Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

KATARZYNA SKRZYNECKA W POLSAT CAFEDrukuj

Polsat Cafe (HD)
Katarzyna Skrzynecka niedawno straciła pracę w "Tańcu z gwiazdami". Na szczęście pomocną dłoń wyciągnęła do niej Jolanta Borowiec, szefowa kobiecej stacji Polsat Cafe , gdzie poprowadzi program "Miłość jak z powieści"- informuje "Rewia".

KONIEC TESTÓW INTERNETU LTE CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Internet LTE
Cyfrowy Polsat w ostatnim dniu sierpnia br. zakończy testy internetu LTE. Na oficjalnej stronie Cyfrowego Polsatu umieszczona jest następująca informacja: - Testy konsumenckie Internetu LTE Cyfrowego Polsatu zostaną zakończone 31 sierpnia 2011 r. Dzięki Państwa pomocy udało nam się zbudować stabilną sieć i jesteśmy gotowi, by świadczyć usługę na warunkach komercyjnych.

CYFROWY POLSAT ZŁOŻY APELACJE W SPRAWIE WYROKU SOKiKDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat złoży apelacje od wyroku Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, który utrzymał karę w wysokości 993 tysięcy, nadaną przez UOKiK. Powodem nałożenia kary było naruszenie zbiorowych interesów konsumentów.

DODATKOWY MECZ EKSTRAKLASY W PF I PS HD (akt.)Drukuj

Polsat Futbol
Po raz pierwszy w tym sezonie dojdzie do pięciu transmisji na żywo T-Mobile Ekstraklasy w kanałach sportowych Polsatu. Według sublicencji z Canal+ na transmitowanie naszej ligi wynika że Polsat ma prawo do relacjonowania jednego meczu w piątek, dwóch w sobotę oraz jednego w niedziele.

ZNIESIONA ASYMETRIA DO SIECI CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
UKE zniósł asymetrie na połączenia do sieci telefonicznej Cyfrowy Polsat. Do tej decyzji muszą teraz się ustosunkować inni operatorzy telefoniczni (ORANGE, PLUS, T-MOBILE) wprowadzając nowy cennik. Czytamy w decyzji UKE: "Opłata należna za usługi zakończenia połączenia w sieci Cyfrowy Polsat wynosi 100% opłaty, jaką zobowiązana jest pobierać Polska Telefonia Cyfrowa, Polska Telefonia Komórkowa Centertel, Polkomtel za usługę zakończenia połączenia w sieci ruchomej, odpowiednio: PTC, PTK, Polkomtel".

PRAWIE MILION ZŁ KARY DLA CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów potwierdził decyzję UOKiK która stwierdziła naruszenie zbiorowych interesów konsumentów przez Cyfrowy Polsat. Sąd zgodził się też z wysokością nałożonej kary - "ponad 993 tyś.zł". Wyrok sądu dotyczy decyzji wydanej przez Prezesa UOKiK w grudniu 2009 roku. Urząd zakwestionował wówczas regulamin świadczenia usług stosowany przez CP.

TELEFONIA CYFROWEGO POLSATU W SIECI POLKOMTELADrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat rozpoczyna świadczenie swoich usług telefonii komórkowej w oparciu o infrastrukturę radiową spółki Polkomtel. Współpraca jest prowadzona na mocy umowy o roamingu krajowym, którą spółki podpisały w marcu bieżącego roku. Telefony Cyfrowego Polsatu podłączone do sieci radiowej spółki Polkomtel mają zasięg analogiczny do zasięgu sieci Plus.