Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

Gala MB Boxing Night: Wojna Domowa w Polsacie Sport i Super PolsacieDrukuj

Polsat Sport (HD)22 grudnia Polsat Sport i Super Polsat pokażą galę MB Boxing Night: Wojna Domowa. To już kolejna pięściarka impreza po galach z cyklu Polsat Boxing Night oraz wydarzeniu "Noc Wojowników", organizowana przez grupę MB Promotions, prowadzoną przez Mateusza Borka, dziennikarza redakcji sportowej Polsatu.

Jakub Kucner wystąpi w 9. edycji "Tańca z gwiazdami"Drukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdamiPierwszym uczestnikiem dziewiątej edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", który zadebiutuje na antenie Polsatu w marcu, będzie model Jakub Kucner.

Rekordowy sezon "Sprawiedliwych - Wydziału Kryminalnego" w Czwórce. Nowa seria wiosnąDrukuj

Czwórka (TV4 - HD)Piąta seria "Sprawiedliwych - Wydziału Kryminalnego" emitowana tej jesieni była najlepszym sezonem serialu od początku jego emisji. Średnio oglądało ją w Czwórce 1,87 mln widzów przy udziałach w rynku sięgających 12,2% (SHR All 4+).

Polsat przenosi Sylwestrową Moc Przebojów do Chorzowa. Wystąpią Rodowicz, Cleo, Boney M. i Sławomir (wideo)Drukuj

Polsat (HD)W tym roku Telewizja Polsat zorganizuje Sylwestrową Moc Przebojów w Chorzowie. Wśród gwiazd, które zagrają na Stadionie Śląskim będą m.in. Maryla Rodowicz, Cleo, Boney M. i Sławomir.

Rekordowa oglądalność mikołajkowych "Wydarzeń". Ponad 4,1 mln widzów w Polsacie i Polsat NewsDrukuj

WydarzeniaŚrednio ponad 4,1 miliona widzów śledziło w czwartek, 6 grudnia, główne wydanie "Wydarzeń". W trakcie emisji programu Polsat był liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych.

Wysoka widownia Mikołajkowego Bloku Reklamowego. Ponad 1,3 mln zł dla chorych dzieciDrukuj

Mikołajkowy Blok ReklamowyMikołajkowy Blok Reklamowy obejrzało w Polsacie ponad 6,1 miliona widzów (średnio 5,1 mln widzów). Według wstępnych szacunków zebrano kwotę 1.326.195,22 złotych. To o ponad 70 tysięcy złotych więcej w porównaniu do ubiegłorocznej edycji akcji.

Polsat pokaże Puchary Świata w bobslejach i skeletonieDrukuj

Polsat Sport (HD)W najbliższy weekend ruszają Puchary Świata w bobslejach i skeletonie. Transmisje wszystkich zawodów IBSF BMW World Cup w zbliżającym się sezonie na sportowych antenach Polsatu.