LM w CP. Znamy ceny

https://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=6547

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Zrezygnuj z newselettera

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

TEST3 W CYFROWYM POLSACIE (akt.)Drukuj

Cyfrowy Polsat
W dniu dzisiejszym na liście w dekoderach Cyfrowego Polsatu pojawił się nowy kanał testowy nadawany w wysokiej rozdzielczości. Kanał identyfikuje się jako Test3 i znajduje się na pozycji 313 na liście głównej. Przekaz obecnie jest zakodowany. Najprawdopodobniej jest to test wcześniej już zapowiadanego kanału dziecięcego Nickelodeon HD, który ma pojawić się już w październiku br. w ofercie Cyfrowego Polsatu.

WALKA ADAMEK-KLICZKO W CYFROWYM POLSACIE ZA 40ZŁDrukuj

Cyfrowy Polsat
10 września odbędzie się walka XXI wieku pomiędzy Tomaszem Adamkiem a Witalijem Kliczko transmisje z tego wydarzenia będzie można zobaczyć w systemie Pay-Per-View. Cyfrowy Polsat to kolejny operator który pokaże w tym systemie walkę. Cena walki to 40zł.

POLSAT Z 32,6 MLN ZŁ WPŁYWÓW Z REKLAMDrukuj

Polsat (HD)
W dniach 22-28 sierpnia tego roku największy udział w wydatkach na reklamę wśród stacji telewizyjnych po raz kolejny zanotował Polsat. Udział ten wyniósł niewiele ponad 16 proc., co daje około 32,6 mln zł - wynika z danych AGB Nielsen Polska.

JAROSŁAW KACZYŃSKI W POLSAT NEWSDrukuj

Polsat News (HD)
W piątek 2 września Polsat News oraz TVP Info zorganizują kolejną debatę tym razem z byłym premierem, prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim. Debatę będzie można zobaczyć w Polsacie (częściowo) oraz Polsacie News i TVP Info (całość). Tematem debaty będzie m.in kampania wyborcza PIS.

NICKELODEON HD W PAKIECIE FAMILIJNYM HDDrukuj

Cyfrowy Polsat
Już w październiku br. oferta Cyfrowego Polsatu poszerzy się o kolejny wcześniej już zapowiadany kanał dziecięcy Nickelodeon HD. Zapowiedź tej stacji pojawiła się w najnowszych materiałach promocyjnych platformy. Nickelodeon HD wejdzie w skład pakietu Familijnego HD.

CYFROWY POLSAT- 3,472 MLN ABONENTÓW, WZROST 0 6,4%Drukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat miał 3,472 mln abonentów na koniec I połowy 2011 r., co oznacza wzrost o 6,4% r/r, wynika z raportu spółki. ARPU (średni miesięczny przychód na abonenta) wzrósł w tym okresie o 1,9% do 36,6 zł. Liczba abonentów pakietu familijnego, czyli podstawowej oferty spółki, wzrosła w ciągu roku o 4,4% do 2,706 mln osób.


INTERNET LTE OFICJALNIE W OFERCIE CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Internet LTE
W wyniku pomyślnego zakończenia testów konsumenckich LTE, najnowocześniejszej mobilnej technologii szerokopasmowego dostępu do Internetu, Cyfrowy Polsat 30 sierpnia br. rozpoczyna sprzedaż usług LTE. Internet LTE umożliwiający korzystanie z sieci z prędkością do 100 Mb/s jest dostępny już od 30 zł miesięcznie.