Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS: OSTATNI MOMENT NA ZGARNIĘCIE 50 TYS ZŁOTYCHDrukuj

Plus
Zostało niewiele czasu, by starać się o główną nagrodę w trwającym konkursie Plusa. Do wygrania jest 50 tys. zł i atrakcyjne nagrody rzeczowe. Konkurs trwa do końca listopada.

PASMO DLA NIESŁYSZĄCYCH W TV BIZNESDrukuj

TV Biznes
Na antenie TV Biznes pojawiło się pasmo z programami dla osób niesłyszących i niedosłyszących. Audycje tłumaczone są na język migowy, a nadawane codziennie od poniedziałku do piątku od 23:45 do 0:30. W paśmie emitowane są programy znane z TV Biznes, m.in.: "Auto zwiad", "Ogród".

TYGODNIOWY PRZEWODNIK SERIALOWYDrukuj

Polsat (HD)
Jak co tydzień prezentujemy dla naszych czytelników wieści z popularnych seriali Telewizji Polsat. W rozwinięciu newsa prezentujemy streszczenia odcinków seriali: "Hotel 52", "Szpilki na Giewoncie", "Świat według Kiepskich", "Ludzie Chudego", "Daleko od noszy - szpital futpolowy", "Pierwsza miłość".

SERIA PREMIUM GAMES Z PAKIETEM 100 FILMÓWDrukuj

IPLA
18 listopada 2011 roku seria gier Premium Games ukaże się w nowej odsłonie. Seria zyska bardziej ekskluzywny wygląd, a klienci dostęp do 100 filmów z platformy ipla.tv.

JUŻ SĄ! ŚWIĄTECZNE PROMOCJE W CYFROWYM POLSACIEDrukuj

Cyfrowy Polsat
Teraz wszystkie kanały w jednej wielkiej świątecznej promocji przez 6 miesięcy bez opłat! A do tego rodzinny Multiroom - teraz za 0 zł! I każdy w rodzinie ogląda to, na co akurat ma ochotę.

STARTUJE PUCHAR ŚWIATA W SIATKÓWCE MĘŻCZYZNDrukuj

Polsat Sport (HD)
Niedzielnym meczem z Kubańczykami polscy siatkarze rozpoczną w Japonii rywalizację w Pucharze Świata, w którym walczyć będzie 12 drużyn. Trzy najlepsze awansują do igrzysk olimpijskich. "Będzie trudno, ale wszystko jest możliwe" - podkreślił trener Andrea Anastasi.

WIELKI POWRÓT CICHOPEK DO POLSATU (foto)Drukuj

Polsat (HD)
Kasia Cichopek w ostatnim czasie nie mogła liczyć na zbyt dużą ilość propozycji zawodowych. Jednak ta zła passa, która dopadła celebrytkę niebawem ma się zakończyć. Jak podaje Super Express, telewizja Polsat chce odświeżyć gwiazdę Kasi Cichopek i na początek powierzy jej poprowadzenie swojego Sylwestra.