Polsat ujawnił pierwsze nazwisko 19. edycji „Tańca z gwiazdami”

Telewizja Polsat ujawniła pierwszą gwiazdę, która wystąpi w nadchodzącej edycji programu „Taniec z gwiazdami”.

Na parkiecie dziewiętnastej edycji show zobaczymy Helenę Englert – aktorkę i wokalistkę. Po raz pierwszy na ekranie pojawiła się jako dwulatka w komediowym filmie „Superprodukcja” Juliusza Machulskiego. W dorobku ma także występy m.in. w serialach „Barwy szczęścia”, „Diagnoza”, „Znaki”, „Rodzinka.pl” i „#BringBackAlice” (w którym zagrała główną rolę) oraz filmach „Pokusa” i „Seks dla opornych”. Ponadto w 2025 roku Helena Englert zadebiutowała jako wokalistka pod pseudonimem Hela. Na koncie ma single „Pani domu”, „Milcz” i „Wszystko na nic”.

Englert uczyła się w prestiżowej London Academy of Music & Dramatic Arts, Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles oraz Tisch School of the Arts na Uniwersytecie Nowojorskim, a potem studiowała na Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Jest córką Jana Englerta i Beaty Ścibakówny.

Premierowa seria „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” jesienią 2026 roku w Polsacie.

Foto: Polsat

Facebook Comments