Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

TRANSMISJE NA ŻYWO W TELEWIZORACH LG DZIĘKI IPLADrukuj

IPLA
Telewizja internetowa ipla ogłosiła dziś uruchomienie pionierskiej w skali Europy usługi – streamingu LIVE do SmartTV. Właściciele telewizorów LG przez trzy miesiące będą mieli bezpłatny dostęp do transmisji sportowych nadawanych w ramach pakietu iplaSPORT LIVE.

REKORD "INTERWENCJI"- 3 MLN WIDZÓW I 34% UDZIAŁÓWDrukuj

Interwencja
Rekordowe udziały w obu grupach docelowych oraz rekord liczby oglądających to najlepszy prezent od widzów z okazji 2000 odcinka „Interwencji", który świętowaliśmy kilka dni temu. Wczorajszy wynik magazynu był najlepszym od 5 lat.

POLSAT ZORGANIZUJE SOPOT FESTIVAL?Drukuj

Polsat (HD)
Telewizja Polsat liczy, że do końca roku porozumie się z miastem Sopot w sprawie zorganizowania w 2012 roku międzynarodowego Sopot Festivalu. - Jesteśmy na ostatniej prostej negocjacji - mówi Wirtualnemedia.pl Marcin Perzyna, dyrektor impresariatu stacji.

SYLWESTROWA MOC PRZEBOJÓW POD ZNAKIEM EURO 2012Drukuj

Polsat (HD)
Podczas tegorocznej Sylwestrowej Mocy Przebojów w Warszawie, organizowanej pod znakiem Euro 2012, wystąpią m.in. Maryla Rodowicz, Dżem, Golec uOrkiestra i De Mono. W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia na placu Konstytucji w Warszawie gwiazdy śpiewać będą nie tylko wielkie przeboje, ale także football songs, które będą nawiązaniem do zbliżających się Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012.

GRUDNIOWE NOWOŚCI W VOD CYFROWEGO POLSATUDrukuj

VOD CP
Grudzień już w pełni, niedługo pojawi się śnieg, będziemy cieszyć się zapachem pierników i Świętami Bożego Narodzenia i – co najważniejsze – wreszcie będziemy mieli więcej wolnego czasu dla siebie i swojej rodziny. Z tej okazji Cyfrowy Polsat przygotował specjalną ofertę filmową w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej.


DOTYCHCZASOWY REKORD "MBR" POBITYDrukuj

Mikołajkowy Blok ReklamowyCharytatywny Mikołajkowy Blok Reklamowy nadawany 6 grudnia 2011 roku o godzinie 18.45 oglądało 8,8 mln widzów, co pozwoliło zebrać 2 mln zł dla chorych dzieci.

TOMASZ MACHAŁA ODCHODZI Z POLSATUDrukuj

Wydarzenia
Tomasz Machała po siedmiu latach postanowił odejść z Polsatu. Od 1 stycznia zostanie redaktorem naczelnym i szefem projektu internetowego Tomasza Lisa. "To największa zmiana w mojej karierze. Przez 3 lata pracowałem w radiu, potem 10 lat w telewizji (TVN24 i Wydarzenia Polsatu).