Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

TV DISCO JUŻ NA SATELICIE (wideo)Drukuj

Kanały FTA
27 września br. oficjalnie wystartuje kanał muzyczny "TV Disco". Stacja już rozpoczęła testy na satelicie Hotbird 13 E. Już jutro po rozpoczęciu regularnej emisji będzie można sobie samodzielnie kanał wyszukać i dodać do list ulubionych kanałów.


Aktualizacja: Tuż po godzinie 10-tej rozpoczęto regularną emisję kanału. Niestety jakość dźwięku i obrazu jest bardzo kiepska (piksele).

NICKELODEON HD RUSZYŁ NA 13°EDrukuj


Na satelicie Hot Bird 8 (13°E) uruchomiono przekaz kanału Nickelodeon HD - w wysokiej rozdzielczości. Przekaz jest realizowany w języku polskim, rosyjskim i angielskim. Obraz jest emitowany w rozdzielczości 1920x1080 (1080i), z bitrate ok. 5,5 Mbit/s. Debiut kanału zapowiadano nieoficjalnie na październik i kanał miałby zasilić ofertę Cyfrowego Polsatu. Emisja jest kodowana w systemie Cryptoworks.

CZWARTY ODCINEK "MUST BE THE MUSIC": LADY PANK ZMASAKROWANEDrukuj


Za nami czwarty odcinek show telewizji Polsat "Must Be The Music. Tylko muzyka". Najmocniejszym akcentem programu był cover Mateusza Bodzaka "Zostawcie Titanica". Jego wykonanie nie spodobało się Adamowi Sztabie tak bardzo, że przerwał występ 19-latka.

260 TYS. INWESTYCJI W CZWARTYM ODCINKU "DRAGONS' DEN"Drukuj


Aż dwójka uczestników najnowszego odcinka programu o prawdziwych ludziach i prawdziwych pieniądzach "Dragons' Den - jak zostać milionerem" przekonało inwestorów do wyłożenia swoich własnych pieniędzy w realizację ich biznesów - odblaskowej biżuterii i ekskluzywnych desek szachowych.

Autorką pomysłu odblaskowej biżuterii jest pani Dorota Dubielowska z Biłgoraja. Jej pomysł jest prosty - w oprawy różnych kształtów bransoletek wprawiane są - zamiast oczek z kamieni ozdobnych - oczka wykonane z materiału odblaskowego.

"MUST BE THE MUSIC"- NAJDROŻSZE W CENNIKU POLSATUDrukuj

W cenniku reklamowym Polsatu na październik najdroższe są spoty przy "Must be the music.Tylko muzyka." Ogółem ceny są minimalnie wyższe niż rok wcześniej. Za reklamę przy nadawanym w sobotnie wieczory Must be the music Tylko muzyka. trzeba zapłacić od 71,3 do 78,2 tys. zł (wszystkie podane kwoty to ceny netto spotów 30-sekundowych). Wśród filmów najkosztowniejsza dla marketerów jest "Epoka lodowcowa 2: Odwilż", którą Polsat pokaże w piątek 7 października. Za spot przy tej produkcji trzeba zapłacić nawet 74,5 tys. zł. Natomiast najdroższe reklamy przy filmach z cyklu "Mega Hit" kosztują 74,1 tys. zł - o 9,7 tys. zł więcej niż przed rokiem.

"DURA LEX": NOWY SERIAL KRYMINALNY POLSATU (foto)Drukuj


Trwają zdjęcia do pilotowego odcinka nowego kryminalnego serialu "Dura lex". Główną bohaterką jest Marta (Urszula Grabowska), pozornie szczęśliwa, niezależna kobieta samotnie wychowująca córkę Anię (Maria Nikilińska). Przez wiele lat mieszkała w Kanadzie. Teraz wróciła do Polski. Ma piękną posiadłość, prowadzi dom mediowy i założyła fundację, która pomaga kobietom - ofiarom gwałtu.

WIELKA WYPRZEDAŻ KOLEKCJI LETNIEJ W SKLEPIKU ŚLĄSKADrukuj


Śląsk Wrocław ogłasza wielką wyprzedaż kolekcji letniej!

Nawet 50% - na takie rabaty mogą liczyć kibice podczas wielkiej wyprzedaży kolekcji letniej, która rozpoczęła się właśnie w sklepiku Śląska przed stadionem przy ul. Oporowskiej. Promocja obowiązuje do 30 września lub do wyczerpania zapasów.