Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

KTO ZDOBĘDZIE WIKTORA W 2011 ROKU?Drukuj


W niedzielę, 30 października, poznamy laureatów Wiktorów. Nagrody dla osobowości telewizyjnych minionego roku zostaną wręczone już po raz 26. Galę poprowadzi Marcin Prokop, a uroczystość uświetni występ grupy MoCarta. Nagroda Wiktory 2011 przyznawana jest w dziesięciu kategoriach - dziewięciu zwycięzców typuje gremium złożone z dotychczasowych zdobywców tego wyróżnienia, dziesiątego przyznaje publiczność, głosując na wybraną osobę za pomocą SMS-ów.

Lista nominowanych w rozwinięciu newsa

ZA 200 MLN EURO EBOiR BĘDZIE POŚREDNIM WSPÓŁWŁAŚCICIELEM POLKOMTELUDrukuj


Zygmunt Solorz-Żak i Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju (EBOiR) osiągnęli porozumienie w sprawie inwestycji EBOiR w Polkomtel. Solorz-Żak kupił 100 proc. akcji Polkomtela w ostatnim dniu czerwca. Cena operatora wyniosła 18,1 mld zł, co czyni transakcję jedną z największych w sektorze telekomunikacyjnym w Europie od zakończenia kryzysu finansowego.


Więcej w rozwinięciu newsa

BOKSERSKIE EMOCJE W POLSACIE I POLSACIE SPORTDrukuj


Kilka pojedynków bokserskich zobaczą w najbliższą sobotę widzowie Telewizji Polsat i Polsatu Sport. Polsat pokaże dwie walki wieczoru katowickiej gali bokserskiej - Artura Szpilki i Damiana Jonaka. Transmisję z całej gali przeprowadzi Polsat Sport, który tego wieczoru pokaże również gale z Liverpoolu oraz nocną galę z Los Angeles z walką wieczoru Hopkins - Dawson.


REKORD POLSAT NEWSDrukuj


10 października 2011 roku Polsat News zanotował najlepszy dzienny wynik oglądalności w grupie (16-49) od powstania stacji 7 czerwca 2008 roku. Kanał osiągnął 1,45% udziałów w grupie komercyjnej, a wśród abonentów Cyfrowego Polsatu 4,31%. W grupie wszystkich oglądających (4+) Polsat News miał natomiast 1,27 % udziałów, a w samym Cyfrowym Polsacie 4,05%.

Szczegóły w rozwinięciu newsa

CYFROWY POLSAT Z PROFILEM NA FACEBOOKUDrukuj


Kilka dni temu największa platforma Cyfrowy Polsat uruchomił swój profil na popularnym portalu społecznościowym Facebook. Na stronie znaleźć można m.in atrakcyjne konkursy z nagrodami, organizowane przez użytkowników. Warto również dodać że na stronie istnieje opcja "Pomoc" stworzona dla wszystkich klientów i sympatyków oraz wszystkich osób pragnących wyrazić swoje opinie i uwagi na temat platformy. Na każde pytanie odpowie Ekspert Cyfrowego Polsatu w ciągu 24 godzin po konsultacji z Centrum Obsługi Klienta Cyfrowego Polsatu.

KONIEC TVN HD+1, CO W ZAMIAN W OFERCIE CYFROWEGO POLSATU?Drukuj

Cyfrowy Polsat
Jak informuje Grupa TVN bogata oferta kanałów tematycznych zostanie rozszerzona o kolejne kanały nadawane w standardzie HD. 4 listopada 2011 r. rozpoczną nadawanie kanały TVN7 HD, TVN Style HD oraz TVN Turbo HD.

10 KOLEJKA T-MOBILE EKSTRAKLASY W KANAŁACH POLSATU- PLAN TRANSMISJIDrukuj


Po dwóch tygodniach przerwy na spotkania reprezentacji piłkarze wracają do walki o ligowe punkty. W 10. kolejce T-Mobile Ekstraklasy najciekawiej zapowiada się poniedziałkowy mecz o prymat w Łodzi - Widzew podejmie ŁKS.

Szczegóły w rozwinięciu newsa