Wiosna w Polsat Games. Radek Nałęcz redaktorem naczelnym

11 marca na antenie Polsat Games premiera nowego programu „Faux Paux”. Wiosną czekają nas kontynuacje znanych i lubianych produkcji, nie zabranie również zawodów e-sportowych. Ponadto stanowisko redaktora naczelnego redakcji objął Radek Nałęcz.

Od 11 marca, w każdy poniedziałek po godzinie 20:00 widzowie poznają najnowsze wieści ze świata gier. Dowiedzą się co wydarzyło się w ostatnim tygodniu w branży gier wideo, na jakie nowości warto czekać, a także jakie imprezy będą miały miejsce w najbliższym czasie. „Faux Paux” to program nadawany na żywo, ze studia Polsat Games. W roli prowadzących wystąpi duet Radka Nałęcza i Tadeusza Zielińskiego.

Od 5 marca startuje nowy sezon „Level 7”, programu w którym poznamy ciekawe zestawienia gier.

Marzec to także czas rozstrzygnięć w pierwszym sezonie Ultraligi. Faza zasadnicza rozgrywek zbliża się ku końcowi, a 12 marca wystartują play-offy, w których zmierzy się sześć najlepszych drużyn. Pewne awansu są już zespoły Rogue Esport Club, devils.one i PRIDE. A już od 30 marca, fani gry FIFA 19, będą mogli śledzić na antenie Polsat Games początek fazy ligowej Ekstraklasa Games.

Nowe stanowisko w zespole Polsat Games objął Radek Nałęcz. Dotychczas prowadził na antenie Polsat Games takie programy, jak „Mistrz Gry” i „Deja vu” (razem z Tadeuszem Zielińskiem). Z grupą Polsat związany od 2014 roku, gdy dołączył do nowopowstającego radia Muzo.fm.

Foto: Polsat

Facebook Comments