Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"PAMIĘTNIKI Z WAKACJI" LIDEREM WEEKENDUDrukuj


Nowy serial Polsatu "Pamiętniki z wakacji" podnosi widownię pasma, w którym jest emitowany. Format wygrywa też z propozycjami nadawanymi przez TVN, TVP1 i TVP2. Serial nadawany jest w soboty i niedziele o 17.50 począwszy od 8 października br.

CYFROWY POLSAT ZAPRASZA NA KONKURS ZWIĄZANY Z PREMIERĄ FILMU "FINEASZ I FERB"Drukuj


Cyfrowy Polsat wraz z kanałem Disney Channel zapraszają na wyjątkowy konkurs związany z premierą filmu "Fineasz i Ferb: Podróż w 2-gim wymiarze" (5listopada) o godzinie 9:00, który obejrzeć będzie można jednocześnie w Disney XD oraz Disney Channel. Wystarczy odpowieć się na pytanie, które pojawi się podczas trwania filmu i wygrać będzie można atrakcyjne nagrody.

Szczegóły w rozwinięciu newsa

SOLORZ WCIĄŻ WSPÓŁKONTROLUJE SFERIĘDrukuj


Chociaż udziały właściciela Cyfrowego Polsatu w Sferii spadły poniżej połowy, to jednak wciąż jest on znaczącym udziałowcem operatora sieci CDMA 850 MHz stwierdza dzisiejsza decyzja Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w sprawie przejęcia Polkomtela. Zygmunt Solorz-Żak deklarował we wrześniu br. wyzbycie się udziałów Sferii, ale nigdy nie poinformował komu i za jaką cenę.

Szczegóły w rozwinięciu newsa

POWSTANIE "MUST BE THE MUSIC.TYLKO MUZYKA 3"Drukuj


Niezwykła popularność "Must Be The Music - Tylko Muzyka" sprawiła, że telewizja Polsat stawia na jego trzecią edycję. Już 19 listopada 2011 roku, ruszają castingi do Must Be The Music 3 - programu, który będzie emitowany w stacji wiosną 2012 roku.

Szczegóły w rozwinięciu newsa

3 PÓŁFINAŁ ZA NAMI. MARCELINA OLAK I DUET MASHMISH W FINALE(foto)Drukuj


Za nami kolejny półfinał programu "Must be the Music". Widzowie za pośrednictwem smsów wybrali dwóch finalistów. Faworytami jurorów był duet Mashmish, w którym występuje córka Ewy Kasprzyk, Gosia Bernatowicz. Podobnie zadecydowali widzowie, którzy obok duetu wybrali 14-letnią Marcelinę Olak. Zespoły Kamień Kamień Kamień i AtmAsfera zostały wytypowane do dzikiej karty.

POLKOMTEL W RĘKACH SOLORZA. POZYTYWNA DECYZJA UOKiKDrukuj


Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów zgodziła się na przejęcie przez Spartan Capital Holdings kontroli nad Polkomtelem. Przeprowadzona analiza wykazała, że planowana transakcja nie doprowadzi do ograniczenia konkurencji. Postępowanie antymonopolowe Urząd wszczął 21 lipca bieżącego roku. Spartan Capital Holdings zgłosiła zamiar przejęcia operatora telefonii komórkowej Polkomtel.

Szczegóły w rozwinięciu newsa


NADCHODZĄCY TYDZIEŃ W SERIALACH POLSATUDrukuj


Na życzenie naszych czytelników po raz kolejny prezentujemy wam co wydarzy się w w nadchodzącym tygodniu w popularnych serialach Telewizji Polsat . Zaprezentujemy wieści z seriali: "Pierwsza miłość", "Linia życia", "Świat według Kiepskich", "Ludzie Chudego", "Hotel 52" oraz "Szpilki na Giewoncie".