Ponad 900 tysięcy osób oglądało msze święte w kanałach Polsatu

Transmisje mszy świętych ze Świątyni Opatrzności Bożej oglądało w Polsacie News i Polsat Rodzina ponad 900 tysięcy osób.

Transmisja mszy świętej w niedzielę, 29 marca, o godzinie 9:00 w Polsat News uzyskała 10% udziałów w grupie wszystkich widzów oraz 6,6% w grupie wiekowej 16-49. W trakcie nadawania Polsat News był najchętniej oglądaną stacją w Polsce i bezapelacyjnym nr 1 wśród widzów oglądających mszę za pośrednictwem dekoderów Cyfrowego Polsatu (28% udziałów w grupie 4+ oraz 21,2% udziałów w grupie 16-49).

Dużym zainteresowaniem cieszyła się transmisja mszy świętej dla dzieci ze Świątyni Opatrzności Bożej w Polsat Rodzina. Wybrało ją ponad 61 tysięcy widzów, co przełożyło się na 0,5% udziałów wśród wszystkich widzów oraz 0,45% udziałów w grupie wiekowej 16-49. Była to najchętniej oglądana audycja w Polsat Rodzina w poprzednim tygodniu.

Kolejne transmisje Mszy w następną niedzielę o tej samej porze.

Rekolekcje w mediach internetowych Grupy Polsat

Wychodząc naprzeciw potrzebom widzów na Facebooku Polsat Rodzina oraz na polsatnews.pl codziennie o 16:00 w okresie Wielkiego Postu publikowane są specjalne internetowe rekolekcje „Przemyślenia w czasach zarazy”. Prowadzą je duszpasterze z różnych zakonów i stron Polski, na co dzień prowadzący program „Wszystko co chcielibyście wiedzieć” w Polsat Rodzina.

Dane: NAM/Polsat

Facebook Comments