Polsat przygotowuje „The Real Housewives Warszawa” – polską edycję światowego hitu TV

Na jesień Telewizja Polsat zapowiedziała polską edycję show „The Real Housewives”. W programie widzowie będą śledzić losy kobiet sukcesu.

W „The Real Housewives Warszawa” wezmą udział kobiety biznesu z różnych branż – między innymi kosmetycznej, hotelarskiej, medycznej, high-tech. Kamery Polsatu będą towarzyszyć im w życiu i pracy. Widzowie dowiedzą się, gdzie mieszkają, jak doszły do swoich fortun, jak wygląda ich luksusowa codzienność i relacje z bliskimi i przyjaciółmi.

Pierwsza odsłona programu zadebiutowała w USA w 2006 roku. Był to „The Real Housewives of Orange County”. Wiosną i jesienią 2008 roku powstały edycje New York City i Atlanta, a następnie New Jersey i Beverly Hills. Te serie spotkały się z najlepszym odbiorem w Stanach, dzięki czemu w tych lokacjach powstało w sumie już niemal 60 sezonów opowieści o wybitnych kobietach. Nagrania realizowano także w Waszyngtonie, Miami, Potomac, Dallas i Salt Lake City. Jest też pięć serii show pokazującego podróże bohaterek po kraju – „The Real Housewives Ultimate Girls Trip”.

Facebook Comments