Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PRAWIE MILION ZŁ KARY DLA CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów potwierdził decyzję UOKiK która stwierdziła naruszenie zbiorowych interesów konsumentów przez Cyfrowy Polsat. Sąd zgodził się też z wysokością nałożonej kary - "ponad 993 tyś.zł". Wyrok sądu dotyczy decyzji wydanej przez Prezesa UOKiK w grudniu 2009 roku. Urząd zakwestionował wówczas regulamin świadczenia usług stosowany przez CP.

TELEFONIA CYFROWEGO POLSATU W SIECI POLKOMTELADrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat rozpoczyna świadczenie swoich usług telefonii komórkowej w oparciu o infrastrukturę radiową spółki Polkomtel. Współpraca jest prowadzona na mocy umowy o roamingu krajowym, którą spółki podpisały w marcu bieżącego roku. Telefony Cyfrowego Polsatu podłączone do sieci radiowej spółki Polkomtel mają zasięg analogiczny do zasięgu sieci Plus.

POLSAT SPORT NEWS W PAKIECIE MINI HD CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Polsat Sport News HD
Od dziś abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymali dostęp do najmłodszej stacji Grupy Polsat - Polsat Sport News, kanał dostępny jest już od pakietu MINI HD, warto również dodać że stacje od dnia startu (30 maja) mogli oglądać widzowie naziemnej telewizji cyfrowej, oraz niektórzy abonenci Cyfrowego Polsatu.

MECZE WISŁY KRAKÓW Z APOELEM NIKOZJA W OTWARTYM POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Dwumecz pomiędzy Wisłą Kraków a Apoelem Nikozja będzie można zobaczyć na antenie otwartego Polsatu oraz w kodowanym N Sporcie, wcześniej w internecie pojawiały się informacje że transmisje będzie można zobaczyć tylko w kodowanym kanale grupy ITI.

REKORDOWY TYDZIEŃ POLSAT NEWSDrukuj

Polsat News (HD)
Jak informuje portal wirtualnemedia.pl powołując się na dane TNS OBOP, ostatni tydzień (01.08 - 07.08) był rekordowy pod względem udziału w rynku kanału Polsat News, jego udział wyniósł 1,29% tydzień wcześniej 1,04%. Liderem w segmencie stacji informacyjnych jest TVP Info z udziałem 5,35% , na 2 miejscu z niewielką stratą znajduje się TVN24.

KINO POLSKA MUZYKA W CYFROWYM POLSACIE?Drukuj

Cyfrowy Polsat
Z informacji podanych przez Agnieszkę Łapińską, PR Manager w spółce Kino Polska TV, nadawcy Kino Polska Muzyka, wynika iż trwają negocjacje z przedstawicielami Cyfrowego Polsatu, których celem będzie dołączenie Kino Polska Muzyka do oferty platformy.

EKSTRAKLASA W PAKIECIE "SPORT HD" NAWET PRZEZ PÓŁ ROKU GRATISDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat wystartował z nową ofertą promocyjną, ułatwiającą kibicom dostęp do rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy, które po raz pierwszy goszczą w ofercie platformy. Operator proponuje wybrane mecze promocyjnie dla wszystkich abonentów, do 6 miesięcy gratis dodatkowego pakietu Sport HD, a dekoder HD już za złotówkę.