Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SAGEMCOM ESI-88- NOWY SOFT JUŻ DOSTĘPNYDrukuj

Cyfrowy Polsat
Dnia 5 lipca br. (wcześniej niż to było zapowiadane) Cyfrowy Polsat udostępnił nową wersję oprogramowania dla dekoderów Sagemcom ESI-88. Nowy soft identyfikuje się jako: 3.1.97/3.116205. Po uruchomieniu dekodera wyświetli się komunikat o dostępności nowego oprogramowania, jeżeli takowy komunikat się nie pojawi, należy wybrać z menu aktualizację ręczną.

SAGEMCOM ESI-88- NOWE OPROGRAMOWANIE JUŻ W FAZIE TESTÓW (akt.)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Nasza redakcja otrzymała nieoficjalną informację, iż Cyfrowy Polsat ukończył opracowywanie nowego oprogramowania do tunerów Sagemcom ESI-88. Nowy soft poddany zostanie teraz fazie testów, które potrwają kilka dni. Jeżeli testy wypadną pomyślnie, to oprogramowanie zostanie udostępnione na satelicie w przyszłym tygodniu.

NOWOŚCI VOD - DOMOWEJ WYPOŻYCZALNI FILMOWEJ NA MIESIĄC LIPIECDrukuj

VOD CP
Cyfrowy Polsat przedstawił nowości w VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej na miesiąc lipiec. A będą to m.in: "Pogrzebany", "Artur i Minimki 3. Dwa Światy", "Wykiwać klawisza", "Ostatni egzorcyzm", "Klik: i robisz, co chcesz", "Lęk pierwotny", "Kod da Vinci", "Wszystko co dobre" oraz "Londyński Bulwar". Opisy poszczególnych filmów w rozszerzeniu newsa.

POLKOMTEL OFICJALNIE W RĘKACH ZYGMUNTA SOLORZA-ŻAKADrukuj

Plus
Zygmunt Solorz-Żak, twórca telewizji Polsat oraz największej w Polsce satelitarnej platformy Cyfrowy Polsat, został nowym właścicielem spółki Polkomtel (operatora sieci Plus GSM). Jak informuje Polsat News koszt transakcji wynosi ponad 18mld złotych.

ECHOSTAR DVR-747 OD LIPCA PONOWNIE W OFERCIE CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Od 1 lipca 2011 roku do oferty sprzętowej Cyfrowego Polsatu ponownie dołączy dekoder Echostar DVR-747. Tuner będzie dostępny od pakietu Familijnego HD. Przy umowie na 36 miesięcy operator oferuje 3 miesiące pełnej oferty gratis. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 49 zł. Wygląda na to, że na magazynach Cyfrowego Polsatu pozostało się jeszcze sporo egzemplarzy tego modelu, skoro zostaje on wprowadzony ponownie do sprzedaży.

CP - OFICJALNIE W SPRAWIE DEKODERA SAGEMCOM ESI-88Drukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat oficjalnie potwierdza iż trwają prace nad nowym oprogramowaniem dla dekodera Sagemcom ESI-88. Jednocześnie operator informuje, że wymiana tunera w punktach sprzedaży na nowy egzemplarz, nie poprawi sytuacji dotyczącej działania odbiornika. CP nadal nie podaje konkretnego terminu publikacji nowego oprogramowania.

VOD - "TANIE OGLĄDANIE" W CYFROWYM POLSACIEDrukuj

VOD CP
Filmy o 25% taniej już 28 i 30 czerwca 2011 r. - w ramach promocji "VOD - Tanie Oglądanie" w wybrane przez Cyfrowy Polsat dni tygodnia, wszyscy Użytkownicy VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej mogą nabywać filmy aż o 25% taniej. Promocja dotyczy wszystkich filmów dostępnych w VOD prezentowanych na kanałach VOD 51 - VOD 65 i VOD 49.