Krzysztof Ibisz poprowadzi finały Ultraligi w Polsat Games

Krzysztof Ibisz został gospodarzem fazy finałowej Ultraligi. Prezenter będzie zapowiadać poszczególne spotkania oraz przeprowadzi wybrane wywiady pomeczowe.

We wtorek, 27 sierpnia o godz. 17, w warszawskim studiu stacji odbędzie się tzw. „mały finał”, w którym devils.one zmierzy się z Illuminar Gaming. Zwycięzca tego meczu awansuje do finału (28 sierpnia o 17) gdzie zmierzy się z Rogue Esports Club. Oba spotkania finałowe zostaną rozegrane w systemie best of 5, czyli do trzech wygranych. Dwie najlepsze drużyny Ultraligi będą reprezentować Polskę na europejskim turnieju EU Masters.

Ultraliga to profesjonalne, esportowe rozgrywki w grę League of Legends transmitowane na telewizyjnej antenie Polsat Games i w Internecie. Ultraliga jest jedną z 8 lig regionalnych oficjalnie współpracujących z Riot Games, właścicielem gry League of Legends. Dzięki temu drużyny walczą nie tylko o nagrody pieniężne z puli 100 000 PLN, ale także o awans do europejskich rozgrywek European Masters. Finał poprzedniego sezonu Ultraligi oglądało na żywo ponad 100 tys. osób, a publikacje w mediach społecznościowych dla całego sezonu zebrały ponad 20 mln wyświetleń.

Foto: Polsat

Facebook Comments