Od 7 grudnia na antenie Polsat Rodzina widzowie będą mogli śledzić niezwykłą wyprawę bohaterów nowej serii dokumentalnej „Misja Santiago de
Polsat Rodzina
Polsat Games HD i Polsat Rodzina HD w ofercie Telewizji Orange
Polsat Games HD i Polsat Rodzina HD to nowe kanały, które zawitały do Telewizji Orange.
Super Polsat i Polsat Rodzina przedstawiają teleturniej „Łowcy nagród” (akt.)
Zakończyły się nagrania do nowego teleturnieju Super Polsatu i kanału Polsat Rodzina „Łowcy nagród”. Program prowadzić będą Wiktoria Gąsiewska i
Eleven Sports 1 4K i Polsat Rodzina w sieci Toya
5 czerwca sieć kablowa Toya powiększyła ofertę o dwa kanały telewizyjne Grupy Polsat – Eleven Sports 1 4K i Polsat
Ponad 900 tysięcy osób oglądało msze święte w kanałach Polsatu
Transmisje mszy świętych ze Świątyni Opatrzności Bożej oglądało w Polsacie News i Polsat Rodzina ponad 900 tysięcy osób.
Transmisje mszy świętych z wysoką widownią w Polsat News i Polsat Rodzina
Transmisje mszy świętych ze Świątyni Opatrzności Bożej w kanałach grupy Polsat cieszyły się dużą popularnością.
„Miodowe lata” od 18 listopada w Polsat Rodzina
Od 18 listopada na kanale Polsat Rodzina będzie emitowany kultowy serial komediowy „Miodowe lata”.
Seria animowana „Ciekawski George” od lutego w Polsat Rodzina
W lutym kanał Polsat Rodzina rozpocznie emisję nowej serii animowanej „Ciekawski George”, opowiadającej o przygodach wesołej małpki. Głównym bohaterem bajki
Najnowsze wpisy
Polska edycja światowego hitu „Pokochaj lub sprzedaj” na antenie Super Polsat
Powstaje pierwsza polska edycja światowego formatu „Pokochaj lub sprzedaj”, który łączy emocje, metamorfozy wnętrz, rynek nieruchomości i prawdziwe rodzinne dylematy.
