Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CO SIĘ WYDARZY W NAJBLIŻSZYCH ODCINKACH SERIALU PIERWSZA MIŁOŚĆ?(foto)Drukuj

Już wkrótce fani serialu "Pierwsza Miłość" przeżyją wiele emocjonujących wydarzeń jak i również zaskakujących zwrotów akcji bohaterów serialu. Jak informuje serwis pierwszamilosc.info w serialu zobaczymy m.in aresztowanie Huberta, ślub pomiędzy Grzegorzem a Renatą czy zaskakującą decyzje Anny. Więcej w rozwinięciu newsa.

FUNDACJA POLSAT DZIAŁA JUŻ 15 LAT! (VIDEO)Drukuj

Na antenie Telewizji Polsat rusza kolejna odsłona kampanii informacyjnej Fundacji Polsat. Celem kampanii jest przybliżenie dokonań Fundacji Polsat w czasie jej 15 letniej historii oraz podziękowanie widzom - jej darczyńcom. W spotach poznamy lekarzy z ośrodków, których remonty i wyposażenie zostały sfinansowane przez Fundację. "Fundacja Polsat", dzięki widzom - swoim darczyńcom, od 15 lat wspiera wiodące ośrodki medyczne w naszym kraju oraz sprowadza zaawansowane techniki medyczne - takie jak Program Rodzinnych Przeszczepów Wątroby.

Więcej w rozwinięciu newsa.

DYSKI TWARDE DO HD 5000 OD 6 PAŹDZIERNIKADrukuj

CP Technology
Dnia 6 października (wcześniej niż było to planowane) Cyfrowy Polsat wprowadzi do oferty dyski twarde DTU 320 o pojemności 320 GB, które dedykowane są do dekoderów HD 5000. Dyski, są dyskami zewnętrznymi i można je będzie podłączyć wyłącznie przez port USB.

MULTIROOM OD 6 PAŹDZIERNIKADrukuj


Już za dwa dni, dokładnie 6 października 2011 roku Cyfrowy Polsat wprowadzi do swojej oferty zapowiadaną usługę Multiroom, która pozwala dzielić sygnał satelitarny na dwa niezależne od siebie dekodery i telewizory. Jak informuje operator - Dzięki usłudze Multiroom HD abonenci zyskają możliwość niezależnego odbioru pełnej oferty Cyfrowego Polsatu na dwóch odbiornikach tv w ramach jednej opłaty za abonament.

POLSAT SPORT LIDEREM WŚRÓD KANAŁÓW SPORTOWYCHDrukuj


Wśród telewizyjnych kanałów sportowych pozycje lidera we wrześniu utrzymuje Polsat Sport, największe wzrosty notują natomiast Orange sport oraz Polsat Futbol - wynika z danych Nielsen Audience Measurement dzięki uprzejmości Atmedia. We wrześniu 2011 roku większość kanałów sportowych notuje wzrost oglądalności w ujęciu rocznym. Liderem pozostaje Polsat Sport (49,4 tys. widzów), który wyprzedza Eurosport (27,1 tys. widzów) oraz TVP Sport (12,1 tys. widzów).

PIERWSZE ZAPY KANAŁU NICK HDDrukuj


Prezentujemy wam pierwsze zapy kanału Nick HD, który od jutra(04.10.11) znajdzie się w ofercie platformy Cyfrowego Polsatu. Kanał wejdzie w skład pakietu Familijny HD i zamelduje się na 147 pozycji w dekoderach.

W ofercie kanału znajdziemy m.in premierowe odcinki „Super Ninja” , najnowsza seria „Power Rangers” czy propozycje takie jak: „True Jackson” czy „Big Time Rush”.

W rozwinięciu newsa prezentujemy zapy kanału

"GOLF PASJA I SPORT" W PAŹDZIERNIKU W TV BIZNES (video)Drukuj


4 października na antenie TV Biznes zadebiutuje magazyn o tematyce golfowej. Dowiedz się więcej.

"Golf Pasja i Sport" to pierwszy tego typu program w naszym kraju, podejmujący temat tej dyscypliny sportu w lekki i niekonwencjonalny sposób. Zarówno zaawansowani golfiści, jak i osoby zaczynające przygodę z tym sportem znajdą w nim coś dla siebie.