJĄ W RADIU PINDrukuj

Radio PiN
Na antenie ekonomiczno-biznesowego Radia PiN pojawiła się nowa audycja prowadzona przez Agatę Młynarską. W każdą niedzielę o godz. 11.05 Radio PiN emituje program Agaty Młynarskiej "Ona rozmawia. Rozmowy na początek nowego życia".

SOLORZ-ŻAK ZAPREZENTOWAŁ NOWY TABLET LTE SAMSUNGADrukuj


Solorz-Żak zaprezentował "Dziennikowi Gazecie Prawnej" najnowszy tablet Samsunga zamówiony przez spółki z Grupy Polsatu, który obsługuje technologię LTE. Małgorzata Krasnodębska-Tomkiel, szefowa UOKiK powiedziała "DGP", że jest szansa, iż decyzja w sprawie operatora sieci Plus zostanie wydana jeszcze w tym roku.

Jest szansa, że zostanie wydana w tym roku- powiedziała Małgorzata Krasnodębska-Tomkiel, szefowa UOKiK, podczas XXXVIII Międzynarodowej Konferencji i Wystawy PIKE branży operatorów kablowych w Poznaniu.

Szczegóły w rozwinięciu newsa