Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

KRZYSZTOF IBISZ W SERIALU "PIERWSZA MIŁOŚĆ"Drukuj

Pierwsza miłość
W nowych odcinkach serialu „Pierwsza miłość” (ATM Grupa SA) wystąpi Krzysztof Ibisz. Zagra 40-letnigo prawiczka, jedynaka, typowego maminsynka. Postać, w którą wcieli się Krzysztof Ibisz, to Ireneusz Piotr Bisztyga. Nieśmiały, w okularach, zapięty po szyję, niezaradny życiowo mężczyzna, którego mama prowadzi niemal wszędzie za rękę.

POLSAT ZAPRASZA NA FINAŁ WYBORÓW MISS POLSKIDrukuj

Polsat (HD)
W sobotni wieczór w Polsacie odbędzie się finałowa Gala wyborów Miss Polski , która odbędzie się w Płocku. W tym konkursie piękności wezmą udział kandydatki wyłonione w kwalifikacjach przeprowadzanych na terenie całego kraju. Półfinał Wyborów Miss Polski 2011 odbył się 25. czerwca w Kozienicach i wówczas Jury wybrało 22 finalistki.

PREMIER TUSK NA DEBACIE W POLSAT NEWS (akt.)Drukuj

Polsat News (HD)
Donald Tusk przyjął zaproszenie dziennikarki Polsatu News Beaty Lubeckiej, na debatę która odbędzie się dziś , premier zapowiedział że pojawi się w stacji już po godzinie 18: "Przyjadę do was i będę oczekiwał na pozostałych, po godzinie 18".

POLSAT PRZEDŁUŻY PRAWA DO ROZGRYWEK PGNIG KOBIET I MĘŻCZYZNDrukuj

Polsat Sport (HD)
Telewizja Polsat jako jedyna złożyła do Związku Piłki Ręcznej w Polsce ofertę na nabycie praw medialnych na terytorium naszego kraju do żeńskich i męskich rozgrywek PGNiG Superligi, meczów reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn oraz rozgrywek o Mistrzostwo i Puchar Polski w plażowej piłce ręcznej kobiet i mężczyzn.

JESIEŃ 2011 W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Jesień 2011 na antenie Telewizji Polsat znów upłynie pod znakiem muzyki. W niedzielne wieczory pokażemy drugą już edycję talent show „Must be the music. Tylko muzyka", w którym o sympatię widzów, sławę i pieniądze walczyć będą najbardziej utalentowani muzycznie ludzie w Polsce.


PROGRAMY TVP W IPLADrukuj

IPLA
Telewizja Polska wybrała telewizję internetową ipla jako partnera do dystrybucji w internecie swoich programowych hitów z nowego sezonu. Widzowie mogą liczyć zarówno na archiwalne produkcje, jak i przedpremierowe odcinki seriali emitowanych tej jesieni na antenie TVP1 i TVP2.

N ZBYT KOSZTOWNA DLA CYFROWEGO POLSATU?Drukuj

Cyfrowy Polsat
W wywiadzie dla Gazety Wyborczej prezes Cyfrowego Polsatu Dominik Libicki przyznał że byłby zainteresowany kupnem platformy N. Na pytanie: Czy byłby Pan zainteresowany kupnem N?Odpowiedział: - Na pewno nie po cenie, jaką TVN zapłacił za tę platformę Grupie ITI!