Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

Plus: 5 GB Internetu za polecenie operatora i odświeżona oferta dla klientów ukraińskich w PolsceDrukuj

PlusPlus wprowadza nowe promocje dla użytkowników prepaid, w których można zaprosić znajomych do skorzystania z oferty Plus na Kartę lub Plush na Kartę. Ponadto operator odświeża swoją ofertę dla klientów z Ukrainy mieszkających w Polsce.

Rafał "Roofi" Kamiński kolejnym jurorem w "World of dance"Drukuj

Polsat (HD)Rafał "Roofi" Kamiński, członek tanecznej formacji Fair Play Crew, będzie obok Michała Malitowskiego, jurorem pierwszej polskiej edycji tanecznego show "World of dance".

Kanał TVP Sport HD szerzej dostępny w Cyfrowym Polsacie. Na jak długo? (akt.)Drukuj

Cyfrowy PolsatOd 14 czerwca kanał TVP Sport HD dostępny jest dla abonentów Cyfrowego Polsatu posiadających niższe niż Sport HD pakiety telewizyjne.

Aktualizacja: W rozwinięciu newsa komunikat prasowy Cyfrowego Polsatu nt. TVP Sport HD.

Ekipa "Świata według Kiepskich" ponownie na planie. Co w nowym sezonie?Drukuj

Świat według KiepskichWe Wrocławiu rozpoczęły się zdjęcia do nowego sezonu "Świata według Kiepskich", który będzie można śledzić jesienią w Polsacie.

Netia przystąpi do umowy kredytowej Cyfrowego PolsatuDrukuj

NetiaZarząd Netii podjął decyzję o przystąpieniu do umowy kredytowej Cyfrowego Polsatu. Ponadto spółka chce do 22 sierpnia br. spłacić jednorazowo 200 mln zł zadłużenia.

Nowy kanał Romance TV i dwa filmy współprodukowane przez Polsat w IPLIDrukuj

IPLADo oferty IPLI dołączył kanał Romance TV. Ponadto użytkownicy mogą już obejrzeć premierowo polską komedię "Narzeczony na niby", a w pakiecie IPLA FILMY I SERIALE znajdzie się wkrótce pasjonujący "Najlepszy" z Jakubem Gierszałem w roli głównej. Oba filmy są współprodukowane przez grupę Polsat.

Polsat Music z okolicznościową oprawą na Mundial (wideo)Drukuj

Polsat Music (HD)W najbliższy czwartek Polsat Music startuje z nową oprawą audiowizualną. Będzie ona związana tematycznie z Mistrzostwami Świata w piłce nożnej.