Zmiany w Polsat News

https://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=6663

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Zrezygnuj z newselettera

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

Cyfrowy Polsat przesuwa FightBox HD i Wellbeing na dalsze pozycje (akt.)Drukuj

Cyfrowy PolsatKanał FightBox HD, który obecnie melduje się na pozycji 16 listy Cyfrowego Polsatu, od 15 października będzie dostępny na kanale 231 - wynika z ustaleń serwisu cyfrowypolsatnews.pl. Przeniesiony został również Wellbeing Network z poz. 169 na 519. Powodem zmian jest planowany właśnie na najbliższy poniedziałek start stacji Polsat Games.

Aktualizacja (15.10): Wystartował Polsat Games. Znamy również parametry techniczne stacji Polsat Rodzina.

Aktualizacja (15.10): Polsat Rodzina - wiemy, na której pozycji zamelduje się kanał na liście CP.

Aktualizacja (16.10): Ruszył kanał Polsat Rodzina. Jednocześnie na nowe pozycje przeniesiono CBS Action i Mango.

Polsat zapowiada start nowego kanału Polsat Rodzina. Szefem Marek ZającDrukuj

Polsat RodzinaJuż 16 października w 40. rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża startuje nowa stacja grupy Polsat o profilu rodzinnym. W ofercie Polsatu Rodzina m.in. programy poradnikowe, edukacyjne bajki dla dzieci oraz programy o tematyce chrześcijańskiej. Szefem kanału jest Marek Zając, wcześniej związany m.in. z Telewizja Polską.

"Berry i Dolly" od 19 listopada w Polsat JimJamDrukuj

Polsat JimJamOd 19 listopada na antenie kanału Polsat JimJam będzie można oglądać nowy serial animowany "Berry i Dolly".

Plus obniża stawki dodatkowych opłat za usługi roamingowe w UEDrukuj

PlusOd 10 października Plus obniża dodatkowe opłaty doliczane do usług transmisji danych oraz wykonywanych i odbieranych połączeń głosowych realizowanych w roamingu na terenie Unii Europejskiej oraz Norwegii, Islandii i Liechtensteinu.

Promocja "Kawa za doładowanie" w PlusieDrukuj

PlusPyszna kawa w prezencie do doładowania to nowa promocja Plusa dla użytkowników wszystkich ofert na kartę oraz mix tej sieci. Aby otrzymać specjalny kod promocyjny, uprawniający do odbioru dowolnej kawy klasycznej w kawiarniach So!Coffee, wystarczy tylko wysłać na nr 80444 darmowego SMS-a o treści KAWA, a następnie zasilić swoje konto kwotą co najmniej 30 zł za pośrednictwem kanału internetowo-bankowego.

Polsat Rodzina - pierwsze szczegóły o nowym kanale PolsatuDrukuj

Polsat RodzinaPoznaliśmy pierwsze szczegóły odnośnie oferty programowej kanału Polsat Rodzina, który już niebawem rozpocznie nadawanie.

15 października ruszy Polsat Games (wideo) (akt.)Drukuj

Polsat Games15 października rozpocznie emisję Polsat Games - najnowszy kanał Polsatu, skierowany do osób interesujących się grami komputerowymi. Stacja od początku tego miesiąca nadaje wybrane transmisje w sieci.

Aktualizacja (09.10): Polsat Games na liście kanałów Cyfrowego Polsatu zajmie pozycję 16.