Zmiany w Polsat News

https://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=6663

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Zrezygnuj z newselettera

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

JANUSZ PALIKOT W POLSAT NEWS (akt.)Drukuj

Polsat News (HD)
W piątek 9 września w Polsat News odbędzie się kolejna rozmowa z liderami partii politycznych. Najbliższym gościem organizowanej wspólnie przez TVP Info oraz Polsat News, będzie przewodniczący Ruchu Poparcia - Janusz Palikot. Transmisja tej rozmowy podobnie jak w ubiegły piątek na antenach: TVP Info i Polsat News (całość) oraz fragment w Polsacie.

POLKOMTEL W RĘKACH SOLORZA JESZCZE W TYM ROKU?Drukuj

Zygmunt Solorz
- Spodziewam się, że w tym roku podjęta zostanie decyzja Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w sprawie przejęcia Polkomtela - poinformowała w poniedziałek prezes UOKiK Małgorzata Krasnodębska-Tomkiel. "- Postępowanie jest na etapie początkowym. Zbieramy aktualnie dane. Nie będziemy go przeciągać. Chcemy je zakończyć tak szybko, jak to możliwie" - powiedziała dziennikarzom.ME W SIATKÓWCE MĘŻCZYZN W KANAŁACH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
10 września rozpoczynają się siatkarskie ME, które rozgrywane są w Austrii i Czechach Z udziałem podopiecznych Andrea Anastasiego , którzy w grupie zagrają z: Bułgarią, Słowacją i Niemcami, mecze naszych podopiecznych rozgrywane zostaną w Pradze.

TRUDNOŚCI Z ZAKUPEM LTE CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Internet LTE
Osoby chcące kupić usługę ultraszybkiego Internetu Cyfrowego Polsatu w warszawskich salonach Sferii odeszły od lady z kwitkiem. Informatyczny system obsługi sprzedaży odmawiał współpracy. Pracownica jednego z salonów tłumaczyła klientom, że awaria ma charakter ogólnopolski. Olga Zomer, rzeczniczka Cyfrowego Polsatu zaprzeczyła.

TEST3 W CYFROWYM POLSACIE (akt.)Drukuj

Cyfrowy Polsat
W dniu dzisiejszym na liście w dekoderach Cyfrowego Polsatu pojawił się nowy kanał testowy nadawany w wysokiej rozdzielczości. Kanał identyfikuje się jako Test3 i znajduje się na pozycji 313 na liście głównej. Przekaz obecnie jest zakodowany. Najprawdopodobniej jest to test wcześniej już zapowiadanego kanału dziecięcego Nickelodeon HD, który ma pojawić się już w październiku br. w ofercie Cyfrowego Polsatu.

WALKA ADAMEK-KLICZKO W CYFROWYM POLSACIE ZA 40ZŁDrukuj

Cyfrowy Polsat
10 września odbędzie się walka XXI wieku pomiędzy Tomaszem Adamkiem a Witalijem Kliczko transmisje z tego wydarzenia będzie można zobaczyć w systemie Pay-Per-View. Cyfrowy Polsat to kolejny operator który pokaże w tym systemie walkę. Cena walki to 40zł.

POLSAT Z 32,6 MLN ZŁ WPŁYWÓW Z REKLAMDrukuj

Polsat (HD)
W dniach 22-28 sierpnia tego roku największy udział w wydatkach na reklamę wśród stacji telewizyjnych po raz kolejny zanotował Polsat. Udział ten wyniósł niewiele ponad 16 proc., co daje około 32,6 mln zł - wynika z danych AGB Nielsen Polska.