Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

JESIEŃ 2011 W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Jesień 2011 na antenie Telewizji Polsat znów upłynie pod znakiem muzyki. W niedzielne wieczory pokażemy drugą już edycję talent show „Must be the music. Tylko muzyka", w którym o sympatię widzów, sławę i pieniądze walczyć będą najbardziej utalentowani muzycznie ludzie w Polsce.


PROGRAMY TVP W IPLADrukuj

IPLA
Telewizja Polska wybrała telewizję internetową ipla jako partnera do dystrybucji w internecie swoich programowych hitów z nowego sezonu. Widzowie mogą liczyć zarówno na archiwalne produkcje, jak i przedpremierowe odcinki seriali emitowanych tej jesieni na antenie TVP1 i TVP2.

N ZBYT KOSZTOWNA DLA CYFROWEGO POLSATU?Drukuj

Cyfrowy Polsat
W wywiadzie dla Gazety Wyborczej prezes Cyfrowego Polsatu Dominik Libicki przyznał że byłby zainteresowany kupnem platformy N. Na pytanie: Czy byłby Pan zainteresowany kupnem N?Odpowiedział: - Na pewno nie po cenie, jaką TVN zapłacił za tę platformę Grupie ITI!

WALKA ADAMEK- KLICZKO TYLKO W POLSACIE? (akt.)Drukuj

Polsat (HD)
Już 10 września dojdzie do długo wyczekiwanej walki pomiędzy Tomaszem Adamkiem a Witalijem Kliczko we Wrocławiu, do tej pory nie wiadomo było czy walkę zobaczymy w polskiej tv, jednak jak podaje "Polska The Times" największe szanse ma stacja Polsat.

MECZ O SUPERPUCHAR UEFA W OTWARTYM POLSACIE !!!!Drukuj

Polsat (HD)
Po meczach polskich drużyn w europejskich pucharach widzowie będą świadkami jeszcze jednego wydarzenia. Gdyż już w piątek (26 sierpnia 2011 roku) na antenie otwartego Polsatu odbędzie się transmisja meczu o Superpuchar UEFA. Triumfator Ligi Mistrzów UEFA kontra zwycięzca Ligi Europejskiej UEFA. W walce zmierzą się FC Barcelona z FC Porto.

"POLSKIE MECZE" W EL.LM I LE W KANAŁACH POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
W najbliższym tygodniu polskie drużyny przystępują do rewanżowych spotkań w ramach rundy Play-off piłkarskiej LM i LE. Pierwszy swój mecz rozegrają mistrzowie Polski z ubiegłego sezonu czyli Wisła Kraków z cypryjskim Apoelem Nikozja, w pierwszym meczu tych drużyn krakowianie pokonali u siebie rywali 1:0.

"OTWARTE OKNO" POLSATU FUTBOL I POLSATU SPORT HD W CPDrukuj

Cyfrowy Polsat
Wielka gratka dla fanów sportu, posiadających pakiet Familijny lub Familijny HD! Aż do 30 września platforma umożliwia dostęp do kanałów Polsat Sport HD i Polsat Futbol, bez żadnych dodatkowych opłat!