Polska transmisja z turnieju CS:GO rangi Major w internecie oraz w Polsat Games

26 października rozpocznie się najważniejsze wydarzenie CS:GO tego roku – PGL Major Stockholm 2021. Agencja Fantasyexpo zapewni polskim fanom Counter-Strike’a transmisję w rodzimym języku, którą będzie można znaleźć w internecie oraz w telewizji na antenie Polsat Games.

Fani Counter-Strike’a musieli czekać aż dwa lata na wydarzenie rangi Major. Turnieje tej kategorii cieszą się najwyższym prestiżem z powodu niezwykle trudnej ścieżki kwalifikacji, piekielnie silnej obsady oraz ogromnej puli nagród. Tak właśnie będzie w przypadku tegorocznych Mistrzostw Świata w grze Counter-Strike: Global Offensive, które odbędą się w sztokholmskiej Avicii Arenie.

Agencja gamingowa Fantasyexpo jest odpowiedzialna za polską transmisję z tego wydarzenia. Relacja nadawana będzie ze studia Polsat Games w Warszawie, przy współpracy z firmą FRENZY. Dzięki temu rozgrywki w języku polskim będzie można oglądać zarówno na kanale Piotra “izaka” Skowyrskiego w serwisie Twitch (twitch.tv/izakooo), jak również najciekawsze spotkania będą dostępne na kanale Polsat Games.

Facebook Comments