Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PRZEJĘCIE POLKOMTELA SPOWODUJE ROZWÓJ TELEFONII MOBILNEJ?Drukuj


Jak oceniają eksperci firmy analityczno-doradczej Audytel przejęcie przez Zygmunta Solorza-Żaka operatora sieci Plus, może być impulsem do rozwoju na polskim rynku telefonii mobilnej, głównie poprzez połączenie usług telewizyjnych z usługami mobilnymi. Uważają również że przejecie Polkomtela wywoła większą konkurencyjność a co za tym idzie obniżkę cen m.in mobilnego internetu dla użytkowników.

Szczegóły w rozwinięciu newsa

SZPILKI NA GIEWONCIE WCIĄŻ BEZKONKURENCYJNEDrukuj


Kolejną serię polskiego serialu "Szpilki na Giewoncie" emitowanego przez TV Polsat ogląda średnio 2 mln widzów - wynika z danych przygotowanych przez Nielsen Audience Measurement dla mediafm.net.


MULTIROOM TAKŻE DLA POZOSTAŁYCH ABONENTÓW CYFROWEGO POLSATUDrukuj


Od dziś(18.10) Cyfrowy Polsat wprowadził usługę Multiroom także dla abonentów, którzy są związani z platformą od dłuższgo czasu. Jednak aby skorzystać z Multiroomu należy przedłużyć umowę bądź zmienić pakiet telewizyjny.

Szczegóły w rozwinięciu newsa

IPLA 4.0 W TELEWIZORACH PANASONIC VIERADrukuj


Nabywcy telewizorów Panasonic VIERA od 18 października mogą cieszyć się kolejną usługą sieciową, bezpośrednio w swoich telewizorach. Nowa wersja aplikacji ipla zawiera kanał iplaFILM oferujący dostęp do pełnometrażowych filmów na życzenie. Dodatkowo, przez pierwszy miesiąc działania usługi użytkownicy telewizorów Panasonic mogą oglądać najnowsze seriale, jeszcze przed ich premierą telewizyjną.

"PAŃSTWO W PAŃSTWIE" W POLSACIE ŚLEDZI 1,9 MLN WIDZÓWDrukuj


Emitowany na antenie Polsatu program publicystyczny "Państwo w państwie" po trzech pierwszych odcinkach gromadzi 1,86 mln widzów, więcej niż stacja miała w tym samym paśmie rok temu. Z danych Nielsen Audience Measurement przygotowanych dla Wirtualnemedia.pl wynika, że średni udział programu po pierwszych trzech odcinkach wyniósł 12,01 proc. wśród wszystkich widzów i 9,83 proc. w grupie komercyjnej 16-49.

3 KOLEJKA LM I LE W KANAŁACH POLSATU- PLAN TRANSMISJIDrukuj


Po przerwie związanej z decydującymi meczami eliminacji do piłkarskich Mistrzostw Europy w 2012 roku, nadszedł czas na 3 kolejkę LM i LE. W ramach LM widzowie Polsatu zobaczą pojedynek Olimpiacosu z "polską" Borussią, początek o 20:30. Dzień później o poprawę sytuacji w tabeli walczyć będą Legia Warszawa oraz Wisła Kraków. Legioniści w 2 meczach zdobyli 3pkt pokonując Hapoel Tel Awiw i ulegając PSV, natomiast krakowianie przegrali obydwa swoje mecze zarówno z Odense jak i Twente. W rozwinięciu newsa prezentujemy plan transmisji.

WPADKA Z WYSKAKUJĄCĄ PIERSIĄ W "MUST BE THE MUSIC.TYLKO MUZYKA"(foto)Drukuj


Wioletta Marcinkiewicz z Krynicy-Zdrój, która uczy się na fryzjerstwa, zaimponowała w eliminacjach "Must Be The Music" niesamowitą energią i bardzo dynamicznym show. W półfinale dziewczyna tak szalała na scenie, że odsłoniła swoją pierś.

Szczegóły w rozwinięciu newsa