Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Zrezygnuj z newselettera

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

Boomerang HD już w Cyfrowym PolsacieDrukuj

Cyfrowy PolsatZgodnie z informacjami serwisu cyfrowypolsatnews.pl, 17 kwietnia abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymali dostęp do dziecięcego kanału Boomerang w jakości HD.

Polsat liderem oglądalności w trakcie gali KSW 43Drukuj

Polsat (HD)Ponad 1,3 miliona widzów to średnia oglądalność 43 gali KSW w Polsacie, Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight. Podczas jej nadawania Polsat był liderem w obu grupach audytoryjnych.

Energa Basket Liga pozostaje na antenach PolsatuDrukuj

Polsat Sport (HD)Mecze koszykarskiej Energa Basket Ligi w nadchodzących sezonach nadal będzie można oglądać w sportowych kanałach Polsatu. Obie strony podpisały nową umowę, która będzie obowiązywała przez najbliższe pięć lat.

Polsat Viasat Nature nadaje już w HDDrukuj

Kanały Polsat Viasat (HD)16 kwietnia ruszył Polsat Viasat Nature HD - ostatni kanał z rodziny Polsat Viasat, który nie nadawał jeszcze w wysokiej rozdzielczości.

O trudnej sztuce polowania drapieżników w cyklu "Łowcy" w Polsat DokuDrukuj

Polsat Doku (HD)4 maja na kanale Polsat Doku zadebiutuje cykl dokumentalny "Łowcy". Seria pokazuje, jak trudnym zadaniem jest dla zwierząt zdobywanie pożywienia i jak często polowania drapieżników nie przynoszą żadnego efektu.

NASZ NEWS: Polsat Viasat Nature HD i Boomerang HD w Cyfrowym PolsacieDrukuj

Cyfrowy PolsatCyfrowy Polsat w przyszłym tygodniu planuje dołączyć do swojej oferty dwa nowe kanały HD. Polsat Viasat Nature HD ma pojawić się w dekoderach operatora 16 kwietnia, natomiast Boomerang HD - dzień później 17 kwietnia.

"Na krawędzi" - kolejny serial Polsatu na antenie Nowa TVDrukuj

Nowa TVNa kanale Nowa TV pojawi się kolejna serialowa produkcja Telewizji Polsat - "Na krawędzi". Przypomnijmy, że od przyszłego miesiąca na antenie będą emitowane również sitcomy "Mamuśki", "Daleko od noszy" i "Halo Hans!".