Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DWIE NOWE PIĘKNOŚCI W "SZPILKACH NA GIEWONCIE" (foto)Drukuj

Szpilki na Giewoncie
Dwie nowe pięknośći w "Szpilkach na giewoncie" Agnieszka (w tej roli Natalia Rybicka) przyjedzie do Zakopanego w niebotycznych szpilkach i będzie próbowała wprowadzić swoje porządki na Podhalu.

POLSAT SPORT WCIĄŻ LIDEREMDrukuj


Wśród telewizyjnych kanałów sportowych pozycję lidera w październiku utrzymuje Polsat Sport, największe wzrosty notują natomiast Orange sport oraz Polsat Futbol - wynika z danych Nielsen Audience Measurement dzięki uprzejmości Atmedia.

Szczegóły w rozwinięciu newsa

POLSAT NADAWCĄ ROKUDrukuj


Telewizja Polsat została uznana za Nadawcę Roku przez Media i Marketing Polska. Głównym czynnikiem decydującym o tegorocznym wyróżnieniu dla stacji, była między innymi optymalnie skonstruowana oferta programowa.

Szczegóły w rozwinięciu newsa

PROGRAMY TV PULS W OFERCIE IPLADrukuj


Telewizja Puls podpisała dziś umowę z firmą Redefine, na mocy której platforma ipla będzie – w ramach usługi VOD. - dystrybutorem internetowym programów, produkowanych na zlecenie TV Puls. To już 20-ta stacja telewizyjna w ofercie ipla. Telewizja Puls postanowiła w pełni wykorzystać możliwości związane z dystrybucją treści za pomocą ipla, zatem licencja obejmuje publikację treści na wszystkich możliwych platformach komputerowych, mobilnych (smartfony, tablety) i telewizyjnych (Smart TV). Początkowo treści TV Puls w aplikacji ipla dostępne będą bezpłatnie, w modelu reklamowym.

Szczegóły w rozwinięciu newsa

TVN HD+1 POZOSTAJE DO 31.01.2012Drukuj


TVN HD+1 definitywnie kończy swoje nadawanie 31 stycznia 2012, pierwotnie stacja miała zaprzestać nadawać swój program 4 listopada br. Kanał TVN HD+1 nadaje swój program z godzinnym opóźnieniem. Warto dodać że 4 listopada 2011 r. rozpoczną nadawanie kanały TVN7 HD, TVN Style HD oraz TVN Turbo HD.

Szczegóły w rozwinięciu newsa


DOMINIK LIBICKI: MILION KLIENTÓW DO ZDOBYCIADrukuj

Cyfrowy Polsat, największa w Polsce telewizyjna platforma satelitarna, szacuje, że do pozyskania jest jeszcze milion gospodarstw domowych. Sam operator zadowolony jest ze sprzedaży usług telewizyjnych w tym roku.
- Według nas rynek płatnej telewizji do pełnego nasycenia miał na początku 2011 r. potencjał ok. 1 mln gospodarstw domowych - powiedział w rozmowie z Polską Agencją prasową Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu.

NOWE OFERTY UTRZYMANIOWE OD 3 LISTOPADA 2011r.Drukuj

Z dniem 3 listopada 2011 r. będą obowiązywały nowe oferty utrzymaniowe. Najważniejsze zmiany:
- nowy Pakiet Rodzinny HD na dekoderze głównym,
- zmiana cen Pakietów oraz długości prezentu,
- nowy kształt ofert Premium, brak sVOD,
- zmiana dostępności dekoderów HD5000 z dyskiem i Sagem ESI88


Szczegóły w rozwinięciu newsa