Niesłabnąca popularność serialu „Policjantki i Policjanci”. Będą nowe odcinki

„Policjantki i Policjanci”, czyli jedna z najchętniej oglądanych produkcji wieczornego pasma Czwórki, zwiększyła swoje udziały w rynku. Poinformowano, że trwają zdjęcia do nowego sezonu, którego emisja zaplanowana jest na jesień br.

Łącznie prawie 4,8 mln widzów oglądało wiosną serial „Policjantki i Policjanci” w paśmie premier od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce. Przy uwzględnieniu powtórkowych emisji na antenie stacji zasięg tego sezonu przekroczył 7,5 mln widzów. Z kolei średnia minutowa widownia premierowych odcinków wyniosła 900 tys. osób. Najlepszy wynik – 1 mln 57 tys. osób – osiągnął odcinek emitowany 20 marca 2023 roku.

Tej wiosny serial zwiększył swoje udziały w rynku. Wśród wszystkich widzów rok do roku wzrosły one o 8% i wyniosły 7,6%, natomiast w grupie 16-59, po wzroście o 6%, osiągnęły poziom 5,9%. W obu grupach w paśmie emisji serialu Czwórka była czwartą najchętniej oglądaną stacją w Polsce. Przez cały sezon wyniki serialu w ujęciu tygodniowym – zasięgi, średnia widownia i udziały w rynku – utrzymywały się na bardzo zbliżonym, stabilnym poziomie. Średni tygodniowy zasięg premier to 1,8 mln widzów, natomiast łącznie z powtórkami – niemal 2,7 mln widzów.

Trwają nagrania kolejnej transzy odcinków. Emisja 19. sezonu policyjnego hitu jesienią 2023 roku. Serial „Policjantki i Policjanci” na zlecenie Czwórki produkuje ATM Grupa.

Dane: NAM

Facebook Comments