Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DOSTĘPNA JEST JUŻ APLIKACJA IPLA.TV NA NOWY ANDROIDDrukuj

IPLA
Dostępna jest już aplikacja telewizji internetowej Ipla.tv dedykowana użytkownikom Android w wersji 3 (Honeycomb). Dostosowany został wygląd samej aplikacji oraz rozdzielczość odtwarzanych materiałów wideo do urządzeń mobilnych.

SOLORZ-ŻAK PREZESEM POLKOMTELU PRZEZ 3 MIESIĄCE. ZMIANY RÓWNIEŻ W ZARZĄDZIE SPÓŁKIDrukuj

Zygmunt Solorz
Zygmunt Solorz-Żak został oddelegowany na stanowisko prezesa Polkomtelu. Będzie pełnił swoje obowiązki przez trzy miesiące. Dodatkowo, rada nadzorcza Polkomtelu poinformowała, że wiceprezesem Polkomtela pozostanie Krzysztof Kilian, a Jarosław Bauc będzie członkiem zarządu. Do zarządu wejdzie też Tobias Solorz, a dyrektorem finansowym pozostaje Martin Murhaus.

LISTOPADOWE NOWOŚCI W VOD CYFROWEGO POLSATUDrukuj

VOD CP
W listopadowej ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu jak w bajkowej cukierni, każdy widz znajdzie coś dla siebie. Niczym torty na nasze ekrany wjadą „Jestem Bogiem”, „Czarny czwartek”, „Jak zostać królem”, „Niepokonani” i „Trzy minuty. 21:37”. Słodko-gorzkie okażą się pisane przez życie historie, pt. „Maraton tańca”, „Fair game” i „Country song”. Dla wielbicieli nieco ostrzejszych smaków operator przygotował „Współlokatorkę”, „Zabójcę z Tokio” i „Labirynt strachu”.

TRANSAKCJA PRZEJĘCIA SPÓŁKI POLKOMTEL ZAKOŃCZONADrukuj

Plus
Wszyscy dotychczasowi akcjonariusze Polkomtel S.A. przenieśli dziś własność posiadanych akcji spółki na rzecz Spartan Capital Holdings Sp. z o.o. Tym samym, zakończono jedną z największych transakcji w branży telekomunikacyjnej w Europie w ciągu ostatnich kilku lat. Całkowita wartość transakcji to 18,1 mld PLN.

BARAŻE DO EURO 2012 I MECZE TOWARZYSKIE W KANAŁACH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
W najbliższych dniach rozegranych zostanie wiele meczów piłkarskich - w tym osiem (mecz i rewanż) spotkań barażowych o prawo gry w ME 2012. Spośród czterech par barażowych eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy 2012 roku najciekawiej zapowiada się rywalizacja Chorwatów z Turkami.

EUROSPORT2 W OTWARTYM OKNIE CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu Bundesligą wśród polskich kibiców, kanał Eurosport 2, w porozumieniu z kluczowymi operatorami kablowymi oraz platformami cyfrowymi, uruchomi otwarte okno w dniach od 16 do 30 listopada.

NOWY SOFT DO SAGEMCOMA W TYM TYGODNIU?Drukuj

Cyfrowy Polsat
Z informacji przekazanych przez naszego czytelnika wynika iż Cyfrowy Polsat i Sagemcom jeszcze w tym tygodniu udostępnią nowy soft do tunerów Sagemcom ESI-88. Ostatni soft do tego modelu dekoderów udostępniony był 5 lipca br. Aktualny soft identyfikuje się jako: 3.1.97/3.116205.