O nas

W skład redakcji cyfrowypolsatnews.pl wchodzą:

  • Michał Juskowiak – administrator portalu
  • @PN – redaktor naczelny
  • Adrian Richert (@AR) – zastępca redaktora naczelnego
  • Grzegorz Stapiński, Adam Okoniewski – współpracownicy

cyfrowypolsatnews.plnieoficjalny i niezależny serwis informacyjny o spółkach Zygmunta Solorza. Na nasze informacje powołuje się wiele mediów. Artykuły cyfrowypolsatnews.pl cytują m.in. pilkanozna.pl, media2.pl, przegladsportowy.pl, teleshow.pl, mmarocks.pl, satkurier.pl, WP, Interia czy Onet.

cyfrowypolsatnews.pl to serwis tworzony przez fanów platformy. Nie jest powiązany w żaden sposób z Polsat Box, bądź podmiotami zależnymi.

cyfrowypolsatnews.pl to szybko rozwijający się serwis. W sieci pojawiliśmy się 25 czerwca 2011 roku (cyfrowypolsat.cba.pl), natomiast od 20 sierpnia 2012 r. funkcjonujemy jako cyfrowypolsatnews.pl.

Strona cyfrowypolsatnews.pl to także autorskie wywiady. Jak dotąd specjalnie dla naszego serwisu wypowiedzieli się:

  • dziennikarze Telewizji Polsat (obecni i byli już): Marek Kacprzak, Maciej Stroiński, Bartosz Kurek, Wojciech Szeląg, Dorota RojekAdam Kuklewicz, Bogusław Chrabota, Ewa Gajewska, Agnieszka Gozdyra, Magda Sakowska, Milena Rostkowska – Galant, Joanna Górska, Michał Bebło.
  • szefowie kanałów Polsatu (obecni i byli): Beata Grabarczyk (była szefowa anteny Polsat News 2), Radosław Sławiński (dyrektor Polsat Play i Polsat Doku), Monika Wojdyga-Makowska (szefowa Polsat Romans i Super Polsat).
  • prowadzący programy i aktorzy seriali Polsatu: Konrad Gaca (gospodarz „Fat Killers. Zabójcy tłuszczu”), Renata Pałys (Helena Paździoch ze „Świata według Kiepskich”).

Serwis cyfrowypolsatnews.pl dostępny jest również w social mediach. Posiadamy konta na największych i najważniejszych portalach społecznościowych.

KONTAKT Z SERWISEM: redakcja@cyfrowypolsatnews.pl lub zakładka Kontakt

**************************

Wszystkie użyte w niniejszym serwisie znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą i/lub są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych, czego nie należy interpretować jako przyznanie jakichkolwiek licencji lub prawa do korzystania z nich. Dochody z reklam, przeznaczone są na dalsze funkcjonowanie serwisu (opłaty za serwer i domenę).