Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

WideoPanelMikołajkowe "Wydarzenia" z rekordową widownią - prawie 4,3 mln widzówDrukuj

WydarzeniaPrawie 4,3 miliona widzów śledziło w środę, 6 grudnia, główne wydanie "Wydarzeń". W trakcie jego emisji Telewizja Polsat była liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych, a stację wybrał co trzeci widz oglądający w tym czasie telewizję.

Ponad 6 mln widzów 14. Mikołajkowego Bloku ReklamowegoDrukuj

Mikołajkowy Blok ReklamowyCharytatywny Mikołajkowy Blok Reklamowy pokazany 6 grudnia o godz. 18:45 obejrzało ponad 6 mln widzów, co przełożyło się na 34,5% udziałów w grupie 4+ i 41,4% w grupie 16-49. Dzięki tak licznej widowni, według wstępnych szacunków zebrano kwotę 1.255.650,64 zł dla podopiecznych Fundacja Polsat.

CP z prezentem dla abonentów. Nawet 33 kanały w "otwartym oknie"Drukuj

Cyfrowy PolsatCyfrowy Polsat tradycyjnie przygotował dla swoich abonentów świąteczny prezent - w tym roku jest to dostęp do nawet 33 kanałów tematycznych bez dodatkowych opłat. Z "otwartego okna" klienci będą mogli korzystać przez miesiąc - do 7 stycznia.

Epic Drama już od 14 grudnia w Cyfrowym PolsacieDrukuj

Cyfrowy PolsatStart kanału Epic Drama zaplanowany jest na 14 grudnia i właśnie od tego dnia stacja będzie dostępna dla wszystkich abonentów Cyfrowego Polsatu (od pakietu Mini HD). Od 1 stycznia, kiedy to kanał oficjalnie dołączy do oferty operatora, dostęp do niego uzyskają posiadacze pakietu Film HD a promocyjnie także Familijnego Max HD.

Od 4 godzin dziennie do największej stacji telewizyjnej w Polsce - 25 lat Polsatu (wideo)Drukuj

Polsat (HD)Od ćwierć wieku Telewizja Polsat gości codziennie w domach Polaków. Pierwsza komercyjna stacja telewizyjna rozpoczęła nadawanie 5 grudnia 1992 roku. Kultowe filmy i seriale, programy rozrywkowe, rzetelne informacje oraz transmisje z wydarzeń sportowych - tak zdobyła sympatię milionów widzów, stając się dla nich oknem na świat.

Nowe usługi, nowy rynek i wzmocnienie realizacji strategii operatora konwergentnego - Cyfrowy Polsat kupuje NetięDrukuj

Cyfrowy PolsatCyfrowy Polsat złożył zlecenia nabycia łącznie pakietu ok. 32% akcji spółki Netia od dwóch znaczących akcjonariuszy. Cena nabycia została ustalona na łączną kwotę 638,8 mln zł. Spółka zamierza też ogłosić wezwanie w celu osiągnięcia udziału wynoszącego nie więcej niż 66% ogólnej liczby głosów na WZA Netii.

25 lat Polsatu - specjalne wydania "Nowego dnia" i "Wydarzeń" z Teatru WielkiegoDrukuj

Wydarzenia5 grudnia Polsat będzie świętował 25-lecie powstania. Specjalny koncert stacja zorganizuje w Teatrze Wielkim w Warszawie kilka dni później - 11 grudnia. Na czas jubileuszu stacja przygotowuje kilka wydarzeń specjalnych. 5 grudnia poranne pasmo na antenie stacji i w Polsacie News będzie częściowo poświęcone rocznicy powstania telewizji.