Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

KONIEC TESTÓW INTERNETU LTE CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Internet LTE
Cyfrowy Polsat w ostatnim dniu sierpnia br. zakończy testy internetu LTE. Na oficjalnej stronie Cyfrowego Polsatu umieszczona jest następująca informacja: - Testy konsumenckie Internetu LTE Cyfrowego Polsatu zostaną zakończone 31 sierpnia 2011 r. Dzięki Państwa pomocy udało nam się zbudować stabilną sieć i jesteśmy gotowi, by świadczyć usługę na warunkach komercyjnych.

CYFROWY POLSAT ZŁOŻY APELACJE W SPRAWIE WYROKU SOKiKDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat złoży apelacje od wyroku Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, który utrzymał karę w wysokości 993 tysięcy, nadaną przez UOKiK. Powodem nałożenia kary było naruszenie zbiorowych interesów konsumentów.

DODATKOWY MECZ EKSTRAKLASY W PF I PS HD (akt.)Drukuj

Polsat Futbol
Po raz pierwszy w tym sezonie dojdzie do pięciu transmisji na żywo T-Mobile Ekstraklasy w kanałach sportowych Polsatu. Według sublicencji z Canal+ na transmitowanie naszej ligi wynika że Polsat ma prawo do relacjonowania jednego meczu w piątek, dwóch w sobotę oraz jednego w niedziele.

ZNIESIONA ASYMETRIA DO SIECI CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
UKE zniósł asymetrie na połączenia do sieci telefonicznej Cyfrowy Polsat. Do tej decyzji muszą teraz się ustosunkować inni operatorzy telefoniczni (ORANGE, PLUS, T-MOBILE) wprowadzając nowy cennik. Czytamy w decyzji UKE: "Opłata należna za usługi zakończenia połączenia w sieci Cyfrowy Polsat wynosi 100% opłaty, jaką zobowiązana jest pobierać Polska Telefonia Cyfrowa, Polska Telefonia Komórkowa Centertel, Polkomtel za usługę zakończenia połączenia w sieci ruchomej, odpowiednio: PTC, PTK, Polkomtel".

PRAWIE MILION ZŁ KARY DLA CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów potwierdził decyzję UOKiK która stwierdziła naruszenie zbiorowych interesów konsumentów przez Cyfrowy Polsat. Sąd zgodził się też z wysokością nałożonej kary - "ponad 993 tyś.zł". Wyrok sądu dotyczy decyzji wydanej przez Prezesa UOKiK w grudniu 2009 roku. Urząd zakwestionował wówczas regulamin świadczenia usług stosowany przez CP.

TELEFONIA CYFROWEGO POLSATU W SIECI POLKOMTELADrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat rozpoczyna świadczenie swoich usług telefonii komórkowej w oparciu o infrastrukturę radiową spółki Polkomtel. Współpraca jest prowadzona na mocy umowy o roamingu krajowym, którą spółki podpisały w marcu bieżącego roku. Telefony Cyfrowego Polsatu podłączone do sieci radiowej spółki Polkomtel mają zasięg analogiczny do zasięgu sieci Plus.

POLSAT SPORT NEWS W PAKIECIE MINI HD CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Polsat Sport News HD
Od dziś abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymali dostęp do najmłodszej stacji Grupy Polsat - Polsat Sport News, kanał dostępny jest już od pakietu MINI HD, warto również dodać że stacje od dnia startu (30 maja) mogli oglądać widzowie naziemnej telewizji cyfrowej, oraz niektórzy abonenci Cyfrowego Polsatu.