Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT PLAY: TRZY NOWOŚCI, MARIUSZ KAŁAMAGA W KAMA SUTRZEDrukuj


W jesiennej ramówce kanału Polsat Play znajdą się trzy nowe polskie programy: Zjedz Rosję, Poławiacze i Wyprawy 4x4. Obecna już rok na antenie Kama sutra zmieni natomiast prowadzącego.

W programie Zjedz Rosję; widzowie zobaczą jak Wojciech Charewicz, odwiedza dzikie zakątki Rosji, gdzie łowić będzie niezwykłe okazy ryb korzystając z różnych metod połowu. Producentem programu jest Michał Figurski. Cykl będzie następcą programu Zjedz Alaskę nadawanego wiosną br.

STARTUJĄ ME SIATKAREK- PLAN TRANSMISJIDrukuj


W piątek 23 września startują XXVII Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet, które odbędą się Serbii oraz we Włoszech. Turniej potrwa do 2 października. Rozgrywki toczyć się będą w czterech grupach, z których najlepsze ekipy awansują bezpośrednio do ćwierćfinałów. Drużyny z miejsc 2. i 3. grać będą w 1/8 finału. W rozwinięciu newsa prezentujemy plan transmisji.

DYSK 320GB DO DEKODERÓW HD5000Drukuj

CP Technology
Cyfrowy Polsat wkrótce wprowadzi do swojej oferty dysk twardy o pojemności 320 GB dedykowany do dekoderów HD5000. Będzie to dysk zewnętrzny, który będzie można podpiąć pod gniazdo USB dekodera. Możliwość korzystania z HD5000 jako dekodera PVR, będzie możliwe po aktualizacji oprogramowania, które już zostało wysłane do pewnej grupy dekoderów z numerami modułów w przedziale 1726288862XX do 1726350225XX.

NOWE TWARZE W "HOTELU 52"Drukuj


Nowa bohaterka mocno namiesza w życiu bohaterów serialu. Obsługa "Hotelu 52" powiększy się o recepcjonistkę Kaję (Marieta Żukowska).

Nie ma to jak zacząć od mocnego wejścia. Kaja (Marieta Żukowska) rozpocznie pracę w Hotelu 52 od szpiegowania jednej z klientek!

Po raz pierwszy nową bohaterkę spotkamy na sali restauracyjnej, gdzie kandydatka na recepcjonistkę podsłucha rozmowę gościa hotelowego.

TO MATEUSZ BOREK WYMYŚLIŁ MELIKSONA W KADRZEDrukuj


Zbulwersowała mnie wypowiedź agenta Maora Meliksona, Dudu Dahana, że jego piłkarz powinien grać dla Polski, bo gra na Euro 2012 to jest dobry biznes dla zawodnika. Podobnie jak entuzjastyczne wypowiedzi na ten temat dyrektora sportowego Wisły Kraków, Stana Valcxa i trenera Roberta Maaskanta.

PLUS I IPLA TV ROZDAJĄ 200 KODÓW ZA FREE !Drukuj


ROZDAJEMY 200 000 kodów za FREE! Kliknij, pobierz i oglądaj 100 filmów!

Wykonaj następujące kroki:
1. Dołącz do wydarzenia
2. Zaproś swoich znajomych , oni też mogą otrzymać kod
3. Wejdź na Link i odbierz swój kod!

POLSAT CHCE BLISKO 80 TYS. ZA SPOT REKLAMOWY PRZY "TYLKO MUZYKA.MUST BE THE MUSIC"Drukuj


Polsat jako trzeci z głównych nadawców telewizyjnych rozpoczął sprzedaż czasu reklamowego na październik.

Najdroższe w cenniku stacji są reklamy przy drugiej edycji programu rozrywkowego "Must be the music - Tylko muzyka" - ich cena dochodzi do 78,2 tys. zł za 30 sekund (rok temu program nie był jeszcze emitowany; wszystkie ceny bez rabatów). Pierwsze odcinki "Must be the music - Tylko muzyka" gromadziły średnio 3,3 mln widzów, a w grupie komercyjnej 16-49 dały Polsatowi 27,8 proc. udziału w rynku (Nielsen Audience Measurement).Z kolei tradycyjnie silne pasmo filmowe Polsatu, Megahit, wyceniono maksymalnie na 74,1 tys. zł - o 15 proc. więcej niż w październiku ub.r.