Polsat News z wydaniem specjalnym programu „Dzień na świecie” poświęconym Brexitowi

Już dzisiaj o 22:30 w Polsat News wydłużone wydanie programu „Dzień na świecie” w całości poświęcone procesowi wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

Jakie konsekwencje będzie miał Brexit dla całej Europy? Jak będzie wyglądać okres przejściowy wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej? Co Brexit oznacza dla Polaków mieszkających na Wyspach? O tym wszystkim widzowie dowiedzą się ze specjalnego wydania programu „Dzień na świecie” w Polsat News. Program poprowadzą Agnieszka Laskowska i Grzegorz Dobiecki. Wśród gości m.in. Jacek Rostowski, były minister finansów, obecnie polityk brytyjskiej partii Change UK, Marek Grelabyły ambasador Polski w UE, oraz publicyści i eksperci.

W programie: bezpośrednie relacje z Londynu przygotowywane przez obecnych w stolicy Zjednoczonego Królestwa dziennikarzy Polsat News – Jana Mikrutę, Tomasza Lejmana i Klaudiusza Slezaka, materiały przedstawiające historię Brexitu, jego przebieg, koszty i skutki jakie przyniesie dla pozostałych krajów UE, rozmowy z Polakami żyjącymi w Wielkiej Brytanii oraz tamtejszymi postaciami życia publicznego polskiego pochodzenia. W programie zobaczymy również relacje korespondentów Polsat News ze Stanów Zjednoczonych oraz Brukseli.

„Dzień na świecie” – wydanie specjalne dotyczące Brexitu, 31 stycznia od 22:30 do godziny 00:15 w Polsat News.

Facebook Comments