Plus daje 10 zł na zakupy w Empik.com

Plus przygotował specjalną promocję, która umożliwia zdobycie e-karty na zakupy m.in. bestsellerowych książek czy najnowszych płyt w Empik.com.

Promocja „e-karta na zakupy w Empik.com” skierowana jest do wszystkich użytkowników Plus na Kartę i Plush na Kartę. Aby wziąć w niej udział, należy wykonać jedynie kilka prostych kroków. Przede wszystkim, w okresie trwania promocji, wysłać darmową wiadomość tekstową SMS o treści „EMPIK” na numer 80777. Pamiętać trzeba, że treść wiadomości nie zależy od wielkości liter, więc można wpisać „empiK” lub „EmPiK” – wszystko będzie działać.

Po wysłaniu wiadomości SMS, należy poczekać na potwierdzenie aktywacji promocji w formie specjalnej wiadomości SMS, która potwierdzi uczestnictwo w promocji „e-karta od Plusa na zakupy w Empik.com”. To ważne, aby otrzymać to potwierdzenie, ponieważ tylko wtedy będzie można skorzystać z promocji.

Kolejnym krokiem jest uruchomienie usługi „Doładowania cykliczne” oraz doładowanie swojego konta. Aby spełnić warunki promocji, należy doładować swoje konto kwotą nie mniejszą niż 20,00 zł. Konto można zasilić na stronie www.doladuj.plus.pl lub www.doladuj.plushbezlimitu.pl.

Promocja „e-karta od Plusa na zakupy w Empik.com” jest limitowana. Pierwszych 750 uczestników, którzy spełnią wszystkie warunki określone w regulaminie promocji, otrzyma kod promocyjny. Dzięki niemu będzie można skorzystać z e-karty podczas swoich zakupów na Empik.com.

Akcja trwa do 30.06.2023 r. 

Facebook Comments