Zmiany w Polsat News

https://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=6663

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Zrezygnuj z newselettera

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

CZYŻBY WKRÓTCE IPLA W HD?(foto)Drukuj

Czyżby internetowa telewizja Ipla szykowała się do emisji w internecie w jakości HD? -To co zobaczyłem na Ipli podczas oglądania meczu oraz studia wprawiło mnie w szok. Zobaczcie nazwę telewizji interaktywnej. To naprawdę nie photoshop.- pisze jeden z użytkowników na forum SK. Chodzi konkretnie o logo. Zamiast napisu "ipla HD" pojawił się napis "lipa HD".
Więcej w rozwinięciu newsa.

Z ORANGE SPORT DO POLSAT SPORT NEWSDrukuj


Jak informuje Presserwis Artur Kulikowski przechodzi z Orange Sport do Polsat Sport News w którym zająć ma się zmianą wizerunku stacji (stanowisko koordynatora), która zapowiadana była jako stacja informacyjna z dodatkiem sportowej publicystyki a co jest od 30 maja br. wszyscy widzimy, brak w niej jakichkolwiek magazynów, które nie są dostępne w innych kanałach sportowych Polsatu jak i również serwisów informacyjnych nadawanych "na żywo".

POPULARNA POLSKA PREZENTERKA W SERIALU "HOTEL 52"Drukuj


Agnieszka Popielewicz pojawiła się w gościnnym występie w serialu "Hotelu 52".

Agnieszka Popielewicz, która na co dzień przeprowadza wywiady z gwiazdami do programu "Się kręci", wystąpiła w bardzo podobnej roli w "Hotelu 52". Zagrała dziennikarkę, która przeprowadzała wywiad z gwiazdą fitness (w tej roli wystąpi Ewa Kaim).

WALDEMAR PAWLAK W POLSAT NEWSDrukuj


Gościem kolejnej z cyklu rozmów wyborczych organizowanych wspólnie przez Telewizję Polską i Polsat będzie Waldemar Pawlak. Rozmowa na antenie Polsat News od godz. 20.05.

Gośćmi cotygodniowych spotkań, naprzemiennie prowadzonych w studiach TVP i Polsatu, są liderzy siedmiu ugrupowań, które zarejestrowały swoje listy we wszystkich okręgach wyborczych w kraju.

NOWE KANAŁY TV W STREFIE WIDEO CPDrukuj


Cyfrowy Polsat, największa w Polsce platforma telewizji satelitarnej, dołączyła nowe kanały telewizyjne w ramach usługi catch-up tv, oferowanej pod nazwą "Strefa Wideo".

Dzięki usłudze "Strefa Wideo" abonenci Cyfrowego Polsatu mogą bezpłatnie obejrzeć w Internecie wybrane pozycje programowe ze swojego pakietu telewizyjnego.

WYBORY PARLAMENTALNE 2011 NA ANTENIE TV POLSAT I POLSAT NEWSDrukuj


Specjalne studio wyborcze przed głównym wejściem do Sejmu, eksperci i komentatorzy w Polsat News, wirtualne studio do prezentacji pierwszych wyników w 3D, relacje na żywo ze wszystkich sztabów wyborczych i siedziby PKW, a także łączenie z główną anteną Telewizji POLSAT po zakończeniu ciszy wyborczej - to tylko kilka najważniejszych punktów wieczoru wyborczego w Polsat News z okazji wyborów parlamentarnych 2011 roku.

DOMINIK LIBICKI CZŁOWIEKIEM MEDIÓW W 2011 ROKUDrukuj


Wyróżnienia Ludzie Roku Briefu 2011 rozdane
- To już 12 lat na rynku. Od tego czasu opisujemy dobre praktyki biznesowe. Na lekturze Brief; wychowali się obecni dyrektorzy i eksperci największych polskich firm. Dziękuję im za lojalność i tematy do kolejnych numerów- mówi Grzegorz Kiszluk, prezes Ad Press Wydawnictwo Reklamowe.