Miejsce na Twoją reklamę

Czwórka

   

1,26 mln widzów oglądało serial „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” w Czwórce. Jesienią kolejny sezon

Dziesiątą odsłonę hitu Czwórki „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” oglądało średnio 1,26 mln widzów. Na jesień zaplanowana jest kontynuacja serialu.

   

Hitowy serial „Obserwowani” od 5 czerwca na antenie Czwórki

Jeden z najlepszych thrillerów ostatnich lat „Obserwowani” wkracza do ogólnodostępnej telewizji. Produkcję widzowie Czwórki zobaczą już 5 czerwca.

    

„Policjantki i Policjanci”, „Święty” i „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” wracają na antenę Czwórki z premierowymi odcinkami

1 marca telewizyjna Czwórka zacznie emisję premierowych odcinków popularnych seriali: „Policjantki i Policjanci”, „Święty” i „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”.

   

Serial „Kochane pieniądze” od 1 marca w Czwórce

1 marca na antenie Czwórki zadebiutuje produkcja „Kochane pieniądze”. Zobaczymy historie obyczajowe i kryminalne, dramatyczne i komiczne, z happy endem

Nowy serial „Z miłości do dziecka” od 1 lutego w Czwórce

1 lutego Czwórka rozpocznie emisję nowego serialu z José Ronem, Evą Cedeńo i Jorge Salinasem pt. „Z miłości do dziecka”.

„Ucho prezesa” od 4 stycznia w Czwórce

Od 4 stycznia Czwórka zaprasza na jedną z najentuzjastyczniej przyjętych polskich produkcji ostatnich lat pt. „Ucho prezesa”.

Czwórka bezkonkurencyjna w paśmie serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”

Jesienne premiery „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” oglądało blisko 1,4 mln widzów przy udziałach w rynku na poziomie 9,4%, 8% –

„Nowe Sekrety Sąsiadów” od 1 października w Czwórce

1 października Czwórka rozpocznie emisję serialu „Nowe Sekrety Sąsiadów”, który będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 17:30.

Piąty sezon „Gwiazd Kabaretu” od 4 września w Czwórce (wideo)

4 września o godz. 20 Czwórka rozpocznie emisję najnowszej, piątej  już serii „Gwiazd  Kabaretu”.