Taniej w Plusie

Plus obniża cenę abonamentu L z 79 zł/mies. na 69 zł/mies. z rabatami przez 12 lub 24 miesiące. Jednak to nie jedyna promocja – obniżką zostaje objęty również Abonament Rodzinny.

Od teraz klienci mogą korzystać z obniżonej ceny abonamentu L  69 złotych miesięcznie. W ramach tego pakietu, klienci otrzymują aż 120 GB danych, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. To doskonała oferta dla osób, które cenią sobie swobodę korzystania z najszybszego, według niezależnych rankingów, Internetu 5G od Plusa, bez obawy o przekroczenie limitów.

Abonament Rodzinny również został objęty obniżką cenową, dając możliwość dodatkowej oszczędności. Drugi numer w abonamencie L został obniżony z 49 zł/mies. na 39 zł/mies., w ramach którego otrzymujemy pakiet 120 GB oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Niższa cena obowiązuje przez 2 lata przy równoczesnym zakupie smartfona. Decydując się na dwa abonamenty L w Abonamencie Rodzinnym można zaoszczędzić nawet 480 złotych przez dwa lata trwania umowy.

Od teraz obniżka cen Abonamentów Rodzinnych dostępna jest nie tylko dla klientów przenoszących numer, ale również dla nowych klientów oraz klientów którzy przechodzą z  oferty Plus MIX lub z oferty Plus na Kartę z co najmniej trzydziestodniowym stażem.

Promocję wspiera kampania reklamowa z udziałem gwiazd – Anny Smołowik, Filipa Orlińskiego i Wojciecha Mecwaldowskiego.

Facebook Comments