Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

RAPORT CYFROWEGO POLSATU: 3,506 MLN ABONENTÓWDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat na koniec września br. miał 3,506 mln abonentów telewizji, czyli o 7 proc. więcej niż rok wcześniej - podała spółka w komunikacie. W ciągu roku największa polska platforma cyfrowa pozyskała 229 tys. klientów telewizji, zaś w samym III kwartale br. wzrost wyniósł 34 tys.

AVOCADO: WYJĄTKOWA USŁUGA BANKOWA TYLKO DLA KLIENTÓW PLUSADrukuj

Plus
Od dziś można korzystać z prostej i wygodnej usługi bankowej i jeszcze mieć za to niższe rachunki za telefon. Avocado to specjalne konto Banku Zachodniego WBK z wydaną do niego kartą i usługami bankowości elektronicznej, które można założyć w większości placówek sieci Plus.

"CZARODZIEJKA Z KSIĘŻYCA" W TV4 (video, foto)Drukuj

Czwórka (TV4 - HD)
"Czarodziejka z księżyca" powraca do Polskiej TV. Ten popularny animowany serial przypomni TV4. Emisja zaplanowana jest na 1 grudnia 2011 roku. Ten japoński serial w 1994 i 1995 roku pokazywał Polsat oraz Polsat 2.

RUSZYŁA SPRZEDAŻ BILETÓW NA MECZ ŚLĄSKA Z WISŁĄ KRAKÓWDrukuj

Śląsk Wrocław
W sobotę, 12 listopada, ruszyła przedsprzedaż biletów na mecz Śląsk Wrocław – Wisła Kraków. Hitowo zapowiadające się spotkanie wicemistrza Polski z aktualnym mistrzem kraju odbędzie się 25 listopada o godz. 20:30 na Stadionie Miejskim.

''CAFE FUTBOL'' I AFERA Z KOSZULKAMI REPREZENTACJIDrukuj

Polsat Sport (HD)
Zapowiada się kolejny duży konflikt wokół reprezentacji Polski. Jeszcze mamy w głowach sprawę braku orła na piersi piłkarzy, a teraz szykuje się walka o sprzedaż koszulek kadry między Biedronką i Nike. Taką informację podał Roman Kołtoń w ''Cafe Futbol'' w Polsat Sport.

SUPERSTACJA BEZ PORANNEGO PASMA "NA ŻYWO"Drukuj

Superstacja (HD)
Superstacja wprowadza zmiany w swojej ramówce. Stacja po raz kolejny ogranicza emisję programów nadawanych na żywo. W tygodniu od rana (godz. 7.15) na antenie Superstacji co pół godziny nadawane będą jedynie "Informacje dnia", emitowane na przemian z telesprzedażą oraz powtórkami wybranych programów wieczornych.

PLUS: NOWE PAKIETY INTERNETOWE "NON STOP"Drukuj

Plus
Sieć komórkowa Plus zmienia ofertę pakietów internetowych dostępnych w ofertach Plus Abonament, Plus Firma, Plus Mix oraz Plus na kartę. Główne zmiany polegają na oferowaniu klientom wyłącznie pakietów internetowych Non Stop, czyli takich, w których po wykorzystaniu limitu danych może spaść prędkość transferu, ale użytkownicy mogą dalej bez dodatkowych kosztów korzystać z internetu na terenie Polski.