Nowa oferta abonamentowa w Plushu
16 czerwca br. Plush wprowadził nową ofertę abonamentową, a w niej jeszcze więcej gigabajtów do wykorzystania – 50 GB za 25 zł/mies. i 200 GB za 50 zł/mies.
Nowa oferta abonamentowa stawia na jedno: maksimum internetu, minimum zobowiązań i zero zbędnego komplikowania.
Do wyboru są dwa warianty:
- Abonament S – 50 GB za 25 zł/mies. (po rabatach),
- Abonament M – aż 200 GB za 50 zł/mies. (po rabatach), z możliwością podziału kosztów abonamentu na pół (przy zakupie min. 2 numerów).
W obu przypadkach w pakiecie: rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu. Do tego umowa z miesięcznym okresem wypowiedzenia, czyli pełna elastyczność i brak długich zobowiązań.
Na start Plush dorzuca także konkretne benefity: 3 miesiące za 0 zł dla przenoszących numer, 0 zł opłaty aktywacyjnej, bonus dla lojalnych – po 6 miesiącach 2x więcej GB. Abonament M można dzielić z bliską nam osobą. W praktyce oznacza to, że dwie osoby mogą korzystać z pakietu po 200 GB każda za 25 zł miesięcznie (po rabatach) na osobę.
Facebook Comments
