Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

MECZ O SUPERPUCHAR UEFA W OTWARTYM POLSACIE !!!!Drukuj

Polsat (HD)
Po meczach polskich drużyn w europejskich pucharach widzowie będą świadkami jeszcze jednego wydarzenia. Gdyż już w piątek (26 sierpnia 2011 roku) na antenie otwartego Polsatu odbędzie się transmisja meczu o Superpuchar UEFA. Triumfator Ligi Mistrzów UEFA kontra zwycięzca Ligi Europejskiej UEFA. W walce zmierzą się FC Barcelona z FC Porto.

"POLSKIE MECZE" W EL.LM I LE W KANAŁACH POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
W najbliższym tygodniu polskie drużyny przystępują do rewanżowych spotkań w ramach rundy Play-off piłkarskiej LM i LE. Pierwszy swój mecz rozegrają mistrzowie Polski z ubiegłego sezonu czyli Wisła Kraków z cypryjskim Apoelem Nikozja, w pierwszym meczu tych drużyn krakowianie pokonali u siebie rywali 1:0.

"OTWARTE OKNO" POLSATU FUTBOL I POLSATU SPORT HD W CPDrukuj

Cyfrowy Polsat
Wielka gratka dla fanów sportu, posiadających pakiet Familijny lub Familijny HD! Aż do 30 września platforma umożliwia dostęp do kanałów Polsat Sport HD i Polsat Futbol, bez żadnych dodatkowych opłat!FUNDACJA POLSAT ZAPRASZA NA KONCERT "PODZIEL SIĘ POSIŁKIEM" Z PIŁYDrukuj

Fundacja Polsat
W 9. edycji Programu Podziel się Posiłkiem - gospodarzem Koncertu Gwiazd, który odbędzie się 28 sierpnia, jest miasto Piła. Organizatorem koncertu są Pilski Dom Kultury we współpracy z Telewizją Polsat, firmą Danone i Bankami Żywności. W niedzielny wieczór, w centrum miasta spotkają się ludzie o wielkich sercach, którzy pragną pomagać najmłodszym i kochają muzykę.

KATARZYNA SKRZYNECKA W POLSAT CAFEDrukuj

Polsat Cafe (HD)
Katarzyna Skrzynecka niedawno straciła pracę w "Tańcu z gwiazdami". Na szczęście pomocną dłoń wyciągnęła do niej Jolanta Borowiec, szefowa kobiecej stacji Polsat Cafe , gdzie poprowadzi program "Miłość jak z powieści"- informuje "Rewia".

KONIEC TESTÓW INTERNETU LTE CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Internet LTE
Cyfrowy Polsat w ostatnim dniu sierpnia br. zakończy testy internetu LTE. Na oficjalnej stronie Cyfrowego Polsatu umieszczona jest następująca informacja: - Testy konsumenckie Internetu LTE Cyfrowego Polsatu zostaną zakończone 31 sierpnia 2011 r. Dzięki Państwa pomocy udało nam się zbudować stabilną sieć i jesteśmy gotowi, by świadczyć usługę na warunkach komercyjnych.

CYFROWY POLSAT ZŁOŻY APELACJE W SPRAWIE WYROKU SOKiKDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat złoży apelacje od wyroku Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, który utrzymał karę w wysokości 993 tysięcy, nadaną przez UOKiK. Powodem nałożenia kary było naruszenie zbiorowych interesów konsumentów.