Polsat Games

    

Turnieje Counter-Strike: Global Offensive w Polsat Games

Polsat Games powiększa swoje portfolio rozgrywek esportowych nawiązując współpracę z ESL Gaming – największym organizatorem turniejów esportowych na świecie.

   

Startuje 3. sezon Ultraligi Mistrzostw Polski w Polsat Games

28 stycznia startuje trzeci sezon Ultraligi Mistrzostw Polski. Transmisja równolegle na antenie Polsat Games oraz w internecie.

   

Polsat Games z programem o grach planszowych

W środę 13 listopada w Polsat Games wystartuje nowy program „PoGraMy”, który poprowadzą Marcin Szmidt i Piotr Augustyniak.

   

Zmagania najlepszych drużyn w League of Legends, nowe produkcje i powrót znanych programów jesienią w Polsat Games

Jesienią w ofercie kanału Polsat Games  nie zabraknie e-sportowych transmisji, premierowych odcinków znanych już pozycji oraz nowości programowych.

Krzysztof Ibisz poprowadzi finały Ultraligi w Polsat Games

Krzysztof Ibisz został gospodarzem fazy finałowej Ultraligi. Prezenter będzie zapowiadać poszczególne spotkania oraz przeprowadzi wybrane wywiady pomeczowe.

Maciej Dowbor prowadzącym fazę pucharową Ultraligi w Polsat Games

Już w najbliższy wtorek, 13 sierpnia, o godzinie 17:00 na antenie Polsat Games wystartuje faza pucharowa Ultraligi. W pierwszym spotkaniu

Ruszyła strona internetowa kanału Polsat Games

Pod adresem www.polsatgames.pl ruszyła strona internetowa kanału Polsat Games. W serwisie stacji znaleźć możemy działy: programy, anime, prowadzący i program

„Rock w Grach” – nowy program w Polsat Games. Prowadzi Remigiusz Maciaszek

W kwietniu na antenie kanału Polsat Games zadebiutuje nowy program „Rock W Grach”. Jego gospodarzem będzie popularny youtuber Remigiusz „Rock”

Półfinały i finał turnieju GWENT Open w Polsat Games

Kanał Polsat Games przeprowadzi bezpośrednią transmisję z półfinałów i finału turnieju GWENT Open. Spotkania skomentują Dawid „Azonh” Letachowicz i Mateusz