Zmiany w Polsat News

https://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=6663

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Zrezygnuj z newselettera

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

OSTATNIA KOLEJKA FAZY GRUPOWEJ EL. DO EURO 2012- PLAN TRANSMISJIDrukuj


Pięć miejsc, które zapewnią bezpośredni awans do turnieju finałowego i siedem barażowych - taka jest stawka ostatniej serii meczów eliminacyjnych piłkarskich ME. Pewnych występu na boiskach Polski i Ukrainy jest siedem zespołów. Do tej pory z kwalifikacji awans wywalczyły drużyny Niemiec, Hiszpanii, Holandii, Włoch oraz Anglii. Stawkę uzupełniają Polska i Ukraina jako współgospodarze imprezy.

"MUST BE THE MUSIC" PO PIERWSZYM PÓŁFINAŁOWYM ODCINKUDrukuj


W pierwszym półfinale muzycznego show Polsatu zobaczyliśmy ośmiu wykonawców. Głosami publiczności do finału awansowali Raggafaza i InoRos.

W nadawanych na żywo odcinkach decyduje publiczność, choć czwórka jurorów (Kora, Elżbieta Zapendowska, Wojtek "Łozo" Łozowski i Adam Sztaba) także wyraża swoje opinie.

LINIA ŻYCIA ZNIKA Z RAMÓWKI POLSATUDrukuj


Polsat zdecydował o zaprzestaniu emisji serialu obyczajowego “Linia życia”, który zadebiutował na antenie w marcu br. i nie miał wysokiej oglądalności. - Taki był nasz plan - mówi nam o zakończeniu nadawania „Linii” Nina Terentiew, wiceprezes Polsatu ds. programowych.

Szczegóły w rozwinięciu newsa

SOLORZ ZMIENIA PLANY WOBEC MIDASADrukuj


Zygmunt Solorz-Żak poinformował, że nie wyklucza dalszego zwiększenia zaangażowania w akcjonariacie Midasa.

W komunikacie, opublikowanym w połowie lipca, biznesmen oświadczył, że nie ma zamiaru dalszego zwiększania udziału w ogólnej liczbie głosów w funduszu w okresie najbliższych 12 miesięcy "z wyjątkiem ewentualnego nabywania akcji (...) w wezwaniu".

Szczegóły w rozwinięciu newsa

NOWY PROGRAM ADAMA GESSLERA WKRÓTCE W CZWÓRCEDrukuj


Telewizyjna Czwórka przygotowuje nowy program telewizyjny z udziałem jednego z najbardziej znanych i najbardziej zasłużonych polskich restauratorów - Adama Gesslera. Adam Gessler jest polskim przedsiębiorcą, aktorem i właścicielem sieci restauracji. Pochodzi ze znanego rodu warszawskich restauratorów. Restauratorami był jego ojciec, Zbigniew Gessler, są nimi również brat Piotr oraz szwagierki Marta i Magda Gessler.

POLSAT NEWS, SUPERSTACJA I TV BIZNES DO 30.10 "ZA DARMO" W IPLADrukuj


Od 8 października do 30 października 2011 roku za pomocą telewizji internetowej ipla będzie można oglądać kanały Polsat News, Superstacja i TV Biznes bez ponoszenia jakichkolwiek opłat dzięki Grupie Energa. Ma to jednak związek z nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi i sytuacją polityczną, która będzie miała miejsce po 9 października 2011 roku.

"MUST BE THE MUSIC"- ONI ZAŚPIEWAJĄ W NIEDZIELĘ(foto)Drukuj


Już w najbliższą niedzielę o 20.00 w Polsacie pierwsza z czterech półfinałowych odsłon "Tylko muzyka. Must be the music". Na scenie ocenie jurorów, a od tego etapu przede wszystkim widzów, podda się 8 wykonawców. To będzie różnorodny muzycznie odcinek. Poznajcie jego uczestników...