Zmiany w Polsat News

https://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=6663

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Zrezygnuj z newselettera

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

MULTIROOM TAKŻE DLA POZOSTAŁYCH ABONENTÓW CYFROWEGO POLSATUDrukuj


Od dziś(18.10) Cyfrowy Polsat wprowadził usługę Multiroom także dla abonentów, którzy są związani z platformą od dłuższgo czasu. Jednak aby skorzystać z Multiroomu należy przedłużyć umowę bądź zmienić pakiet telewizyjny.

Szczegóły w rozwinięciu newsa

IPLA 4.0 W TELEWIZORACH PANASONIC VIERADrukuj


Nabywcy telewizorów Panasonic VIERA od 18 października mogą cieszyć się kolejną usługą sieciową, bezpośrednio w swoich telewizorach. Nowa wersja aplikacji ipla zawiera kanał iplaFILM oferujący dostęp do pełnometrażowych filmów na życzenie. Dodatkowo, przez pierwszy miesiąc działania usługi użytkownicy telewizorów Panasonic mogą oglądać najnowsze seriale, jeszcze przed ich premierą telewizyjną.

"PAŃSTWO W PAŃSTWIE" W POLSACIE ŚLEDZI 1,9 MLN WIDZÓWDrukuj


Emitowany na antenie Polsatu program publicystyczny "Państwo w państwie" po trzech pierwszych odcinkach gromadzi 1,86 mln widzów, więcej niż stacja miała w tym samym paśmie rok temu. Z danych Nielsen Audience Measurement przygotowanych dla Wirtualnemedia.pl wynika, że średni udział programu po pierwszych trzech odcinkach wyniósł 12,01 proc. wśród wszystkich widzów i 9,83 proc. w grupie komercyjnej 16-49.

3 KOLEJKA LM I LE W KANAŁACH POLSATU- PLAN TRANSMISJIDrukuj


Po przerwie związanej z decydującymi meczami eliminacji do piłkarskich Mistrzostw Europy w 2012 roku, nadszedł czas na 3 kolejkę LM i LE. W ramach LM widzowie Polsatu zobaczą pojedynek Olimpiacosu z "polską" Borussią, początek o 20:30. Dzień później o poprawę sytuacji w tabeli walczyć będą Legia Warszawa oraz Wisła Kraków. Legioniści w 2 meczach zdobyli 3pkt pokonując Hapoel Tel Awiw i ulegając PSV, natomiast krakowianie przegrali obydwa swoje mecze zarówno z Odense jak i Twente. W rozwinięciu newsa prezentujemy plan transmisji.

WPADKA Z WYSKAKUJĄCĄ PIERSIĄ W "MUST BE THE MUSIC.TYLKO MUZYKA"(foto)Drukuj


Wioletta Marcinkiewicz z Krynicy-Zdrój, która uczy się na fryzjerstwa, zaimponowała w eliminacjach "Must Be The Music" niesamowitą energią i bardzo dynamicznym show. W półfinale dziewczyna tak szalała na scenie, że odsłoniła swoją pierś.

Szczegóły w rozwinięciu newsa

HOMO HOMINI NIE BĘDZIE ROBIŁO SONDAŻY TELEFONICZNYCH W DNIU WYBORÓWDrukuj


Jak zapowiada prezes Homo Homini Marcin Duma instytut nie będzie przeprowadzał w dniu wyborów badań metodą telefoniczną. Naszym błędem było przyjęcie tego zlecenia, u podstaw tego błędu leży grzech pychy. Uważaliśmy, że mimo wszystko jesteśmy w stanie za pomocą nieprecyzyjnej metody precyzyjnie przewidzieć wynik w dniu wyborów. Teraz za te błędy pokutujemy. Na przyjęciu zlecenia ucierpiała nasza wiarygodność i koszty okazały się zdecydowanie przewyższające ewentualne zyski z tego zlecenia podkreśla Duma w rozmowie z Press.

Więcej w rozwinięciu newsa

PONĘTNA BLONDYNKA W "SZPILKACH NA GIEWONCIE"Drukuj


Natalia Rybicka nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Utalentowana aktorka, mimo swojego młodego wieku, osiągnęła już bardzo dużo w zawodzie. Z powodzeniem występuje w filmach fabularnych i serialach. A już niebawem zobaczymy ją w kolejnej produkcji - aktorka dołączyła do obsady popularnych "Szpilek na Giewoncie."