LM w CP. Znamy ceny

https://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=6547

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Zrezygnuj z newselettera

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

KRZYSZTOF IBISZ AMBASADOREM SOLARIUMDrukuj


Krzysztof Ibisz wystąpi w przewrotnej roli w nowym sezonie "Świata według Kiepskich". Zagra celebrytę, który ma wypromować solarium Mariolki i Jolasi. W jednym z październikowych odcinków serialu Mariolka (Barbara Mularczyk) i Jolasia (Anna Ilczuk) uruchomią w mieszkaniu przy Ćwiartki solarium pod nazwą Turbo Jolanta. W ramach reklamy swojego biznesu, do roli jego ambasadora zaangażują celebrytę - Krzysztofa Ibisza. Jego wizyta u Kiepskich wzbudzi sporą sensację.

"POGRZEBANY" ORAZ "ARTUR I MIMINKI 3: DWA ŚWIATY" 25% TANIEJDrukuj


Atrakcyjna 25% obniżka ceny na aż dwa filmy, thriller "Pogrzebany" i animacja "Artur i Minimki 3: Dwa Światy", jako propozycje w ofercie Ostatni Seans w VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej.

"ŚWIAT WG KIEPSKICH" MA 1,8 MLN WIDZÓW. POLSAT PRZEGRYWA Z KONKURENCJĄDrukuj

Emitowany przez Telewizję Polsat "Świat według Kiepskich" po trzech pierwszych odcinkach nowego sezonu zanotował spadek oglądalności w porównaniu z rokiem ubiegłym. Stacja znalazła się tym samym na ostatnim miejscu w tym paśmie.
Jak wynika z danych Nielsen Audience przygotowanych dla portalu Wirtualnemedia.pl, trzy pierwszej odcinki nowej serii oglądało średnio 1,81 mln widzów, co dało Polsatowi 12,23 proc. udziału w grupie wiekowej 4+ i blisko 13 proc. w grupie 16-49.

"COPERNICUS" OD 24 WRZEŚNIA W POLSAT NEWSDrukuj


Polsat News w sobotę rozpocznie emisję magazynu o nauce „Copernicus” , który powstawać będzie we współpracy Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego i kanałem Discovery Channel.

„Copernicus” będzie magazynem poświęconym wszystkim dziedzinom nauki. Jego twórcy chcą pokazać naukę przez pryzmat nowoczesnej sztuki, dlatego do tworzenia magazynu zaproszono europejskich artystów fotografii takich, jak Massimo Brega, Paolo Volponi, Patrick Dumas. Całość mają wzbogacać materiały filmowe z anteny Discovery. Program realizowany będzie z wykorzystaniem grafiki skonstruowanej w technice 3D. Każdy z 23-minutowych odcinków będzie się składał z materiałów reporterskich i rozmów w studiu.

POLSAT PLAY: TRZY NOWOŚCI, MARIUSZ KAŁAMAGA W KAMA SUTRZEDrukuj


W jesiennej ramówce kanału Polsat Play znajdą się trzy nowe polskie programy: Zjedz Rosję, Poławiacze i Wyprawy 4x4. Obecna już rok na antenie Kama sutra zmieni natomiast prowadzącego.

W programie Zjedz Rosję; widzowie zobaczą jak Wojciech Charewicz, odwiedza dzikie zakątki Rosji, gdzie łowić będzie niezwykłe okazy ryb korzystając z różnych metod połowu. Producentem programu jest Michał Figurski. Cykl będzie następcą programu Zjedz Alaskę nadawanego wiosną br.

STARTUJĄ ME SIATKAREK- PLAN TRANSMISJIDrukuj


W piątek 23 września startują XXVII Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet, które odbędą się Serbii oraz we Włoszech. Turniej potrwa do 2 października. Rozgrywki toczyć się będą w czterech grupach, z których najlepsze ekipy awansują bezpośrednio do ćwierćfinałów. Drużyny z miejsc 2. i 3. grać będą w 1/8 finału. W rozwinięciu newsa prezentujemy plan transmisji.

DYSK 320GB DO DEKODERÓW HD5000Drukuj

CP Technology
Cyfrowy Polsat wkrótce wprowadzi do swojej oferty dysk twardy o pojemności 320 GB dedykowany do dekoderów HD5000. Będzie to dysk zewnętrzny, który będzie można podpiąć pod gniazdo USB dekodera. Możliwość korzystania z HD5000 jako dekodera PVR, będzie możliwe po aktualizacji oprogramowania, które już zostało wysłane do pewnej grupy dekoderów z numerami modułów w przedziale 1726288862XX do 1726350225XX.