„Włatcy Móch” wracają do telewizji. Premierowe odcinki jesienią w Czwórce (akt.)

Jesienią na antenie Czwórki pojawią się premierowe odcinki kultowego serialu animowanego dla dorosłych „Włatcy Móch”.

Informacja póki co nie została oficjalne potwierdzona przez Telewizję Polsat, ale doniesienia w tej kwestii podał serwis Pomponik.pl, należący do Grupy Polsat Plus. Wydaje się więc, że komunikat w tej sprawie pojawi się w niedługim czasie.

Premierowe odcinki zatytułowane „Włatcy Móch: One” mają być emitowane od września w niedzielnym paśmie Czwórki. Zanim jednak dojdzie do emisji nowych odcinków, stacja przypomni wcześniejsze sezony produkcji (od 7 lipca o godz. 20:00 – dwa odcinki). Serial śledzić można również w kanałach Polsat Games i Eska TV.

„Włatcy Móch” to kultowy serial animowany nadawany w latach 2006-2011 w Czwórce (TV4). Głównymi bohaterami serialu są czterej ośmiolatkowie – uczniowie klasy II b Szkoły Podstawowej im. Batalionu Zośka: Czesio, Maślana, Anusiak i Konieczko. Pełna absurdu fabuła koncentruje się na ich rozmaitych przygodach i ważnych dla nich wydarzeniach, jak Pierwsza Komunia czy Mikołajki. Pierwsza „niegrzeczna” polska kreskówka stała się wielkim hitem podczas premierowej emisji na antenie Czwórki. Ostry język i drastyczne sceny sprawiły, że serial porównywany był z legendarną amerykańską produkcją „Miasteczko South Park”.

Foto: Polsat

Aktualizacja 1 lipca: Telewizja Polsat oficjalnie potwierdziła powyższą informacje. Nowe odcinki zagoszczą na antenie Czwórki od 8 września w porze wieczornej.

Facebook Comments